Jump to content

Iesakiet pirmo android telefonu - lētu un labu!?


j@nis
 Share

Recommended Posts

Unirgs

 

 

nācās pārlīmēt pa jaunu(vēljoprojām nav skaidrs kas jādara, lai to plēvi bez burbuļiem uzlīmētu..)
 

 

Parasti plēvēm līdzi nāk tāds mazs skrāpītis ar ko burbuļus var izskrāpēt laukā, visus gan nevar izskrāpēt, bet viņiem ar laiku pašiem ir jāpazūd - vismaz cik es esmu uz sava telefona līmējis, tad pa nakti kamēr guli viņi jau ir pazuduši.

Kad nākošreiz liksi plēvi, dari to vannasistabā - mazāk putekļu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    4

  • j@nis

    38

  • Леший

    3

  • RHS

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Unirgs: nē nu problēma man bij tieši putekļos..itkā noslauku, itkā tīrs viss..kamēr paņemu to plēvi un mēģinu precīzi uzlīmēt tā 2-3 putekļu graudiņi tieši pa vidu ekrānam klāt..pie tam - ja ņemsi nost un mēģināsi noslaucīt..vietā būs jau 5-6 tādi paši..un viss jāsāk no sākuma..

Link to comment
Share on other sites

muldoņa

ar putekļiem ir tā - noslauki visu ļoti rūpīgi, tad (vēlams ar citu, tīru lupatiņu) slauki nost visus palikušos putekļus (ieraudzīt var, pagrozot ekrānu dažādos leņķos pret gaismu - reizēm šķietami neloģiskos). šādā veidā var tikt no viņiem vaļā, bez kontroles nekādi. es šādi rīkojos un sanāk uzlikt bez putekļiem, lai gan nesen vienu palaidu garām (bet pamanīju vēl procesā, pacēlu plēvi ar visu putekli un ar naža galu uzmanīgi noņēmu). protams, vēlams. lai gluži putekļi pa gaisu nelido, bet normālā istabā man tā negadās - ja putekļi ir, tad tie ir palaisti jau sākumā garām.



pirmajai slaucīšanai izmantoju kaut kādu universālu mikrošķiedras lupatu, bet putekļu galīgai iznīcināšanai līdznākošās minilupatiņas.

Link to comment
Share on other sites

hehe..iedomājos kā pirms 10? gadiem veikalā būtu prasijis ekrāna aizsargplēvi savai 3310 :D

Link to comment
Share on other sites

Dzonis

Jautājums ir vai esi apdeitojies līdz pēdējai versijai un vai neesi uzrāvies uz wifi konekcijas dropiem vai/un echo zvana saņēmeja pusē, par ko aktīvi šūmējas sony forumos? Pēc taviem aprakstiem šķiet kā ļoti ok pirmais androīd telefons ar jaunāku OS par 2.x, bet pēdējās dienas palasot sony forumus tā šķērmīgi paliek.

Link to comment
Share on other sites

@Dzonis:

 

neko neesmu darijis saistībā ar atjaunināšanu..sony lapā raksta

"Latest available software: 11.0.A.0.16 Release date: 2012-08-07"

man virsū stāv 11.0.A.4.22..nav ne jausmas kāda viņiem uzskaite, bet pēc cipara man sanāk jaunāks..

 

problēmas šobrīd nav novērotas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

ehm, iespējams biju šo jau minējis t2 topikā, bet..

 

esmu pie t2 jau ilgāku laiku..pirms gadiem kad parādijās bite, pārgāju no brīvais6 un brīvais3.5(un tajā laikā bij super - bites tarifs + t2 zona), bet laiks iet..

 

tagad bite par to pašu ciparu(ok, 3 santīmi lētāk :D) piedāvā jau 300mb, a es pie t2(ar platīna klienta statusu komplektā :D) vēljoprojām dzīvojos ar tiem sākotnējiem 50mb..

 

zvanijos šiem uz info līniju, bet kā atbildi saņēmu ka papildus mb nav paredzēti, bet ja gribot, var pamainīt uz pēcapmaksas zz viss..ķip kapeiku lētāk, mazāk minūtes, bet vairāk mb!

 

šodien bij saruna ar citādo bites darboni par numura migrāciju..



papildināts 15.05.2013:

 

ok, vakar atbrauca dpd kurjers un atveda bites līgumu(šie toč "citādi" - aploksnē blakus līgumam, sim kartei un bruno, bij arī mini-mini šokolādīte..sīkums, bet patīkami!)

 

šodien zvans no t2: bazars par pāriešanas iemesliem, un vai neeesmu dzirdējis ka tagad brīvais3.5 tarifam arī ir iekļauti 300 megaprieki?

(nē, protams nezināju..būtu zinājis - nebūtu nemaz bitei zvanijis..)

 

tagad jāizdomā, kā lai dabū līdz t2 iesniegumu ar manu parakstu, ka nevēlos nekur migrēt? :D

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Леший

Šie tagad jau zvana? Agrāk, ja ej no t2 prom, sūtīja sms, ka ja pazvanīšu uz tādu un tādu numuru, tad man izstāstīs, kāpēc man nekāda gadījumā nevajag iet prom no t2. Numurs bija ar paaugstināto maksu...

Esmu pie Bites jau laikam gadus 3, pagaidām vēl neesmu nožēlojis, ka aizgāju no t2.

Tikai šim visam nav sakara ar topika tēmu.

Link to comment
Share on other sites

@Леший:

pie t2 esmu jau labu laiku(pārnācu no lmt laikā, kad šiem lētā gala tarifs skaitijās "piezvani man!"(cik? 30 bezmaksas minūtes pa 7 vai 8 latiem mēnesī + vēl numura noteicējs? :D))..

pēdējo reizi gribēju iet prom, kad tikko parādijās bite, pēc sarunas ar t2 klientu dienestu migrēju no brīvais6 uz brīvais3.5! un tagad tas pats - gribēju papildus mb, šie nedeva un tad pieteicu bitei migrāciju un atkal zvans no t2(67060534..ja nu kādam savajagās) un izrādās šie apgreidojuši manu tarifu un tam tagad tāpat kā bitei - 300mb iekļauti cenā!

 

ps. es nezinu cik tām beibēm tajā klientu nodaļā maksā..bet savu darbu viņas prot!! tu cilvēks zvani lai dabūtu pāris papildus mb, bet pēc klausules nolikšanas nepamet sajūta, ka bonusā vēl minetu esi dabūjis :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
viesturs0711

Paspārdīšu mironi. Radiniecei vajag android, tas būs viņas pirmais androids. Budžets ~100 eur. Ko vispār pa 100 euro, var kaut ko sakarīgu dabūt, jaunu protams? Cik nu ar savu aci lūkojos, nekas prātīgs zem 150 - 170 nebija!


Prasības nu nekādas lielās. Ekrāns 4,3 - 5", Rams vismaz 1GB, roms ar attiecīgi kaut cik, kāds dual core procis, bez kā jau nekā! 


Kā arī kaut cik sakarīga kamera!

Link to comment
Share on other sites

Prasības nu nekādas lielās. Ekrāns 4,3 - 5", Rams vismaz 1GB, roms ar attiecīgi kaut cik, kāds dual core procis, bez kā jau nekā! 

Šaubos vai dabūsi ko labāku šajā cenā.

http://www.bm.lv/?l=lat&s=product&id=1111182502 

 

Ja var atļauties līdz 150 eirām, tad 

http://www.xlmobile.lv/lv/product/1231.html

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Arī pievienojos meklētājbariņam, tikai man vajadzīgs telefons ar maksimāli labu kameru (ar zibspuldzi) par iespējami zemāku cenu. Pārējie parametri ir nesvarīgi. Ir kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

@janni stāvoklis normāls, it kā nekādu īpašu pazīmju nav, ekrāns bez švīkām, viss šancē, nez drīzāk gribētu dzirdet PM konkrētu piedāvājumu.

Labots - Nicolas
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Volter, es biju tas nekaunja, nekrofils! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

paspārdīšu pats savu mironi :D

 

nolidināju savu moto g2 uz bruģa(izslīdēja no līkajiem pirkstiem) un atkal zirneklis..vajag ko jaunu vietā!

ir opcija paņemt no ebay nākamo g2 :D vai skatīties uz ko jaunu tepat veiklos!

 

ko gribu?

* 2 sim kartes

* atsevišķu microSD

* max 5" ekrānu

* gorrila būtu vēlams(nav diez ko palīdzījis)

* cenā līdz/ap 200 eiro

* nfc un 2gb ram būtu jauki, bet var iztikt!

* bez fiziskas home pogas!!!!

 

paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

no cat dualsim ir tikai s60(kļūdos?)..tam cena nav ceļama :(

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja veelies nesadauzamu tad skaties uz Motorola Moto Z Force. Bet cena gan buus augstaa gala. Divu sim karshu atbalsts gan nav laikam.

Link to comment
Share on other sites

mja, z force ar ārpus jebkura budžeta..skatos tagad uz nu jau veco p8lite - sū tik ka microSD liekas sim vietā - no iebūvētājiem 16GB brīvi būs mazāk kā puse - spēļukus būs jāpārliek uz planšeti, bildes uz googli..

Link to comment
Share on other sites

ko ar tādu šķipeli grābj, 5.5", nevar jau normāli kabatā iebāzt

Link to comment
Share on other sites

nu un baterija netur baigi ilgi....nu tas arī saprotams gabarīti vs mAh...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...