Jump to content

Lētā gala planšetdatori ap 100 Ls


krabacs
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka uz šo lietu nevajadzētu taupīt, bet tā nu reiz dzīvē ir sanācis, ka šobrīd nevaru atļauties normālu planšetdatoru, tāpēc gribu tādu, ko var fiksi līzingā nomaksāt un tad nākotnē, kad tās piena upes ar ķīseļa krastiem būs, varētu skatīties ko tiešām labu.

Dators vajadzīgs - grāmatu lasīšanai un video (primārās funkcijas), kā arī sērfošanai netā, dokumentu aplūkošanai. Iesākumā gribēju pirkt tikai e-grāmatu lasītāju, bet pētot un salīdzinot, tomēr izlēmu pirkt planšeti (dators tiks vazāts līdzi ikdienā).

Šobrīd esmu uzgājusi 3 lētā gala firmas - Prestigio (pētu tieši http://www.prestigio...ltiPad_PMP3084B) un GoClever (http://goclever.com/...er_tab_r73.html) (Acme būtu trešā, bet pēc pāris apskatiem, izlēmu tomēr labāk nē).

 

Klasiskais jautājums - kuru? Varbūt kādam pat ir manis minēto firmu planšete? Varbūt vēl ir kāds modelis nedaudz virs 100 Ls, kuru varētu ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • itanium

    24

  • Леший

    9

  • Cilvēks Parastais

    10

  • Kaža no Tukuma

    8

Леший

Pēc specifikācijas GoClever ir labāks. Bet GoClever, cik sapratu, ir Čaina.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Arnova G2. Tik vien, ka flešu nevar normāli piespraust - microUSB caurums šim ir. Bet es jau esmu iemanījies iztikt bez fleša tajā. Citādi īpašu trūkumu nava.

Link to comment
Share on other sites

Nitram

Šobrīd tieši rokās nonācis MultiPad PMP3048B. Sajūsma manī nevirmo, bet ja esi ar pacietību apveltīts, tad lietot var.

Iedeva ļaudis tikko pirktu, lai nokonfigurē. Pirkts meitenei ap 12 gadiem. Ceru, ka ātri neiznīcinās...

Pēc tikšanas pie tīmekļa steidzīgi paprasījās uz firmware atjaunināšanos. Pagājušo nedēļu sanāca iPad 32gb wi-fi + 3g piekonfigurēt, tas tomēr cits stāsts gan cenā, gan veiktspējā.

 

MultiPad galvenie kaitinošie momenti:

Neprecīzs skārienjūtībā. (lai panāktu lielāku precizitāti vēlams pieskarties ar nagu attiecīgajam laukumam, nevis ar pirksta spilventiņu)

Pie slodzes, kad kas vairāk veicams ļoti skaisti nobremzē un sastingst.

Gadās, ka apjūk sagāzuma sensors.

Dažviet līki latviešu valodas apzīmējumi (piemēram: fomrāts, izslēdzot ierīci jāizmanto josla "izslēgt skaņu")

 

Patīkams šķita akumulatora darbības laiks lietojot taupīgi.

Reklāmas rullīšu video skrien neķeroties.

Pamēģināju uzkraut "Dusmīgos putnus". Tos viņš nespēj vilkt. Izskatās, ka arī skype nav pa spēkam, vismaz pagaidām avarē. Youtube mobilā versija tiek gremota raiti. Interneta pārlūkošanai ieliku Opera Mobile, varbūt simpātiskāku to redzu tikai dēļ pieraduma.

 

Ja negaidi brīnumus par ~100 LVL, tad jāsaka, ka lietot ir iespējams.

Link to comment
Share on other sites

mans Arnova bez problēmām velk Putnus, Asphalt 5, webs nebremzējas, arī H.264 video spēlē

Link to comment
Share on other sites

krabacs

Šobrīd tieši rokās nonācis MultiPad PMP3048B. Sajūsma manī nevirmo, bet ja esi ar pacietību apveltīts, tad lietot var.

Iedeva ļaudis tikko pirktu, lai nokonfigurē. Pirkts meitenei ap 12 gadiem. Ceru, ka ātri neiznīcinās...

Pēc tikšanas pie tīmekļa steidzīgi paprasījās uz firmware atjaunināšanos. Pagājušo nedēļu sanāca iPad 32gb wi-fi + 3g piekonfigurēt, tas tomēr cits stāsts gan cenā, gan veiktspējā.

 

MultiPad galvenie kaitinošie momenti:

Neprecīzs skārienjūtībā. (lai panāktu lielāku precizitāti vēlams pieskarties ar nagu attiecīgajam laukumam, nevis ar pirksta spilventiņu)

Pie slodzes, kad kas vairāk veicams ļoti skaisti nobremzē un sastingst.

Gadās, ka apjūk sagāzuma sensors.

Dažviet līki latviešu valodas apzīmējumi (piemēram: fomrāts, izslēdzot ierīci jāizmanto josla "izslēgt skaņu")

 

Patīkams šķita akumulatora darbības laiks lietojot taupīgi.

Reklāmas rullīšu video skrien neķeroties.

Pamēģināju uzkraut "Dusmīgos putnus". Tos viņš nespēj vilkt. Izskatās, ka arī skype nav pa spēkam, vismaz pagaidām avarē. Youtube mobilā versija tiek gremota raiti. Interneta pārlūkošanai ieliku Opera Mobile, varbūt simpātiskāku to redzu tikai dēļ pieraduma.

 

Ja negaidi brīnumus par ~100 LVL, tad jāsaka, ka lietot ir iespējams.

 

Vienā aprakstā lasīju ko stipri līdzīgu šim. Tā, ka šis modelis atkrīt.

 

 

Man ir Arnova G2. Tik vien, ka flešu nevar normāli piespraust - microUSB caurums šim ir. Bet es jau esmu iemanījies iztikt bez fleša tajā. Citādi īpašu trūkumu nava.

 

Kurš no tiem tieši - ir vairāki Arnova G2. Es paskatīju lētāko modeli - man neder tas traki šaurais platekrāns - grāmatas nebūs ērti lasīt.

Es uz to GoClever tā kā vairāk skatos. Traki ir, ka nedzīvoju Rīgā. Un pie mana darba režīma grūti atrast laiku, lai speciāli dotos uz kādu no tuvējām lielpilsētām, kur ir kāds nopietns elektropreču veikals, lai dzīvē aptaustītu.

 

 

Pēc specifikācijas GoClever ir labāks. Bet GoClever, cik sapratu, ir Čaina.

 

Firma pati esot poļu.

 

Nu ja kādam gadās iespēja aptaustīt to GoCLever R73, labprāt uzklausītu pirmos iespaidus.

Link to comment
Share on other sites

tankalis, cik tai Arnova akumulators ilgi tur? Cik saprotu arī normāls "Android Market" tur nav. Un kas par specenē minēto iespēju uzlikt parastu linux uz tā?

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku iegādāties vispār šādu China brīnumu.

Pašam bija doma pirms kāda gada nopirkt šo brīnumu. Paldies Dievam nepieļāvu šādu kļūdu.

 

Ko Tu vari sagaidīt no 100ls dārgas vai lētas planšetes,jo normāla maksā vismaz 250ls. ?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Zinu, ka uz šo lietu nevajadzētu taupīt, bet tā nu reiz dzīvē ir sanācis, ka šobrīd nevaru atļauties normālu planšetdatoru, tāpēc gribu tādu, ko var fiksi līzingā nomaksāt un tad nākotnē, kad tās piena upes ar ķīseļa krastiem būs, varētu skatīties ko tiešām labu.

 

piena upes ķīseļa karastos ir tad kad krastā viss saiet ķīselī un saniknotie zemnieki gāž pienu daugavā,tu to vēlies???? :shok:

un kāpēc gan netaupīt jo šāda te verķa mūžs nevarētu pārsniegt kāmīša būrītī mūžu pat tad ja tas nav no name bet ir name on.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

tankalis, cik tai Arnova akumulators ilgi tur? Cik saprotu arī normāls "Android Market" tur nav. Un kas par specenē minēto iespēju uzlikt parastu linux uz tā?

 

Tā īsti mērījis neesmu. Kaut kur 3-4 stundas apmēram iet. Bet spēlītes uz to tiek diezgan spēlētas - sīkajiem iepatikās. Ja tikai webs un lasīšana, tad varētu būt vairāk. Markets gan neiet, bet es visu sameklēju 4pda.ru forumos un marketa iztrūkumu nejūtu :). Ir kaut kāds savējais AppsLib marketa paveids.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ko Tu vari sagaidīt no 100ls dārgas vai lētas planšetes,jo normāla maksā vismaz 250ls. ?

 

Pa 100 maby neko, bet līdz 150 jau daudz jaukus dīlus no UK, ebay var atrast.

Advent Vega, Viewsonic G-tablet, kkāds malata.

Pats iegādājos Hannspree Hannspad pa 130ls. Vienīgais mīnuss, ka saulē maz ko saskatīt var.

Visiem šiem tegra 2 un normāls kapacitīvais displejs ar 2 pirkstu multi-touch(nekad nav aptrūcies)

1024x600 izšķirtspējai, lai vai ko visi teiktu, arī nav ne kādas vainas.

Link to comment
Share on other sites

krabacs

Biju līdz vietējai elektrobodei. Tur čalis pretī - nu kā lekciju man nolasīja par to, kāpēc nevajag lēto planšeti pirkt. Sajutos melna un maziņa ar katru nākamo teikumu. Tad vēl noklausījos to, ka planšeti vispār nevajag. Vajag normālu portatīvo. Par argumentiem, kāpēc man vajag planšeti, nevis portatīvo, pasmīkņāja.

Iedeva jau arī derīgus padomus, neko nesaku. Bet nu Ego pa ausīm ārā līda.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Paturpinot tēmu vēlos dzirdēt "spečuku" domas par drīzumā gaidāmo(Latvijā) Nexus7, cena it kā būtu tie 100ls.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Nu neko sakarīgāku nedabūt. Vispār, manuprāt, pat grāmatu lasītāji var apdomāt iegādi, jo ar pāris grāmatām jau atmaksājas kā tikai lasīt.

P.S.

Vienīgi tie 8 GB var būt par īsu. 16 gb maksā dārgāk.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Šodien kautkādus redzēju Maksimas reklāmas bukletā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kāds ir spaidījis to maximas planseti tunex tab em-760? http://www.gudriem.lv/catalog/lv/748

To, ka kaka saprotu pats, tikai cik liela? Vajag lētu 7' collu aparātu ar ko pasērfot netā

Varbūt šis ir labāka izvēle http://www.1a.lv/datortehnika/Plansetdatori/goclever_tab_r75_4gb/14358342/

Man pēc parametriem abas izskatās vienādas +/-

Link to comment
Share on other sites

Reāli starpība tikai tikai koprusā, nav vērts tos desmit latus vairāk maksāt. Netu ar operu mini var normali browsēt, tik ar bateriju ir kā ir viņiem, jāgriež spilgtums nost.

Link to comment
Share on other sites

Mani vairāk interesē ekrāna atsaucība. Negaidu nekādu jaudu par to cenu, nevajag arī nekādu super izturīgu korpusu, bet pietiekami ērtu lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pa tiem 50ls pasūtīt kaut ko nopietnāku? Piem. ICOO D70PRO2?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

RHS, Tu ņirgājies vai? Sūtīt bez garantijas un vēl mēnesi stresot vai kaut kur pa ceļam nenoklīdīs laikā kad ir kristiešu z-svētiki, Jaunais gads un ķīniešu z-svētki?

 

P.S. http://www.spoki.lv/...tors-par/607116

 

rekur viens ''veiksminieks'' RHS`a piedāvāto ir nopircis - nu baterijas ietilpība un teksts par ekrāna atsaucību (vai pareizāk - neatsaucību) vispār ir vienreizēji

 

Un par to Maximas piedāvājumu ir tā - sūtot no Ķīnas tu planšeti ar identiskiem parametriem iegūsi par +/-35-40ls (piemēram šī - http://www.pandawill.com/ippo-q78-tablet-pc-7-inch-android-40-4gb-dual-camera-white-p69476.html ) ,bet nebūs ne garnatijas, ne kā (un lūdzu RHS vari nemaz nestāstīt par iespēju sūtīt atpakaļ uz Ķīnu - protams to var darīt bet vai mēnesi uz turieni + mēnesi gaidīt jaunu vietā + pasta izdevumi uz turieni sūtot ir to pāris latu vērti ? )

 

Kopum\a esmu lietojis planšeti ar pilnīgi identiskām detaļām tikai citā korpusā - 3000mAh baterija, ja pareizi atceros, turēja līdz 4h (5h aizvilka ja procesoru nolaida uz 912mhz), pats android darbojās +/- labi, internets caur Opera Mini bija +/- lietojams, bet izmantojot noklusēto pārlūku, Dolphin Browser, Chrome u.c. kuri lapas ver vaļā normālā, desktop formātā varu salīdzinājumam teikt ka iPhone 3GS lapas ielādējās reizes 1,5-2 ātrāk.

Labots - Cilvēks Parastais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

bakstu tagad 1a.lv iegādātu goclever tab a 93.2 - viss ok.

ekrāns sūdīgs pēc kvalitātes un skata leņķa, bet uz touch reaģē baigi naski un labi.

palēna laikam iekšējā atmiņa, kamēr instalējas kāda programma, kļūst neciešami lēns.

sīcis jau paspējis ekrānu apskādēt - gribētos gorilla glass.

 

visādi citādi - nav kam piesieties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

No savas pieredzes varu ieteikt ainol venus 7. Latvijā arī ir nopērkams. Icoo d70 pro 2 silti neiesaku, ar to varēja visas jaunās spēles paspēlēt, bet korpusa kvalitāte ļoti slikta, kā arī baterijas darbības laiks reāli 1-2h.
Ainol baterija tur vidēji 4-5h aktīvā režīmā, skatoties filmas 6-7h. Ir ļoti labas kvalitātes IPS ekrāns ar izšķirtspēju 1280x800, četrkodolu 1.2ghz procesors ( aprakstos ir 1.5, bet reāli 1.2ghz) . Spēles jaunās gan nepaspēlēs dēļ gpu Vivante, nejau tādēļ ka nevilktu, bet tādēļ ka spēles nav optimizētas priekš konkrētā gpu. Ar prastām spēlītēm tiek galā bez problēmām, iet arī šāda tāda spēle kura ir optimizēta priekš tegra 2. 
Jebkurā gadījumā gandrīz ideāla planšete priekš visa izņemot spēlēšanas

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc lai kāds ieteiktu?

Smieklīga specene par lielu cenu.

Pilns ar superīgām alternatīvām. Hyundai, Cube, Ainol. Tie jau sen nav itin nevienam nezināmi "ražotāji".

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Nu jau gan Tu paarspiilee ... Tehniskaa ziņaa ziņaa Samsungi nav nekaadi niikuļi. Visiem ir divkodolu procesori ar vismaz 1gb ramu. Cena par lielu ? No patiešaam firmiigajiem paši leetaakie. Un nevajag te savus čainas bezgarantijas suudus stumt. Zinu veselu baru cilveeku kam šie jaunie ''ziimoli'' sen jau atstiepušies un nav nekaadas garantijas, kaa arii nevienaa servisaa taadus neņem pretii. Meistariem kaa paraadi šadus, taa uzreiz uz durviim suuta. Tepat forumaa cilveekiem Cube, Ainol ir izjukuši, taapeec ka salipinati kopa ar puņķiem . Palasi topiku par firmas plansetem no čainas.

Link to comment
Share on other sites

Un tieši tāpat cilvēkiem ir izjukuši arī Samsungi un kas tik vēl ne.

Ekrānam 1024x600 izšķirtspēja un CPU, kas lēnāks par tegra 2. Nīkulis

 

Un protams, ka ar ķīnieti var iegrābties. Šamajiem tak ir 1000 un 1 piedāvājums. Jāņem tāds, kuram var atrast normāls apskatu/s un daudz labu atsaukšu no ticamiem avotiem.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Visi tik gudru, tik gudri sūtīt uz Pandawill, bet kaut kā nav nācies dzirdēt to veiksmes stāstu - man jau pusgadu ir un vēl nekas nav brucis...

Link to comment
Share on other sites

Bija kaut kas līdzīgs pasūtīts.

Gandrīz gadu nostrādāja(Aktīvi tika lietots kā GPS. Un neskatoties uz to, ka bija melnā krāsā(bezjēgā saulē karsa), nebija nekādu problēmu), pēc tam neveiksmīgi nokrita zemē, saplēšot ekrānu lupatās.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...