Jump to content

ka atrast registracijas atslegu W7


zeltaporteris
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Atvainojos ka nav garumzimes.

Ir radusies problema ir pazaudetas registracijas atslegas W7 profesional 32biti un ari MS Office 2010. Ir radusies nepieciesamiba painstalet datoru. vai ir kada iespeja no esosas sistemas nolasit abu programu atslegas lai tas var ievadit un registret.

 

diemel tema turpinas. Programu aktivizcijas kodus neviena no sim neuzrāda kodu vieta stav BBBB-BBBB utt. TAS aida64 parada daļu no koda MS Officam. Kādi vel ir iespējamie variantu kā es varu redzēt savus aktivizācijas kodus.

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Baigais Janka

    15

  • Nettwerk

    9

  • Volters

    7

  • zeltaporteris

    28

zeltaporteris

Paldies par info vakara pameginasu nolasit. varbut ir velk kadi varianti?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nevajag nekādus citus variantus :) Tas "The Magical Jelly Bean" brīnišķīgi strādā gan uz xp, gan w7.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris
(labots)

diemel tema turpinas. Programu aktivizcijas kodus neviena no sim neuzrāda kodu vieta stav BBBB-BBBB utt. TAS aida64 parada daļu no koda MS Officam. Kādi vel ir iespējamie variantu kā es varu redzēt savus aktivizācijas kodus.

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

Ja "The Magical Jelly Bean" tev to neuzrāda tad iespējams, ka tev ir kāda kreisa, lauzta/krekota instalācija un tie kodi tur nemaz nav.

Jo piemēram es ne reizi neesmu saskāries, ka šis softs man neparādītu to ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Nezinu, kas tev tur notiek - tikko speciāli uzliku Magical Jelly Bean Keyfinder uz W7 64bit - viss redzams, gan W7, gan Office 2010 Home Student. Tiesa, viss legāls, par kreisajiem softiem nemācēšu teikt.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Programu aktivizcijas kodus neviena no sim neuzrāda

A kam Tev vajag aktivizācijas kodus, vai tad ar CD Key nepietiek? Neviens jau neaizliedz, uz viena un tā paša datora, aktivizēt Windows kaut 100 reizes.
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris
(labots)

Nu vispar laikam jau nepareizi rakstiju jo tiesi jau ari tie CD key man ir vajadzgi. Abi kodi man ir pazaudeti. Tos ari mekleju. Abas programmas W7 kodu atelo ka BBBB-BBBB-BBBB, Everest parada to CD key tikai dalu lai radzetu prasa pirkt pilno versiju ko nu nekadi negribas darit. Ta ka jau ari mekleju ka to izlobit tos kodus.

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

BBBB-... norāda, ka Tev ir Volume licence (VLK)! Tā reģistrā vispār netiek saglabāta.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

BBBB-... norāda, ka Tev ir Volume licence (VLK)! Tā reģistrā vispār netiek saglabāta.

 

Ja godigi nav ne jausmas ko tas nozime

A kadi varinati tad dabut tos kodus. Negribas likt kkadu kreiso varinatu, a pirkt vel mazak gribas.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Atslēga glabājas licenču serverī, nevis lokāli reģistros. VLK tak i korporatīvie agregāti, nevis mājas kompīši.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Tad sanak ka es tas atslegas nevaru redzet? A ko tagad? Vai ir kadi risinajumi?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Vērsties kantora IT departamentā vai pie tīkla admiņa. Nav tāda licence home/savām vajadzībām domāta.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu vispar tas ir majas kompim nav man tada IT departamenta.. Tos kodus man iedeva kad liku virsu W7. Tie kodi bija bet mulkibas pec pakasu ar visiem diskiem. Kadi sapratigi ieteikumu butu so problemu atrisinat?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Es galīgi neir licenču speciālists, bet kā mājas kompim var būt VLK licence?

EDIT - VLK nav transferējamas! Tobiš - lieku 99%, ka Tev tas windows tā kā tā ir kreiss :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu es ar nesmu baigais spec par sitam licenzu lietam, bet tas kods man tak bija. Pats abus instaleju un tos kodus vadiju ieksa.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kā un kur Tu pirki kompi un windowsu? :) Tev saku - tas ir korporācijām, valsts un izglītības iestādēm domātas licences. Ja iepriekšminētie kantori arī pārdod kompi, tad bez winowsa - tas windows Tev tāpat nav lietošanai likumīgs un jāpērk savs.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Nu paga - tev vispār kādi pierādījumi, ka Windows un office legāli pirkti ir ? Tas, ka esi instalējis pat ar legālu key, neko nenozīmē - ja nav ne čeka, ne pavadzīmes ne uzlīmes - tāpat BSA un EP acīs esi pirāts. Tā kā šādā gadījumā pilnīgi vienalga, kādas key izmanto.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

kompi pirku bez windowsa veikala. Tos diskus man iedeva ar visiem kodiem. Nav man ne ceku ne uzlimes. Protams var iet uz kadu kantori kurs par 20 LS uzliks, bet ta ka man tie bija es jautaju vai iespejams no komja izvilkt lai nav nevienam jamaksa.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

nu ar taam atsleegaam aktivizeet nevareesi gan, taa kaa es dodu 100% krakotas tev gan office un windows zagtais.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu pienemsim ka tas ir bijis zagts. Bet kad instaleju es tas atslegas ievadiju un validaciju izgaju. kodi uz rokas pats. Un ka teicu Everest man parada tikai dalu no Office CD key bet lai radzetu visu prasa pirkt licenzi.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nopērc. Būs lētāk nekā ofiss :D

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu protams var nopirkt bet prieks vienas reizes....?? Diezvai man vel kadreiz vins bus vajadzigs. Un prieks vienas reizes 25$ nedaudz zel.

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

Office 2010 activators kas ironiskā kārtā domāts, lai uzkrekotu Office spēj nolasīt Licence key

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Labi ar office tad vel varetu tikt gala sliktakaja gadijuma var nopirkt to Everest versiju un redzet, bet ko darit ar to W7?? Negribu dzenaties pa pus pasauli lai uzliktu kautkadu versiju kur pec kada laika saks blaut ka nav izieta validacija. Ir negativa ar to pieredze no XP laikiem. A pirkt ....... nezinu.

T'apec jau te jautaju zinosakiem cilvekiem

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Iegaadaajies gan Windows gan Office 2010 un buus mieriigs praats un nebuus jaanodarbojas ar gemarojiibaam.

Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

Nu te kāds kādam pūderē :D

Autor, Tev kas uzrādas pie Control panel -> system?

Kāds ir System ID?

Pēdējos ciparus vari nerakstīt, bet jāredz, kas tas par windows, lai pateiktu, kur rakt.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nav pie rokas tagad tas kompis, bet cik etceros no galvas tur bija W7 profesional 32 bit, Registraqtion man lietotajs un kautkads kods (kurs nav tas CD key) kautka ta.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Nav gan bijis gadījumu, ka manis norādītā programma nezrādīto vajadzīgos datus. Ko tu darīji kad instalēji pirmo reizi? Varbūt šī ir tā reize, kad vispār nekas nebija jāievada un reģistrējās automātiki. Ir redzēti tādi Windows 7 ražojumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Volters

Tas nav ID.

ID sastāv no cipariem, kas norāda uz sistēmas unikalitāti, izejot no ievadītās atslēgas tipa. Ja tā ir VLK, tad ID struktūra norādīs uz VLK, ja OEM, vai Reail, tad atecīgi...

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk
(labots)

Ja preciizaak interesee no Product ID: 09876-xxx-1234567-54321

Nosauc tos kas ir xxx vietaa...

Man ir nojausma ko IPMan domaa.

MSDN VLK product ID satur xxx vietaa: Windows 7 Ultimate: 065, 066, 067 un 068.

Windows 7 Pro: 220

Windows Home Premium: 230, 231

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu es to ieliksu vakara precizus skaitlus bet ut bija kautkads ciparu virknejums. skaitlus gan neatceros. bet nebija nekads OEM vai coti burti prieksa tikai ciperi. Jo man jau ar bija doma ar to tikt cauri bet zinasanas izradijas par vaju.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Vārdu sakot, ja Tev tur virsū izrādīsies versija, kas nav paredzēta parastam lietotājam, tad gluži vienkārši, nav pilnīgi nekādas jēgas vilkt ārā atslēgu, jo tas neuzlabos ne legalitāti, ne funkcionalitāti. Kreiso veidu, kā noaktivizēties ar jebko, nav mazums, bet ne jau man tas jāstāsta un ne jau forums par to runās.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu tas ka protams to izdarit ir pilns i-nets. bet tur jau ta lieta gribas to izdarit ka cilvekam. Un blin bija ta atslegas. Atjauninajumus lika, SP1 lika ne kadu problemu un kad nospiedu pieregistret, validaciju izgaja abas programmas. Var but ko nezinu bet man liekas ka tas liecina ka tomer tas atslegas bija legalas. Ok ap 19 iemtisu to kodu un cersu ka kads vares ar kko palidzet

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Atsleegas ir iistas, bet zagtas no kaadas kompaanijas, kas izmanto MSDN abonamentu. Un cik zinaams, tad MS maina vai izsniedz jaunas atsleegas peec kaada laika. Cik ilgi derees tev VLK atsleega to nezini, bet nebriinies ka kaadaa dienaa tev paraadiisies ka Windows nav legals. Jo MS blokjee shaadas atsleegas un sameraa biezhi.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu gandriz jau 1,5 gadus lietoju abas prgramas. pirms 6 menesiem parinstaleju nekadas problemas itka nebija. ceresim ka nebija zagtas

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ja želejas bobis rāda BBBB, tad 99% tā ir VLK licence. Nu, 1% atstāju rupjam programmas bagam - nē nu, dzīvē visādi gaās :) Bet, ja Tev ir VLK, tad zagta. Un vēlreiz saku - viņu nevar izvilkt no kompja, jo uz kompja viņas nav, atšķirībā no parastajām, nekorporatīvajām licencēm. Protams, ir seriālais numurs ar ko to windows var uzinstalēt, bet - vai nu nozagts kādam kantorim, sasīdots pirātiskais netā vai žuļiciski uzģenerēts derīgs VLK licences numurs ar speciālu ģeneratoru. Bet tā ir žuļicība, un šite nav pieņemts tādas lietas atbalstīt, tāpēc strādājošu VLK Tev neviens, kauču arī zinošs cilvēks, nedos. Samierinies ar domu, ka godīgi, neapejot likumu šādā veidā Tev nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...