Jump to content

Prezentēts iPad 3


Smii
 Share

Recommended Posts

Леший
(labots)

Un cilvēki laikam vēl joprojām domā, ka, ja tu nopērc kādu apple produktu, tu atšķiries no pārējajiem!

apple%20-%20think%20different.jpg

 

 

Atgriežoties pie tēmas par ķīņiešiem: tās kapeikas, ko viņi saņem, simbolizē to, cik ir ābolproduktu pašizmaksa, un cik ābols liek sev kabatā.

To pašu var redzēt, ja pareķināt, cik izplatīti ir ābolprodukti, un cik ir ābola peļņa.

Ābols sev kabatā liek ~80% no ābolfana samaksātas naudas, un, ja ābols nebūtu kapitalistiskā hidra, tad viņi ņemtu daudz mazāk.

Piemēram, ja 4s maksa vidēji 430Ls, tad ābola peļņa ir ap 344Ls, pašizmaksa 86Ls. Ja viņi ņemtu tos pašus 86Ls kā peļņu, tad ābols būtu 4x nabadzīgāks (ak jēl), bet 4s maksātu 172Ls. Palielinot cenu līdz 220Ls (normāla viedtālruņa cena), viņi varētu maksāt ķinezeriem papildus 48Ls vairāk pa vienu ierīci.

Rēķināts protams rupji, bet apmēram tā arī varētu būt.

Labots - Леший
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Halloo?

P4

Desktopiem :

Willamette Nov 2000

 

Laptopiem :

Northwood Apr 2002

 

Vai arī tu tik tiešām piesienies vienam mēnesim?

Cits ir video kartes, kurām ir officiālie w7 driveri, bet arī tādas var atrast gadus 8 atpakaļ.

Kas ir teju 3reizes vairāk nekā teici TU. Un kā ir ar Apple?

 

Sorry, my bad. Nepamanīju kreiso stabiņu.

 

4 gadus vecam Fujitsu Siemens laptopam (lifebook!) ar Ati videokarti Win7 draiveru nebija. Nācās stundu googlēt un pēc tam hakot desktopa draiverus lai tā parikte normāli ietu.

 

Foxcon nav apple apakšuzņēmums. Tas ir sadarbības partneris, kas pēc apple specifikācijas ražo dzelzi. Viņi piedāvāja labāko cenu, labāko kvalitāti un lielāko fleksibilitāti, kas nozīmē, ka nakts vidū kojās uzrauj augšā visu ķīniešus un viņi nedēļas laikā uztaisa n miljonus jauno iPadu, lai būtu ko izsūtīt veikaliem visā pasaulē.

 

Foxcon pakalpojumus izmanto vēl neskaitāmi citi IT iekārtu ražotāji, ieskaitot Samsung, Sony, Acer un Intel http://en.wikipedia.org/wiki/Foxconn#Major_customers

 

Ar pārējiem viss ir zaibis, bet apple redz ekspluatē.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ar pārējiem viss ir zaibis, bet apple redz ekspluatē.

Runā bija par šo konkrēto gadījumu, kad cilvēkus piespieda strādāt nedabūvētā rūpnīcā lai tik paspētu saražot ipadus.

Link to comment
Share on other sites

ķeblis
(labots)

Smii ko tu tur muldi par tiem draiveriem ... ATi videokartēm draiveru mājaslapu kādreiz esi apmeklējis? Ja Laptopa Manufacturer mājaslapā draiveru pakā nav, tas nenozīmē, ka draiveri neeksistē + vēl neaizmirsīsim, ka Windows Vista Draiveri ir perfekti Compatible ar Windows 7.

 

.... piekrītu gan par Foxconn, bet tanī pat laikā nepiekrītu šim:

  • PC dzelža dzīves cikls ir 3 gadi
  • Apple dzelža dzīves cikls ir 5 gadi

 

PC dzelža dzīves cikls ir atkarīgs no pielietotās programmatūras - Apple datoriem katru gadu starp citu iznāk atjaunināti modeļi kas logiski maksā vairāk par veco. Programmatūra kas atrodas uz Mac datora tiek tikai atjaunota, kamēr uz PC parasti lietotājam vienmēr vajadzēs jaunāko softu kas izmato vairāk resursu par veco

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Da labi.

Protams, es negribētu būt piedzimis Ķīnā, bet «nedabūvēta rūpnīca» tiešām nav tie sliktākie apstākļi.

Tā vismaz varētu likties meitenei, kas pūš stiklu, ogļracim, vai ķieģeļu reciklētājiem.

 

children-glass.jpg

 

 

chinese_workers_05.jpg

 

Uz darbu foxcon cilvēki stāv rindā

002170196e1c0dc5b19315.jpg

 

 

Viss ir stipri relatīvs. Arī pie mums simtlatnieki pļauj latvāņus, bet Pasaules Bankas prezidentam liekas, ka šie simts lati ir tik, cik tie ļautiņi nopelna dienā.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Леший
(labots)

Jā, tikai šajās bildēs ir Ķīnas melnstrādnieki. Andrīšu telefonu ražotāji var atļauties ražot telefonus Koreja (Samsung) un pārdot par zemāku cenu. Vai arī, pēc tavas loģikas, dārgas aparatūras ražotājiem ir jāsaņem tikpat daudz, cik celtniekiem nabadzīgākājos Ķīnas reģionos?

 

Bivža:

samsung-galaxy-s-2-factory.jpg

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Viss tas ir bla bla. līdz brīdim kamēr "krutās rietumu impērijas" nesāks aizņemties naudu no Ķīnas. :) Apple ir bagātāka par ASV valdību, visa ražosana un arī daļa izstrādes pašā ASV nemaz neatrodas. Tātad milzīgas summas tiek pludinātas iekšā ķīnā, tas pats Foxconn darbiniekiem maksā kapeikas, bet ne jau īpašnieki saņem maz.

Ķīnieši māk dzīvot ļoti taupīgi un izmantos katru iespēju kādu apkāst (ir pārbaudīts dzīvē), tā kā jums nav ne jausmas kādi finansiālie resursi no rietumiem tiek iemesti kīniešiem rokās.

Normālai Ābolu produkcijai būtu jābūt ražotai ASV, tikai tad redziet peļņa kompānijai butu visas reizes 6 mazāka.

Link to comment
Share on other sites

edgars89

#44 kur to bildi dabūji :D

kas tie par klauniem?

Link to comment
Share on other sites

Леший
(labots)

kas tie par klauniem?

Nez, laikam sektas salīdojums, un spiegs starp viņiem.

 

EDIT: guglē ieraksti "acer think different" un šis būs.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ai, tie visi ir dzīves nieki.

Link to comment
Share on other sites

osscar

jap, sievietēs ir spēks = 03l balzāms+.7 martini asti + torte pilsētniece :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Krishius
(labots)

Jebkurš āboļu topiks pārvēršas par diršanos. Fail!

 

Tā vietā, lai katrs lietotu to, kas pašam patīk, tiek bezdēts.

Un galu galā, visu bezdienu dziļā apakšjēga ir sašutums par to, kādēļ Apple aparāti ir tik dārgi.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

osscar

man pofig par cenu - man nepatīk dizains = savietojamība...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Apple aparāti ir tik dārgi.

Precīzāk, neadekvāti dārgi. Faktiski, ābolproduktu cenu neattaisno to pievienota vērtība. Neaizmirstam, ka ābolproduktiem ir savi mīnusi, kas to vērtību samazina.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Bet kāpēc tas tevi uztrauc?

Kāpēc tevi uztrauc, ka cilvēki izsaka savu viedokli?

Un mani neuztrauc ābols, bet ābolfani, kas ar savu fanošanu lien visur.

 

Un vispār, ja tā padomāt, tad ar Apple ir tas pats, kā ar BMW: it kā mašīna ir laba, kaut aŗī dārga, bet cilvēki, kas ar to brauc, diezgan bieži ir tādi... savdabīgi. Ja sektanti ar savu ābolfanošanu nelistu visapkārt, tad neviens jūs neaiztiktu.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Mani nekas neuztrauc.

Man vienkārši gribās paķircināt cilvēkus šajā kutelīgajā sarunu tēmā :D

 

Cik no visa foruma ir ābolfanu fanošana? 99% foruma satura ir fanošana par pārējām sistēmām.

Link to comment
Share on other sites

Precīzāk, neadekvāti dārgi. Faktiski, ābolproduktu cenu neattaisno to pievienota vērtība. Neaizmirstam, ka ābolproduktiem ir savi mīnusi, kas to vērtību samazina.

 

Tātad, tu esi dusmīgs uz apple, jo viņi ir dārgi? Bet tas ir privāts kantoris, kādu cenu grib, tādu liek. Neviens jau nespiež Tev pirkt tās iekārtas.

 

 

Kāpēc tevi uztrauc, ka cilvēki izsaka savu viedokli?

Un mani neuztrauc ābols, bet ābolfani, kas ar savu fanošanu lien visur.

 

Un vispār, ja tā padomāt, tad ar Apple ir tas pats, kā ar BMW: it kā mašīna ir laba, kaut aŗī dārga, bet cilvēki, kas ar to brauc, diezgan bieži ir tādi... savdabīgi. Ja sektanti ar savu ābolfanošanu nelistu visapkārt, tad neviens jūs neaiztiktu.

 

Šī ir apple sadaļa. Šai gadījumā TU lien pie apple faniem ar savām negācijām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MarisO

Nez, laikam sektas salīdojums, un spiegs starp viņiem.

 

Tas laikam būs kāds mac user group. Londonas Apple veikalos bieži līdzīgi "salidojumi" notiek. Tikai mazākā skaitā. Pārsvarā tur ir tādi cilvēki, kas neprot savu maku lietot un tad kāds no pārdevējiem viņiem demonstrē, piemēram, iPhoto. Tad viņi ņem savu maku un iet uz veikalu, lai šos pamāca. Domāju, ka šādi pasākumi daudzus motivē pirkt makus.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ierakstiisu savu viedokli. Taapeec luugums neuztvert personiski, ja kaadu aizskaaru. iPad no pirmaas dienas kad nonaaca plashaakai publikai ar iespeeju iegaadaaties, es nesaskatu tajaa potenciaalu. Vismaz es noteikti nee. Ja man ir jaaizveelas es uz doto briidi kaa primaaro izveeleetos Blackberry Playbook. Bet liidz ko iznaaks WP8 planshete tad virnnoziimigi to. iPad ir ok, ja patiik multimedija iespeejas. Kaa muuzika, filmas utml., bet nekas vairaak. Mana tuvaakaa prognoze ir, vismaz domaajas ka nekljuudos. Naakamaa MacOS X 10.8 buus cieshi integreeta ar iOS. Tas noziimee savstarpeeju programmu saderiibu un briivu datu apmainju abos virzienos. Uz doto briidi viss tuvaak taadai lietai ir MS ar WP un datora OS Windows 8. Prognoze Windows 8 iznaaks liidz ar iPhone jauno versiju tas aptuveni ir vasaras beigas vai rudens saakums. Tad vareesim diskuteet smalkaak par so lietu.

Link to comment
Share on other sites

Kā ko, fotografēt bebru ar to nekvalitatīvo kameru, rakstīt twitter-i vai arī spēlēt dusmīgos putnus. Ķirzaka Tu kurā gadsimtā dzīvo? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...