Jump to content

Canon 600D SLR


hujaksh
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, tātad vēlētos jums pajautāt vai kādam ir šī kamera? vai Jūs apmierina pirkums? Ar ko tas Jūs pārsteidza? Izturīga (lietus, kritieniem utt.)?



Esmu apdomājis un tuvākajā laikā iegādāties šo kameru, jo tagadējā (Canon 300D ar stock lēcu) man vairāk gluži nepatīk dēļ ne funkcionalitātes un bilžu kvalitātes, kā arī nav iespēja filmēt kvalitatīvu video. Ir bijusi iepriekšējā pieredze ar šāda tipa kamerām, bet uzprasīt nenāks par ļaunu, uzzināt jūsu viedokļus un varbūt pat kādam viņa īsti ir.



Šeit arī pati kamera.

 

Canon EOS 600D SLR ar EF-S 18-135mm IS lēcu.

Cena ir atbilstoša? Zinu kad ebay, var dabūt lētāk bet nu negribas iegrābties.

Pie reizes paskatījos arī yt, kas pa štelli. Izskatās jau diezgan laba, salīdzinoši ar manu veco.

 

[media]

[/media]

Labots - hujaksh
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
(labots)

Es diez vai esmu labs atsauksmes avots, bet pats esmu regulāri fotografējis ar šo, gan ar D40.

Man aparāta vadība ērtāka šķiet D40 (apaļā poga ir tā vērta), bet bildes smukākas sanāk ar D600. Laikam neprotu uzlikt pareizos settingus.

D600 grozāmais ekrāns ir papildus bonuss. Lieti noder, ja vajag bildēt virs galvām ar izstieptu roku, vai ari tuvu pie zemes.

Abos tika izmantota viena un tā pati optika Canon EF 24-105mm 2.8

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

hujaksh
(labots)

CITĀTS

 

Nu jā, + par to grozāmo ekrānu, izskatās diezgan advancēti, kā arī diez gan viegli lietot. Kāda bija tava D600 cena?

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Man šobrīd ir 300D. Vienīgais, kas man īpaši patīk šai kamerai, ir bilžu kvalitāte.

Citādi ir bremzīte darbībā, filmēt nevar, ISO tikai 400, bet bildes sanāk smukas.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Pašam ir 450D, bet esmu nedaudz padarbojies ar 600D (kolēģim ir) tieši filmēšanas režīmā. Ir OK un cena arī pieņemama. Vari jau pirkt tikai body, īpaši, ja kādi stikli jau ir Ls 400 jau nu nav daudz.

http://www.laptop.lv...f&precesid=7172

Par izturību - nu mitrums, putekļi un kritieni ir nevēlami jebkurai tehnikai.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

hujaksh

Man šobrīd ir 300D. Vienīgais, kas man īpaši patīk šai kamerai, ir bilžu kvalitāte.

Citādi ir bremzīte darbībā, filmēt nevar, ISO tikai 400, bet bildes sanāk smukas.

Man arī ir, bet kaut kā pēdējā laikā sāk niķoties auto focus, dažreiz fokusē, dažreiz nē kaut vai ir uzstādīts auto, nevis manuāli. Ir bijušas reizes kad ir arī autofokusā es ar roku viņu varu sabīdīt kā manuālajā, bet cik atceros iepriekš tā nebija. Kaut kas tur ir ne pa štelli, ar lēcu.

 

raiviic - neatrodos pašlaik latvijā, bet cenas fotoaparātiem ar angliju īpaši neatšķiras, apmēram tas pats vien sanāk. Domāju, kad labāk ir nopirkt uzreiz ar lēcu. (Ja ir nauda)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vispār kas tas par stulbu apzīmējumu - lēca. Tā nav nekāda lēca, tas ir obektīvs ibio, attiecīgajā žargonā "stikls".

Un spoguļkameras parasti nepērk kopā ar stiklu, stiklus piepērk kādus vajag. Jebkurā gadījumā tie, kas nāk komplektā (KIT stikli) nebūt nav tie labākie, tie ir domāti iesācējiem.

Lietotājam ar skaisto niku "hujaksh" ieteiktu nevis jaunu kameru ar kārtēju sūda stiklu pirkt, bet nopirt tikai normālu stiklu -kaut vai kādu no lētā gala - Tamron 17-50/2.8. Pēc tam varēs arī citu kameru nopirkt, ka esošais 300d paliks par īsu.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

osscar

tā ir - stiklos spēks. Ja neesi HD filmu meikers - der jebkura kamera. es savu trekanjos gados pirkto A 700 no sony nemainīt pret ko citu :) taisnās rokas+ stikli rulzz..... :king2:

Link to comment
Share on other sites

Nu vienīgais, kas jaunajiem bodijiem IR labāks - tiem ir pieejams (un lietojams) krietni augstāks ISO.

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet matricas dinamiskais diapazons pa šiem laikiem neko daudz nav mainījies.

Līdz ar to filma šā kā tā matricai izgriež pogas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Samērā nesen sanāca reanimēt 300D (sasodītās CF kājiņas) un jāsaka, ka ne gluži kamerā vaina, bet objektīvā. Tas 300D stock objektīvs ir sūdu sūds, jo telpās pusminūti fokusējas un turklāt tāpat asumu nevar dabūt.

jo tagadējā (Canon 300D ar stock lēcu)

 

Piebiedrojos iepriekšējiem biedriem un sāc ar normāla objektīva iegādi, mošk nemaz fotoaparātu nevajadzēs jaunu. Filmēšanai lielāks tolks ir paņemt HD kameru, ja vien nav plāns profesionāli nodarboties ar filmēšanu, jo no praktiskā viedokļa nav galīgi parocīgi.

 

 

VIL

 

Ar 6MPix ir labi, līdz sagribas izdrukāt bildi, kas lielāka par A3 (parasti kvalitatīvu).

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Vēlmes jāprot iegrožot. ;)

Iekšējā balss saka, ka priekš A3 lētāk būs paņemt pilna kadra kameru ar lielākiem pikseļiem nevis meklēt lētu kropotu rumpīti un optiku ar labu izšķirtspēju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...