Jump to content

Win XP instalēšana no USB, setup error


SGS2
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Manam Asus X5 nedarbojas CD drive, tādēļ mēģināju instalēt Win XP no USB flash drive. Instalējot izmeta paziņojumu "setup cannot copy the file:setup.ORG.exe" nospiedu skip, un instalēju tālāk. Tad skip nospiedu arī otram failam. Pēc pārlādēšanas izmeta šo paziņojumu:

 

Error - file not found.

"C:\windows\system32\presetup.cmd file not found



C:\windows\system32\setuporg.exe file not found

cause

Presetup.cmd not in i386 uxpcd

setuporg.exe no in i386 uxpcd

check txtsetup.sif in i386 folder"

 

Paskatījos mapē i386, un tur šie faili ir atrodami. Jautājums, kādēļ tie instalējot neiekopējās? Un kā var atvērt un pārbaudīt txtsetup.sif failu, jo tas vaļā neveras ne ar vienu programmu.

post-93195-0-41075300-1331281765_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Esi pārliecināts, ka tā instalācija, ko esi saveidojis uz USB flesha ir strādājoša?

Link to comment
Share on other sites

"Esi pārliecināts, ka tā instalācija, ko esi saveidojis uz USB flesha ir strādājoša?"

 

Tu domā, vai esmu pareizi sakonfigurējis boototies spējīgu usb flašu? Ok, pamēģināšu vēlreiz uztaisīt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja neesi tajā integrējis vecos labos Sata draiverus, cietni uzstājis vajadzīgā modē, tad nekas tur nestrādās. Vispār XP sen nerullē un cilvēki izvēlas Windows 7.

Link to comment
Share on other sites

Svarīgi arī uz kādas OS tā instalācija veidot. Vismaz vienam no softiem man nesanāca uz Vistas izveidot XP instalāciju, par ko arī pēc tam atradu viņu forumos.

Link to comment
Share on other sites

"Ja neesi tajā integrējis vecos labos Sata draiverus, cietni uzstājis vajadzīgā modē, tad nekas tur nestrādās. Vispār XP sen nerullē un cilvēki izvēlas Windows 7. "

 

Mēģināju vēlreiz, atkal nekā... tie paši errori.

Bija arī tāda doma pāriet uz win 7, bet nezinu vai mans dators šamo pavilks.

 

ASUS X50M

 

Поддерживаемые

ОС Подлинная Microsoft® Windows Vista



Подлинная Microsoft® Windows XP

Дисплей

Широкоформатная матрица TFT с диагональю 15,4” и разрешением WXGA (1280х800), технологии ASUS Color Shine, ASUS Splendid

Процессор

Mobile AMD Sempron™ / Mobile Turion 64 (Keene; TDP 25W; L1 Cache: 128KB and L2: 256/512KB; Socket S1; 90nm SOI; AMD PowerNow!™, 3DNow!™ Professional,



SSE2 & SSE3 instructions supported)

Чипсет

nVidia GeForce Go 6100 + nForce Go 430 (C51MV+MCP51)

Оперативная память

DDRII 667МГц, форм-фактор SO-DIMM. Максимальный объем – 2048МБ (2 слота).

Графическая система

Интегрированная графика nVidia GeForce Go 6100 (UMA), поддержка TurboCache™. Технология PureVideo™. Поддержка Microsoft® Direct®X 9 Shader Model 3.0

Жесткий диск

SATA объемом до 160Гб (скорость вращения 5400 об/мин)

 

Svarīgi arī uz kādas OS tā instalācija veidot. Vismaz vienam no softiem man nesanāca uz Vistas izveidot XP instalāciju, par ko arī pēc tam atradu viņu forumos.

 

Oriģinālā bija Vista, un jau pirmajā dienā tika pārinstalēts uz XP. Tā arī darbojās jau sesto gadu uz XP.

Link to comment
Share on other sites

Guncha

XP sen nerullē un cilvēki izvēlas Windows 7.

 

Teica pāķis no meža! :D OK, nav jāuztver kā aizvainojums, bet nevajag slavināt septīto, apzinoties, ka ne visur tas der. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nu nezi, par 32 vs 64-bit es vēl piekristu - draiveru sakarā, ne visiem veciem lūžņiem atradīsi, bet nu xp vs 32-bit Win7 - neredzu, kur xp vēl varētu vinnēt...

EDIT - ā, ja nu vienīgi, ja iraid jau esoša xp licence, bet savādāk...

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ar XP viss kaartiibaa. Miljoniem cilveeku turpina to lietot. LV XP lietotaaju skaits meeraam 6 ciparu skaitlii. Varbuut ieskaidrot viniem, ka ir atpalikushi no dziives?

 

Ir jauni dzelzhi, kur praata darbs protams likt virsuu 7to, ir vecaaki dzelzhi kur labaak XP griezhas. Protams jaalieto taa OS kas pasham skjiet tiikamaaka.

 

Didzis reiz teica, ja viss straadaa labi tad nav ko chakareet. (aptuveni taa)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

viesturs

Guncha

 

Es arī turpinu lietot XP uz portatīvā, tāpēc, ka viņš tur ir un līdz nenosprāgs turpināšu lietot, toties uz pārējiem datoriem ir W7. Es tikai saku, ka W7 plusu ir daudz vairāk (ne tikai smukāks izskats) un nav jēgas tagad ar putām uz lūpām aizstāvēt >10 gadus vecu OS, kura lāpīta no visiem galiem, jāinstalē vismaz 200 atjauninājumi papildus SP3, katram jaunam audiovizuālam formātam jāinstalē programmas utt, turklāt RAM izmantošanas potenciāls beidzas ar 3.5GB, kas jau norma esošos datoros. Tāpēc es teicu, ka XP vairs nevis vispār nerullē.

 

Ja atceramies, šādas pašas runas bija laikā, kad Windows 98 vēl bija gana labs, jo uz 98 varēja visas vecās progas un spēlītes dzenāt, bet daži varoņi datoros lika Win2000 un XP, kuram bija kaudze mīnusi. Kaut kā vairs neredzu nevienu, kas slavinātu vai lietotu Win 98, jo tā laiks ir sen pagājis. Tāpat arī ar XP, kuru lietos tikmēr, kamēr nebūs nopietns iemesls nomainīt (piem. svaigāki dzelži). Atšķirība tikai tajā, ka XP vs Win98 un XP vs. Win7, fundamentālu vajadzību nav tik atšķirīgas un tā pāreja būs lēnāka.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Леший

The file cda1000.sys is corrupted.

Sākumā tev nebija citi faili, tagad šis. Flešs droši vien pirkts ebajā pa $5. Paprovē ar citu.

Link to comment
Share on other sites

Viss kārtībā. ar ceturto reizi uzinstalēju. tagad restartejot man prasa kuru no četrām os palaist? :D Kā lai izdzēš liekos windows?

Link to comment
Share on other sites

rediģējot boot.ini

Noredigeju, tagad palika tikai viena OS. Jautajums, vai liekaas OS tika vienkarsi nonemtas no saraksta, vai ari tika atinstaletas paviasam?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...