Jump to content

Galaxy mini pēc Firmware update neslēdzās iekšā


mmc
 Share

Recommended Posts

Sveiki, augsti godājamā Boot.lv publika!

 

Problēma sekojoša:

Puikam kādu laiku atpakaļ tika uzdāvināts Samsung Galaxy Mini ar 2.2 andrīti iekšā.

Džeks (12gadi), protams, ir liels hakeris un pats centās atjaunot andrīti uz 4.0 versiju.

Viņš teica ka viss esot bijis labi un ka bija atlicis tikai pēdējais solis - restarts - un jaunā andrīša versija būtu veiksmīgi uzlikusies. Redzēju, ka čalis galīgi sapīcis, prasu kas notika, saka ka vairs neslēdzoties iekšā :(

Telefonu pievienojot pie datora ar Win7 tas atpazīstās. Vaina varētu būt tāda, ka firmwāre ir nogāzta. Odin Multi Downloaderī arī uzrādās ka telefons ir pievienots. Izmantojot to pašu Odin`u un cenšoties atjaunot firmwāri, nekas neizdodās. Lai atjaunotu izmantoju BH_MAN_WarHeads.zip arhīvā esošos failus. Varbūt kāds man var palīdzēt ar kādiem ieteikumiem, pamācībām, norādēm?

 

Jau iepriekš paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

kaaarlis

vai tad galaxy mini dzelži vispār atbalsta android ice cream sandwich.

es nekur nevaru atrast infu

ir tikai par Gingerbread

Link to comment
Share on other sites

martinno

Kā tika likts tas custom ROM's? Caur recovery vai caur PC?

Link to comment
Share on other sites

vai tad galaxy mini dzelži vispār atbalsta android ice cream sandwich.

es nekur nevaru atrast infu

ir tikai par Gingerbread

Es arī nevaru atrast info par to, bet džeks atrada veidu kā uzlikt. Tādi tie mazie hakeri ir. Bet, tagad mani vairāk interesē kā dabūt viņu atpakaļ pie dzīvības. Par to, vai uz šo telefonu kādreiz tiks likta cita firmware, kā paredzēts, nav vairs jādomā.

 

Kā tika likts tas custom ROM's? Caur recovery vai caur PC?

Part kādu ROM`u Tu domā? To ko es palaižu caur Odinu? Ja tā - tad caur PC to laidu. Bet ja domā, par to ko džeks tur darīja, tad nav ne jausmas, bet laikam jau caur PC.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ņemot vērā, ka hvz kas ir darīts, es skatītos uz versiju:

1. Telefonam ir jāuzliek ROOT - lai vispār varētu kaut ko darīt.

2. Jāuzinstalē ClockworkMod Recovery

3. Jānovelk strādājošs ROMs un jānoflešo no recovery.

 

Viena nianse - ņemot vērā, ka telefons iekšā neslēdzas, tad jāmeklē veidi kā 1. un 2. punktu izdarīt no esošā recovery, tojestj - ar atmiņas karti un flašojamiem failiem.

 

1. punkts aprakstīts te - http://www.addictivetips.com/mobile/root-samsung-galaxy-mini-on-android-2-3-4-gingerbread/

2. punkts aprakstīts te - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1342190

3. punkts - http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1314 veiksmi meklēšanā

 

P.S.

Garš process, bet zināms, ka strādā.

Ar flašošanu no PC neesmu saskāries.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Es savējo Android esmu vairākas reizes nobrickojis dažādos veidos, bet vienmēr ir izdevies atdzīvināt. Tā kā es nedomāju, ka Android 4 ir ejoša versija pieejama Galaxy Mini, tad arī sāktu ar derīgas FW uzlikšanu, bet, ja tas nesanāk, tad vispirms mēģinātu One Click Unbrick vai, ja arī tas nepalīdz, tad ķertos pie apt un darbotos ar komandām.

Link to comment
Share on other sites

Uzlikts flešoties. Redzēs kas sanāks :) Pagaidām paldies.

 

Ideāli! Viss izdevās. Liels paldies visiem!!

Puika nu gan būs laimīgs :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...