Jump to content

ka atrast registracijas atslegu W7


zeltaporteris
 Share

Recommended Posts

zeltaporteris

Nu es jau ari neprasu te ka registret kreisas programmas. Bet tiesi tapec jautaju pec padoma un risinajuma. Vakara iemetisu to kodu tad jau zinosaki cilveki pateiks tuvak kas un ka ir. Pec rezultata domas ko darit.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Baigais Janka

    15

  • Nettwerk

    9

  • Volters

    7

  • zeltaporteris

    28

tu kā reiz prasi, kā reģistrēt kreiso programmu. jo kastītes ar licenci tev nav .

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Var jau no otras puses - Windows uzlīme Tev uz tā kompja ir? Man te ar vairāk priekšstats, ka līdzi bij lapiņa uz kuras ar roku bij seriālis uzrakstīts :)

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu vispar tas kods vija atalinati iedots. Jo mes atradamies diezgan talu viens no otra. Bet kods tika domats tiesi man ar tiru instalaciju un tikai manam kompim. Itka cilveks nodarbojas ar siem produktiem. Nu nezinu garantet ka nebija zagts 100 % nevaru saku tikai to ko zinu.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nu beidz muljkjoties autor. Tev par velti neviens nedaavinaas originaalo CD Key. Otrkaart jebkuraa gadiijumaa bez papiiriem tev ir nelegalais Windows 7.

Link to comment
Share on other sites

badrap

Man ir Windows 7 Professional licencēts. Bet serial number tāpat progas neuzrāda. Vajadzētu dabūt, jo windowsu ar keyu dabūju no no lapas, kura dod bezmaksas RTU studentiem Windows. Tā lapa tika pārtaisīta un mani iepriekš izčekotie itemi (tai skaitā Windows) nav pieejami sīkākai apskatei un tāpēc nevaru uzzināt serial number esošai instalācijai. BTW man vispār pie product ID kur tie 3 cipari ir 088.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

zeltaporteris - tavā gadījumā der jebkurš aktivizācijas variants (neko konkrētu tev forumā neviens neteiks)jo - bez uzlīmes, oriģinālā CD/DVD, vai pirkšanas dokumentiem tavs softs ir nelegāls lai arī kādu key lietotu. Pat ja kāds labdaris tiešām tev iedeva citur neizmantotas key (nu kas gan negadās) - tas neko nemaina, tev nav legalitāti apstiprinošu pierādījumu. Izvēli pirk/zagt izdari pats.

Kas attiecas uz studentu bezmaksas versijām - pilnīgi iespējams, ka tur nekāds key neatrodas, nav gadījies šādas "aptaustīt".

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Kas attiecas uz studentiem, biblioteekaam utml, kam ir iespeeja dabuut bezmaksas Windows, attieciigi nosleegtam liigumam, maksai par to, tad shajaa gadiijumaa, tev tiek izmantots ieksh dreamspark.com, vai msdnaa? Ielogojoties ieksh msdnaa ir sadalja Orders, tur buus plashaak pieejams tavs Windows 7 CD Key. Ja joprojam ir probleema ar piekljuvi, tad sazinies ar RTU administraatoru. Un jaa P.S. Ieksh MSDNAA/Dreamspark tavs pasutijums glabajas 2 gadus. Peec divu gadu terminja nav vairs pieejams appluukot CD Key u.c. Vismaz kad vilki no taas vietas tad SDX downloaderi vai arii tavaa kontaa ir noraadiits cik ilgi tiks glabaats CD Key.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris
(labots)

Nu zinatu ka tas W7 ir zagts tad jau es te neceptos un nemeginatu izlobit kodu bet samaksatu paris naudinas kadam kakta kantorim vai kautkados forumos novilktu softu ar kuru var pieregistret. Ka jau ieprieks teicu problemas ar tam atslegam nebija. Tapec jau gribu atpakal savus kodus. Esmu vairakas reizes iekritis ar letajam registracijam kuras pec briza blauj ka nav izieta validacija. To man nevajag.

 

Un ja ir normals pazinu loks ne to vien var dabut. Tas nu ta.

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ko nozīmē - zinātu? Tev pirkuma dokumenti & windows ripa & windows uzlīme ir (vai vismaz kādreiz ir bijuši)? Ja nē, tad tak izsecini pats :) Nu, nāksies vien meklēt kādu, kas uz žuļicībām parakstās, vai ta normālāku paziņu vidū tādu nav, ka galīgi kaktu kantori jāmeklē?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Khmmm, atšķirība starp veikalā (ja nav legalitāti apliecinošu dokumentu) un torrentos "pirktu" versiju, ir tikai tāda, ka pēdējā var būt arī sačak..., t.i. "uzlabota" ar dažādiem bonusiem.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Pa to jau iet runa ka vinam vairs nav kodi ko piedavat vienkarsi vairs nenodarbojas programmaturu tirdzniecibu. Un sarakste ar kura vins to nosutija ir zaudeti. Ja jau tas butu tik skaisti es te nerakstitu. Labi atzistu ka CD nav un uzlime ar nav (un majas datoram man ari naf tie nav vajadzigi)bet Kodi ir bijusi 'tirs". Es pilniba saprotu ka uzlikt kautvai no kaimina nav problemas. Bet tur jau ta sape ka gribu savus. Var jau kautvai no darba panemt kodus un uzinstalet bet man to nevajag.

 

p.s nebija jau ta ka par velti, pakalpojums pret pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nu, bet ne jau par pilnu Windows cenu :) Un šitas ar tā ir, kā ir "un majas datoram man ari naf tie nav vajadzigi". Skaidrs kādi "tīri" - nospēra kādam klientam, ja jau reāli arī ko tirgoja :) To tak Tu pats apjēdz, netēlo tak nevainīgu jaunavu. Un - ņem droši no darba, tas pats vien būs 1:1.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Tas ir kretiiniski nozagt kaadam OEM CD Key un paardot disku ar izlietotu aktivizaaciju. Taa sanaak vismaz, saak izskatiities.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu ka teicu zinu tikai tik cik zinu un ko teica. Balkus stavejis neesmu, bet, ja ka citi biedri teica, MS pec laika tos kodus bloke, tad sanka ka ne jo 1,5 gadi, 6 menesi atpakal pa jaunu instelets, un abi stradaja neko neblava

 

Kirzaka, esmu diezgan nepacietigs cilveks un ari isti galava pec cirvja neizskatas, ja toch zinatku ka zagts...... uzliktu atkal zagtu. nu pec 3 stundam varesiet noskaidrot kad ieliksu to ID kodu.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nē nu, tiešām Tu i dīvains (vai tēlo muļķi). Da kauču 10 gadus var ar kreisu strādāt, ja tiešām ir vienkārši klientam nozagts. Cita lieta, ja inetā ir bijis nopublicēts, kur n-tie simti tad sainstalē - tos tad arī bloķē :)

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Ne jau visi zog licenzes. Tas nu ta. Varbut ka zagtas a varbut ka ne... 100% parliecibas nav. Nejau visas valstis cilveki dara ka LV.

 

Atsleegas ir iistas, bet zagtas no kaadas kompaanijas, kas izmanto MSDN abonamentu. Un cik zinaams, tad MS maina vai izsniedz jaunas atsleegas peec kaada laika. Cik ilgi derees tev VLK atsleega to nezini, bet nebriinies ka kaadaa dienaa tev paraadiisies ka Windows nav legals. Jo MS blokjee shaadas atsleegas un sameraa biezhi.

 

Tad ko likties miera????

Vai tomer pachakareties???

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Ko, ko darīt.

Vai nu pērc vai nu ej un zodz torrentu jūrā.

Jēga te piesārņot forumu nav.

 

TEV TĀDA LICENCE NEDRĪKST BŪT.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Kā jau teicu - priekš BSA, EP u.c. "vīriem melnā", īpaši, ja esi kādā normālā valstī, tu esi pirāts arī ar tām, pat iespējams, nezagtajām atslēgām, ja nav dokumentālu pirkšanas/dāvināšanas pierādījumu. Ja šādus ciemiņus negaidi - torrenti u.c. resursi pilni ar variantiem, kā aktivizēt jebko - bet tas jau tavā ziņā.

Link to comment
Share on other sites

henkka

Eu nu tiešām, tu tēlo muļķi vai mūs par muļķiem uzskati!

Tev cilvēki jau simts reizes izstāstīja- tas, ka tev ir korporatīvā atslēga vienalga nozīmē, ka tas windows nav licencēts mājas vajadzībām. Un te nav ko sisties par 'Es gribu savas atslēgas....'. Tev savas atslēgas būs tad, ja šobrīd nopirksi kaut kādu nebūt retail (tā to sauca?) versiju, nevis- viens džeks man īsto atslēgu atsūtīja un nu tik man ir licence.

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

Īsi un vienkārši ko tev darīt - iegādāties jaunu W7 licenci, jo serial ko tu mēģini atgūt tā pat tavā gadījumā nav derīgs ....

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Tā nu esmu ticis pie sava datora tas produktu ID 55041-011-xxxxxx

Tad nu apgaismojiet kas ir kas.

 

Nu jau vienkārši ir slimīga interese tikt skaidrība kas ir kas

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris
(labots)

ta labi bet tad kurš man pastāsīt kur tad šitas vis jaieraksta. to kas kur jāmaina skaidrs bet kur te tagad tam W7 var atrast

Es saprotu ka neesmu spec šajā lieta tad kadu noradi var kads pamest lai topu kapeiku gudrāks

 

HKEY_USERS\S-xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx_Classes\VirtualStore\MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\DefaultProductKey

vai šitas varētu būt istais kods???

 

MS office kodu atrada uzreiz bet ar citu progu ar to taka butu tikts gala

 

paliek jautājums par W7

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

hujaksh

W7 Produkta kodu?

Ieej Start - CP - System - Patin zemāk, redzēsi product key, ja uzreiz neparādās uzgaidi. (vismaz manam tā ir) vai arī ja ir jauns pirkts pc, tad pc apakšā jābūt blemblēmais (uzlīmei) tur arī ir jābūt rakstītam.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

W7 Produkta kodu?

Ieej Start - CP - System - Patin zemāk, redzēsi product key, ja uzreiz neparādās uzgaidi. (vismaz manam tā ir) vai arī ja ir jauns pirkts pc, tad pc apakšā jābūt blemblēmais (uzlīmei) tur arī ir jābūt rakstītam.

 

Tas ta jā bet isteniba ir vajadzigs CD key tas kas tur ir tas ir product ID

Link to comment
Share on other sites

hujaksh

Tas ta jā bet isteniba ir vajadzigs CD key tas kas tur ir tas ir product ID

ā jā, nepamanīju.

 

Man zem pc ir arī produck key, License uzlīme.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu tur jau tā problema ka man nav. Tapēc jau šī tēma tiek celta, kā to var dabūt no sistēmas

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kā notika aktivizācija? Ievadiji kodu un palaidi Loader vai vienkārši ievadiji kodu un aktivizējās tavs Windows7. Te baigais ķīselis sanāk. Pieminētā proga Magical Jelly bean man ir vilkusi laukā atslēgas un ne reizi nav pievīlusi!

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Ja godgi neatceros. Bet zinu ka instalacijas laika tas kods bija jāvada. Magical Jelly man vispar neuzradija ka uz datora būtu Office un Windows vkods tika atēlits ka BBBB-BBBB. Everests prasija lai pērku licenzi par 25 $. Novilku citu progu kura kopumā izvilka no kompja 116 registrāciajs atslēgas. Officam man ir viss skaidrs bet ka ar W7 vai ši ir īstā ?

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\DefaultProductKey

Product ID: 55034-177-xxxx-xxxx

Product Type: 177 (Unknown)

Serial Number: xxxxx-xxxxx-xxxxx

 

Paldies visiem par sadarbību. Savas atslēgas veiksmīgi izvilku vis ir dtokos. Galvenaiska iedevāt virzienu kur rakt.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Bišķi ne pa tēmu, bet vakar sāku štukot par tiem seriālajiem namberiem un uzkricelēju tūlīti, tāpatās, smadzeņu palocīšanai. Ja kādam nav slinkums, varētu pārbaudīt. Konsoles aplikācija, ja nu kas. Mani vairāk interesē vai vispār šancē uz 32-bit XP un 32-bit Win 7, jo kompilēts iraid uz 64-bit Win 7, kauču gan kā 32-bit aplikācija. Nu, tur 64-bit un 32-bit bij tas murgs ar reģistru šāringu, vai kā nu viņš tur saucās (32 un 64 bitu drazas katra ar savu reģistra paku šancē). XP gan varētu brēkt par redistribūciju nepieciešamību...

showwinser.zip

Labots - Baigais Janka
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Volters

Win XP Pro OEM - darbojas. Pat ar jūzer raitiem.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Aha, tas priecē. A to man te riņķī un apkārt, gan darbā, gan mājās tik 64-bit Win 7, nav kur pārbaudīt. Pats prakstiski vairs windowsiem neko nerakstu, savādāk jau virtuālo mašiņu varētu uzbāzt.

Vot, kolēga kas te ņēmās ar savu mistisko licenci, ar varētu šito paprovēt palaist :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Bugs - nerāda seriāļa pirmo simbolu.

Windows 7 SP1 x64.

 

XP gan varētu brēkt par redistribūciju nepieciešamību...

Nevis XP bet visi, kuriem nav instalēta Visual Studio 2010 vai tās Runtime. Windows 7 arī ir iekļauti Runtime tikai līdz Visual Studio 2008, jo 2010 tad vēl nebija. Un Tu taču zini, ka bez instalēšanas ir vēl divi veidi kā to risina? :)

Link to comment
Share on other sites

Volters

Labs darbs! :drinks:

Vēl tikai piemunštierēt ofisa keju vjuvošanu un fīču, lai nomestu ievadīto ofisa atslēgu. Piemēram, uz 2003 gadās, ka bieži savajag reģistrā mest ārā manuāli, lai piereģistrētu/ievadītu. Vēl ir joks, kas noderētu uz xp - pacelt aktivizēšanas logu, lai nomainītu keju.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Bugs ar pirmo simbolu pielabots - tagadiņās augšējā postā jaunā versija. Nu, sarkstu, bet kur bija manas acis... :)

Par redistribūcijām - nu var jau visādi ņemties, bet nu slinkums :)

Par kauču kā pielikšanu klāt - nu, jāpaštuko, ja rokas aizies un mazāk darba būs. Vispār jau tā kā doma, ka varbūt no konsoles nava pats labākais, varbūtās tomēr uztaisīt arī logu ar info (nu, konsoli atstājot, ja nu ievajagās, piemēram, ar atslēgu /c vai kauču kā tā).

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ir ok toolis, bet pietruukst kaa jau te teica Office Key paraadiishana. Citaadi vienkaarsh un elementaars toolis, parociigs ik vienam.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu OK, par Office Key ta būs pirmām kārtām jāpiedomā. Kad rokas aizies, tad jau iešaušu jaunu topiku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...