Jump to content

Pele AutoCADam


edgars89
 Share

Recommended Posts

Nomira mana pelīte, tādēļ meklēju jaunu līdz 15 Ls (tie būtu griesti). Pagājušajā gadā ārzemju saitā biju atradis labu apskatu pelēm, kas atradās šajā cenu kategorijā, taču tagad vairs nevaru atrast. Pielietojums galvenokārt būs AutoCAD, MS Office, varbūt atsākšu arī spēles spēlēt, uz brāļa kompja CS uzspēlēšu :)

Varbūt Jums ir zināms kāds labs brīnums šā budžeta ietvaros

Vēlams ar vadu

 

Otrs jautājums:

Jūs kādreiz esat tik nevērtīgu lietu kā peli 4 latu vērtībā nesuši uz garantiju?

Labots - edgars89
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ir naacies, bet ne peli, kaa arii pie nosacijuma, ka garantijas serviss ir ikdienas marshrutaa.

Link to comment
Share on other sites

nu bāc 3ls virs

nu diez vai k-kas labāks būs

ja tev patīk 4tech ņem tādu

Link to comment
Share on other sites

Ar apapildus pogām sānā gan nepērc. Es arī ikdienā ar CAD strādāju un tās sāniskās pogas pie intensīvas peles izmantošanas nejauši nospiežās.

Tikai un vienīgi parastu peli bez kautkādām extrām.

Tikko pats nopirku Logitech M100 - ērta un cena arī laba.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+1 par M100 :) ideāla vienkārša pele , gan cadam gan kādam geimam :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

edgars89
(labots)

#6 papildus pogām ir pluss, ka var ieprogramēt AutoCADā visbiežāk izmantojamās komandas

pēc atsauksmēm šitā gigabyte pele laba:

http://www.salidzini...rch.php?q=M6880

tik tās papildus pogas var arī programmēt? nekur nevaru atrast info

Labots - edgars89
Link to comment
Share on other sites

Nez, man tās sānu pogas nu nekādi nejauši nespiežas Logitech MX400 pelei.

Link to comment
Share on other sites

ķeblis
(labots)

Es ieteiktu paskatīties no pelēm kura ērtāka šķiet un nežmiegties pa 15Ls, bet palielināt budžetu līdz kādiem 30-35Ls(cik esmu redzējis, tad vairāk par 40-50Ls nav jēga izdot par peli, loģiski ar iespējamiem atsevišķiem izņēmumiem). Cenu spektrā 0-15Ls nekas labs pēc paša pieredzes nekad nav bijis priekš ikdienas lietošanas (tajā pašā laikā atzīšu joprojām ik pa laikam kad nepieciešamība spiež izmantoju jau nez kuro gadu īpaši maza izmēra USB optisko peli galīgi lētā gala no ķīnas).

 

Sānu pogas arī laba lieta, bet atkarīgs no pielietojuma un novietojuma ... droši vien labākais variants būtu aizstaigāt līdz kādam Elkor veikalam kur lielā daudzumā peles plauktos sakrautas un papētīt kas šķiet ērtāks, bet pēc tam papētīt internetā kur varbūt pa patīkamāku cenu var dabūt.

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

1. neergonomiska, gurs roka no tās olas;

2. M100 analogs dizaina ziņā. Nevajadzīgs rullīša ļuļķis ritināšanai pa labi/kreisi (lieks grabulis)

Protams, M100 nav nekāda Dieva dāvana. Manā īpašumā nokļuva grauzējs baltā krāsā, pēc skata ir tīri ok. Nedaudz par vieglu.

 

MS comfort 6000 varētu būt laba. Vienīgi, pēdēja MS pele nomira priekšlaicīgi - sāka atteikt kreisais taustiņš.

Link to comment
Share on other sites

M100 nav papildus pogas, aizdomas, ka varētu nebūt īpaši ērta, lai gan tas tomēr ir logitech.

Iepriekš jau ieteicu M500 modeli.

Link to comment
Share on other sites

#6 papildus pogām ir pluss, ka var ieprogramēt AutoCADā visbiežāk izmantojamās komandas

pēc atsauksmēm šitā gigabyte pele laba:

http://www.salidzini...rch.php?q=M6880

tik tās papildus pogas var arī programmēt? nekur nevaru atrast info

 

Jā, šāda man ir! Tiešām lieliska!

Palikni nevajag, pogas nejauši nespiežas, 2 jutības režīmi.

Link to comment
Share on other sites

nezinu kaa var iegaadaaties peli kkam no citu viedokljiem

es aizietu uz kaadu bodi un vienkaarshi apskatiios kas pasham liekas eertaakaa un labaak gulj rokaa

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nestrādāju gan ar autocadu, bet ArcGis. Tur ar nepieciešam precīza punktu pārvietošana, lētās peles neder, razer deathadder man nomira un tagad paliku pie 4tech x7 lāzernieces + labs paliktnis un viss kedā. Bet nu, protams, vajag, lai labi rokā guļ. Cena normāla - 15 ls.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...