Jump to content

Ugunsmūris - Statistikai - Cik bieži un kas skanē portus?


Skyfish
 Share

Recommended Posts

Agrāk FW nelietoju. Nu jau dažus mēnešus lietoju. Patiesībā esmu autā icon_eek.gif - katru dienu līdz 25 rezēm man tiek skanēti porti! Daži nahali to dara pa 10 minūtes un dienas laikā vairākkārt pasākmu atkārto! Kā ir citiem kas lieto FW?

Link to comment
Share on other sites

Agrāk FW nelietoju. Nu jau dažus mēnešus lietoju. Patiesībā esmu autā :shock: - katru dienu līdz 25 rezēm man tiek skanēti porti! Daži nahali to dara pa 10 minūtes un dienas laikā vairākkārt pasākmu atkārto! Kā ir citiem kas lieto FW?

ja tu izmanto kaadu p2p viachata klientu tad nebriinies par to

man reizeem paraadaas paaris IP kas grib izskaneet visus portus

Link to comment
Share on other sites

vai tas gadijumaa nav driizaak tava provaidera kaut kas uzlikts lai skaneetu taas 10 min...

 

un bija kaut kaada maza programminja webwasher nobljaujas kad kaads konekteejas un vari izkikot vinju

Link to comment
Share on other sites

nu i ka skanee portus? paarsvaraa jau doma ir taada... sha kak noskaneeshu, kak haknu visaadas shaares un caurus webserverus..."

bet nu lielaakaa dalja aplauzhas jo nekaa neatrod.

Mana firewallam paarsvaraa Multicas routing pieprasiijumi dazhreiz paviid kaukaadi jociigie. nu un zhljurga ar UDP portiem pa broadkastu.

Link to comment
Share on other sites

Guest zigiv

Man šodien viens no IP 62.85.9.248 un .247 jau kādu pus stundu skanē portus, sāk jau apnikt icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Link to comment
Share on other sites

Man arii regulaari kaads skanee portus, kaadas 10 reizes dienaa toch, dazjreiz pat vairaak - paarsvaraa kaiminji, kas ir inficeeti ar kaadu no tiem taarpiem.. Kaadreiz par to zinjoju savam ISP lai pazinjo ka tam nelaimiigajam ir kaads worms datoraa, bet tagad jau apnicis - nenjemu veeraa to portu skaneeshanu.

Link to comment
Share on other sites

Jokaini tas, ka pārsvarā gadijumu tiek skanēti 5 porti. Visdažādākie, bet vienā reizē tieši 5! Tas liek domāt ka vainīgais varētu būt inficēts kompis kura lietotājs pac nemaz nezin vac ap. A kālabad gan provaiderim, manā gadijumā Lattelekomam, jāskanē mani porti???

Link to comment
Share on other sites

Somebody is scanning your computer.

Your computer's TCP ports:

139, 445, 1025, 2745 and 6129 have been scanned from 81.198.225.219.

Ek, šamais jau no paša rīta mokās! Jau 16-o piegājienu taisa!!! Vai nevar vinjam kaut kādā veidā paziņot ka viņš ir lempis? icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka

esmu dzirdējis, ka var viņu noslīcināt ar pakešu spamu, bet nu tur tev pašam varētu akkas sanākt... personīgi man arī šad tad paskanē, bet neko daudz nav tādu neģēļu...

Link to comment
Share on other sites

hmmm..tiko uzliku zone alarm pro..nedomaaju ka vinjsh tik labi saprotosh ir...nortonas FW man kaut kaa nesaprotams likaas

Link to comment
Share on other sites

A man piemeeram kaadas 10 reizes dienaa vismaz ir `Someone is trying to access your computer with a SubSeven Trojan/Keylogger` nez ko viniem vajag? Man taapat nekaa nav. Portus protams man arii skanee, bet mani vairaak uztrauc tas ar to keyloggeri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...