Jump to content

Prezentēts iPad 3


Smii
 Share

Recommended Posts

iPad 3. paaudze ir ārā, vienīgi Boot.lv redakcija jau guļ.

 

Būtībā uzlabojuši 4 lietas:

  • Ielikuši ātrākus procesorus, tai skaitā grafikai
  • Ielikuši RETINA ekrānu ar 2048-by-1536 izšķirtspēju
  • Beidzot ir arī normāls objektīvs kamerai, kas tagad māk full-hd filmēšanu - bildes vairs neizskatās pēc kakas + jutīga 5Mpix matrica
  • 4G interntets

Cena tā pati vecā + vēl pricedrops uz iPad2 tiem pircējiem, kam augstākminētais ir mazsvarīgs.

 

Smukas bildes un video ir te:

http://www.apple.com/ipad/

Link to comment
Share on other sites

hujaksh
(labots)

Balts izskatās diez gan ok, esmu redzējis dzīvē un spaidījis arī. (ne šo jaunāko, bet 2.) Nesūdzos, cena arī nav ļoti dārga priekš šāda produkta. :thumbsup:

Labots - hujaksh
Link to comment
Share on other sites

labiitis

Nekas, Samsung nospiedīs labākās fīčas, un ar w8 aizies garām gan āboļfaniem, gan visiem pārējiem.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc aizies? Viņi to jau gadiem dara. Andrīts tak sen jau valda pār pasauli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

vai kur labi, jāskrien uz veikalu

 

Skrieni skrieni, nepaklūpi tikai! :blink: Un neaizmirsti telti paņemt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

UberFly

Kkur redzēju fabriku, kurā great chinesse peepl liek kopā padus un pfonus. Apkārt fabrīkai apvilkts tīkls, kur pašnāvniekiem krist. Lēcēju ir tik daudz, ka vadība nolēma paaugstināt algas par vidēji vienu- diviem dolāriem dienā. Daudzi fabrikanti nebija turējuši un slaidojuši gatavu produktu. Tie, kam filmēšanas gruppa iedeva paturēt rokās padu teica, lai lieto saudzīgi, jo sasodīti smags darbs ir ielikts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet nav jau arī nekāds lētucis.

 

Patiesībā man šķiet, ka tie ļautiņi kas skrūvē kopā tās 70$ planšetes ar rezistīvajiem ekrāniem, nesaņem neko daudz vairāk.

Un cik Latvijā cilvēki pašī par minimālo, darot suņa darbu.

 

Apple šobrīd pelna vairāk par naftas magnātiem. Mani interesē, vai viņi spēs noturēt latiņu un investēs vismaz daļu no tā čungura inovācijās. Līdz šim to viņi ir darījuši, bet vai darīs kad izzudīs Jobs nospraustais attīstības vektors.

 

Tas arī noteiks, vai viņi kļus par tādu pašu pašapmierinātu dreifējošu tusni kā M$, vai arī turpinās attīstties.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Kkur redzēju fabriku, kurā great chinesse peepl liek kopā padus un pfonus.

Šis laikam:

[media]

[/media]

 

Turpat ir atbilde no Stīva:

[media]

[/media]

"13 pašnāvības pusgada laikā ir tikai 26 gadā, tas joprojām ir mazāk, kā ASV", "Viņiem ir restorāni, kinozāles utt"

Interesanti būtu dzirdēt biedra MarisO (vai kāda cita ābolfana) viedokli par šo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

neredzu nekādu saprātīgu (izņemot krāna pagarināšanu) pamatojumu tik zvērīgai izšķirtspējai uz tik mazu ekrāna izmēru.

Link to comment
Share on other sites

Леший

tankalis, softi skeilosies, un burtiņi nebūs maziņi. Vienīgais, mazie burti var būt pārlūkos, tajās lapās, kas nav domātas mobīliem pārlūkiem.

Tīri matemātiski, 9.7" ekrānam maksimums būtu 1600px platums, ta ka, 2048 tik tiešam var būt domats tikai staipīšanai.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Diez kā ar to jaudu, vai tik tiešām ieliek tegra3 kā mālēts?

 

P.s. Tāda izšķirtspēja un kamera(vispār kamera) planšetdatoram ir idiotisma kalngals.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Леший

offtop:

http://www.boot.lv/tehnika/mobilie-telefoni/apple-apnicis-cinities-ar-viedtalrunu-razotajiem-kompanija-piedava-vienosanos

Apple tagad grib saņemt $5-15 par katru pārdoto Android ierīci. Tas laikam saistīts ar to, ka visus Visuma izgudrojumus, kā arī pašu Visumu, ir izgudrojis Apple.

 

Diez kā ar to jaudu, vai tik tiešām ieliek tegra3 kā mālēts?

Pēc Apple testiem A5X ir 4x jaudīgāks. Testi ir optimizēti for iOS.

Pēc citiem testiem, Tegra ir 3x jaudīgāka.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nu par to viņu izvēlēto testu - skaidrs.

Bet ir jau citi, neatkarīgi testi, salīdzinot ar A5X?

Link to comment
Share on other sites

Леший

Bet ir jau citi, neatkarīgi testi, salīdzinot ar A5X?

Izlasi vēlreiz manu postu

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Emmmm, diez, kaa buus ar speleem prieksh taadas izskjirtspeejas.... Tjipa visas programmas/ speeles vienkaarshi tiks skeilotas? jo kkaa neticu, ka tas procesors/GPU taadaa izskjirtspeejaa kaadu speeli normali darbinaas :shok:

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Manuprāt, Apple izvēlējies nepareizu nosauku, proti iPad, kā lai es zinu vai runāju par jauno vai pirmās paaudzes iPad.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

jaa, jaa. apple jau atraavaas. beigu saakums http://www.theverge....russia-security

un labi ka taa.

 

Nu labi, 2861 ipads nav nekāds superpasūtījums, kura zaudēšana var kaut ko sašūpot.

 

Bet tas, ka find my iphone var izmantot stulbparoļu izmantotāju atrašanās vietas izspiegošanai gan ir tiesa.

 

Goodreaders, pieļauju, ka ir labs produkts, tomēr man šķita pārlieku samudrīts. Es pdfiem izmantoju iBooks, kas gan formātu atpazīšanas un editēšanas ziņā atpaliek no goodreader. Toties ir stabilāks, vieglāk lietojams un nav samudrīts.

 

Goodreaders savukārt māk pilnīgi visu, ieskaidtot google docs un Safari webarhīvus. Ja ir specifiska vajadzība slēgties pie serveriem un kaut ko editēt, goodreaders ir musthave.

 

Par privātumu un drošību man ir pohuj, tāpat visas sarunas ir iespējams noklausīties, atrašanās vietu nopeilēt, datus nozagt, un nekāda ipada pirkšana / nepirkšana tur neko nemainīs.

 

Manuprāt, Apple izvēlējies nepareizu nosauku, proti iPad, kā lai es zinu vai runāju par jauno vai pirmās paaudzes iPad.

 

A viņiem visiem aizmugurē ir modeļa nosaukums. iPad 2 arī nevienā vietā rakstīts, ka tas ir iPad divi. Manam aizmugurē ir iPad 16Gb model A1396. Tāpat, kā neeksistē tāds iPhone 2G

 

Nu par to viņu izvēlēto testu - skaidrs.

Bet ir jau citi, neatkarīgi testi, salīdzinot ar A5X?

Tur jau tas joks, ka arī iPada iOs ir optimizēts tikai A4, A5 un A5X. Un šai gadījumā lomu nespēlē Megaherci vai kodolu skaits, bet gan cik tā pati parikte ir ātra un atsaucīga. Un tas verķis ir ātrs, nobremzēt vai pakārt viņu ir iespējams tikai apkarinot ar visādiem apšaubāmiem no Cydia dabūtiem sūdiem. Ar līkām rokām rakstītu softu nepavilks pat miljonus vērts megaserveris.

 

Tas ir kā salīdzināt Ariel Atom ar 2 litru hondas type-R motoru ar kaut Cherokē kam zem kapota 5.7 V8. Pēdējais it kā ir jaudīgāks, bet ātrāks nav, tikai degvielu trīsreiz vairāk tērē.

 

Diez kā ar to jaudu, vai tik tiešām ieliek tegra3 kā mālēts?

 

P.s. Tāda izšķirtspēja un kamera(vispār kamera) planšetdatoram ir idiotisma kalngals.

 

Es kameru izmantoju dokumentu fočēšanai. Bet nu iPad 2 kamera ir atbaidoša.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

itanium

Ar telefona kameru nepietiek? TIem jau tā tagad visiem 5+ mpix kameras.

Syncot tak nav problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Man ir veca e52 nokia, ko izmantoju tikai zvaniem, kam pat nav internets pieslēgts. Fočuks tur ir tik pat sūnains kā ipad2. Un kaut ko aizsinhronizēt ar nokiju? Sūtīt pa zilzobi uz datoru, pēc tam likt e-pastā? Gemarojs.

 

Ar ipadu nofočē un viņš tev ir visur, kur vajag un jebkurā brīdī pieejams. Un nekas nav jāsinhronizē, viss notiek pats no sevis.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

 

Interesanti būtu dzirdēt biedra MarisO (vai kāda cita ābolfana) viedokli par šo.

Nu pa tām fabrikām mazleit par daduz brūk virsū, itkā citās fabrikās nebūtu līdzīgi. Var jau noorganizēt lielākas algas un labākus apstākļus, bet tikai tad ipads nemaksās 500$

Link to comment
Share on other sites

MarisO

Interesanti būtu dzirdēt biedra MarisO (vai kāda cita ābolfana) viedokli par šo.

 

Es neatbalstu Apple biznesa praksi, kuri izmanto kā darbaspēku ķīniešus, kuri dzīvo gandrīz verdzības apstākļos. Viņiem pat savu māju nav, visi dzīvo tādā kā cietumā ar daudzstāvu gultām. Apple vajadzētu nodarbināt amerikāņus, nodrošināt darbavietas ASV.

 

Tai pat laikā nav jau citas alternatīvas windows laptopiem, kuri nav izmantojami efektīvam kodēšanas darbam, tādēļ praktiski visiem UK programmētājiem ir makbūki. Linux ir kautcik ok uz desktopiem (daudzi šeit izmanto darbam ubuntu, praktiski visi kantorī, kur es strādāju), bet uz laptopiem bieži ir problēmas dēļ draņķīgiem draiveriem un reti kuram ir laiks un pacietība to labot.

Link to comment
Share on other sites

Da kaut dropbox.

nokia e52 nav dropbox. Venīgais attēlu šārošanas serviss ir ovi, kas beigs darbību pēc mēneša. Vēl kaut ko fotobucketā var krāmēt, bet tas imo ar caur pakaļu.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
nav jau citas alternatīvas windows laptopiem, kuri nav izmantojami efektīvam kodēšanas darbam
WTF?

VIenā topicā te klaigāji, ka windu teju no DOS laikiem neesi redzējis/lietojis, kā tu vari vēl vāvuļot?

 

Diez kādas firmas logo lietošanu kā avataru var nosaukt par debīlu fanātismu? :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu vo, vecim uz āboļu bāzes jumts aizbraucis :) Es ar kauču kā nekautrēšos sevi nosaukt par profesionālu softwares inženieri - kauču kā uz Win7 viss notiekt, ka prieks (pie tam programmas izstrādāju uz FreeBSD bāzētam verķim :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es neatbalstu Apple biznesa praksi, kuri izmanto kā darbaspēku ķīniešus, kuri dzīvo gandrīz verdzības apstākļos. Viņiem pat savu māju nav, visi dzīvo tādā kā cietumā ar daudzstāvu gultām. Apple vajadzētu nodarbināt amerikāņus, nodrošināt darbavietas ASV.

 

Tai pat laikā nav jau citas alternatīvas windows laptopiem, kuri nav izmantojami efektīvam kodēšanas darbam, tādēļ praktiski visiem UK programmētājiem ir makbūki. Linux ir kautcik ok uz desktopiem (daudzi šeit izmanto darbam ubuntu, praktiski visi kantorī, kur es strādāju), bet uz laptopiem bieži ir problēmas dēļ draņķīgiem draiveriem un reti kuram ir laiks un pacietība to labot.

 

es esmu 2002. gadā strādājis uz kruīzu kuģa. Darbs bija fiziski smags, 10 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, 9 mēnešus bez brīvdienas. Alga bez papildus darbiem man bija 700 zaļie mēnesī un tā nebija pati zemākā uz kuģa. Klīneri saņēma 450. Ar papildus darbiņiem es pelnīju ap 1000 zaļajiem.

 

Tici man, tie ķīnieši ir priecīgi par iespēju strādāt tai foxcon, jo tas ir labāk nekā slaukt bulli dzimtajā ciemā. Vēl ņem vērā, ka ļautiņus bez tehniskas izglītības skrūvēt tos ipadus neviens tur neņem. Uz vakancēm viņi stāv rindās, tas ir visu sapņu piepildījums pēc augstskolas pabeigšanas. Tas ka rietumu mediji par to pinkšķ, ir cits stāsts.

 

Protams, apple vārās pa čornomu, viņi nedevalvē savu preču vērtību ar izpārdošanām utt. Viņi ir dārgi un viņi ir kvalitatīvi, ne visi viņus var atļauties. Līdz ar to pat 5 gadus vecs baltais macbook, uz kura es rakstu, šobrīd ss.lv maksā 300 latus, kas ir vairāk kā jauns acer. Par 100 gadus vecu, saskrāpētu un apkakātu pirmās paaudzes iphonu var joprojām dabūt 50 latus. Aizvēsturiski pirmsplūdu iBook G3 tiek tirgoti pa sotaku - tas ir tik, cik maksā lietots C2D PC laptops.

 

Tas ir viens no iemesliem, kādēļ es pieturos pie Mac - to verķi vienmēr varēs pārdot par naudu, pat ja viņš apliets, nosvilināts un noslīcis. Es vienu brīdi pirku ārzemēs sasistus, nolietus, nestrādājošus Apple izstrādājumus, mainīju tiem ekrānus, mātesplates, korpusus un diskus un tirgoju pēc tam vņus iekš ss.lv.

 

Ar to es gribu teikt, ka pat ja tu pērkot to parikti pārmaksā cenas samazinājuma delta būs mazāka kā analogam pc, jo:

  • PC dzelža dzīves cikls ir 3 gadi
  • Apple dzelža dzīves cikls ir 5 gadi

Tas ir laika posms no ražošanas brīža līdz brīdim, kad jau sākt neiet jaunākās jaudīgākās programmas un vairs nevar uzlikt pašu jaunāko OS.

Labots - Smii
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Burbuļiem ir tendence plīst.°

Em, vēl viens tuk-tuk.

Pat pirmajiem air vairs nevarēšot jaunāko OS uzlikt. A tu vēl naglo runā par PC, kur 10 gadīgam var uzlikt windows 7.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Parādi man kādu, kas lieto 10 gadus vecu pc? Ar win 7? Viņš uz Pentium 3 ir to banduru uzlicis?

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

p4 prezentēja 2000. gada beigās. Beidz lūdzu rakstīt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Halloo?

P4

Desktopiem :

Willamette Nov 2000

 

Laptopiem :

Northwood Apr 2002

 

Vai arī tu tik tiešām piesienies vienam mēnesim?

Cits ir video kartes, kurām ir officiālie w7 driveri, bet arī tādas var atrast gadus 8 atpakaļ.

Kas ir teju 3reizes vairāk nekā teici TU. Un kā ir ar Apple?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

osscar

Mani personīgi kretinē apple gamasajtinas dizains.....jau no tā laika kad parādījā stie jocīgie krāsainie monitori/datori, ipodi un visi pārējie naopaļotie krāmi. Man nekad nekas nebūs no apple kāmēr būs šāda stila dizains.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Un cilvēki laikam vēl joprojām domā, ka, ja tu nopērc kādu apple produktu, tu atšķiries no pārējajiem!

Tas pats dizains tiek štancēts entos gadus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...