Jump to content

Iesakiet pirmo android telefonu - lētu un labu!?


j@nis
 Share

Recommended Posts

Tā kā svētdien atrāvu "vārnu" no biedra Grisha

par "Pirkshanas sludinaajums jaaizvieto pirkshanas sludinaajumu sadaljaa. Nedeelja paardomaam bez apsprieshanas." ..ar ierobežojumu rakstīt forumā bonusā!

Tagad mēģināšu rakstīt to visu penteri vēlreiz.. (ar cerību, ka biedram Grisham šovakar būs labāks garīgais un problēmu gadījumā viņš lūgs labot topiku, nevis iešķiebs man vēl 1 "vārnu" bez runāšanas!) Paldies biedram Mežavecis par rakstīšanas aizlieguma noņemšanu!

 

Labs vakars :)

 

Vecā Nokia lēnām mirst nost un laikam būs jāļaujas straumei un jāiegādājas savs pirmais Android telefons! Bet kāds??

 

Gribās - 3G, wifi, kapacitatīvo ekrānu,vismaz 2 Mpix kameru ar zibeni, sd karšu slotu un gps ar nebūtu slikti! Protams to visu puslīdz neitrālā iepakojumā un ar domu ka izturēs vismaz 2 kritienus uz zemes + tam visam klāt piebilde, ka finanses ir ierobežotas un visticamāk skatīšos un mazlietoto "andrīšu" pusi(ideāli, ja ne vairāk kā 1/4 no minimālās algas valstī)!

 

"Korbijs" un "kukijs" laikam jau no paša sākuma atkrīt savu (ne)iespēju dēļ un sajūtai, ka tie visticamāk sabojās pirmo prieku par android kā tādu!

 

Tuvākais, ko atradu atbilstošu vēlmēm ir LG p500..ko sakiet par viņu? Varbūt ir kāds labāks kandidāts? Iesakiet!

 

Paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    4

  • j@nis

    38

  • viesturs0711

    3

  • RHS

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

LG P500 ir manuprāt vienīgais variants no budžetniekiem, lietoti iet pa 50LS

Link to comment
Share on other sites

peep.show

Vari mēģināt kādu "ķīnieti" pameklēt, piemēram, ZTE Blade vai kaut ko no Huawei.

Link to comment
Share on other sites

Pioneer

Lietots HTC Desire ~ par 90Ls.

 

P.S. Lēts un labs ir reta parādība.

Link to comment
Share on other sites

Ok, sāksim par to ka nevēlos tērēt vairāk par 50 latiem(diez T2 zelta klientiem ir kādas priekšrocības uz subsidētajiem telefoniem?)..

 

Tagad ieliku zip.lv ka pērku p500, atsaucās arī viens, ka esot principā jauns un ar visu veikala garantiiju un tas viss par maniem 50 latiem.. pašlaik gan tā krāsa man nepārāk - tumši sarkana(wine red saucās):

 

web_lg_optimus_one.jpg

 

.. viņiem tie panelīši viegli maināmi vai tikai caur servisu?

Link to comment
Share on other sites

tačšs pielīmēts, a pārējais īzī.

skrūves/klipši

Labots - n2os
Link to comment
Share on other sites

nu nez, ja tam sarkanajam ir garantija , tad mainot korpusu (kurš vēl no baya jāpasūta un noteikti savu 10 nieku maksā) ...garantija beidzas un piedevām var neizdoties iesācējam transplantācija. nu tad tak labāk pielikt 30ls un nopirkt jaunu melnu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ar to sarkano paneli būs vai nu jāsadzīvo vai nav arī jāpērk! Te atnāca vēl pāris meili, piedāvājot Samsung Monte pa bik mazākām naudiņām kā p500!

 

Ko sakiet par to monti? Tehniksi viņš izskatās bik vājāks..bet cik jūtami? Skats viņam ar tāds bik pa noapaļots un glums.. :spruce_up:

 

Ja sapratu pareizi, tad tam montem iekšā ir kas cits, ne standarta andoīds..ne?

Link to comment
Share on other sites

P500 +1. Pats paņēmu Tele2 akcijā par 60Ls (2.50Ls/mēn. uz 2 gadiem). Pagaidām esmu ļoti apmierināts. :)

Link to comment
Share on other sites

500-tajam ir metāla rāmis, pasmags, man atstāja labu iespaidu par to cenu. Ir kautkāds LG 6xxx, pēc parametriem tāds pats, kā P500, tikai procis uzdzīts uz 800MHz un WiFi laikam n nāca klāt.

Link to comment
Share on other sites

Vilx-:

 

No T2 līgumsaistībām tikko tiku vaļā, piedāvājumam jābūt stipri labam lai vēlreiz parakstītu 2 gadu līgumu.. pie tam viņi Zelta līmeņa pieslēgumu Brīvais3.5 ir nolikuši blakus Savējie, kas nebūt nav tas tarifs ar zemāko telefona mēneša maksu!

 

Tas p500 šobrīd jauns iet pa ~80 latiem..ja līgums uz 2 gadiem, tad mēnešmakai nevajadzētu būt lielākai par 3,33Ls...bet tarifam Savējie tas ir 4,45 :shok:

Link to comment
Share on other sites

nu tak par kredītu jāmaksā...

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka Tev arī viņš ar T2 saistībām jāņem. :) Es zinu, ka no T2 netaisos iet prom, tā kā man tas ir izdevīgi. 2.50Ls/mēn es nejūtu uz savas ādas, tā kā telefons praktiski par velti. :) Bet Tu vari arī droši pirkt citur! Es tikai saku, ka ir labs aparāts!

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Labs un leets Android phone neiet kopaa. Visi leetaa gala Android bremzee un deelj rezolucijas nelietojami.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Labs rīts!

Ok, braucot pēc paikas aizstaigāšu arī līdz T2 bodei, varbūt šie kaut ko labu var piedāvāt!?

Visai liela iespēja, ka tāpat būšu vīlies savā izvēlē, jo pēdējais ko kaut drusciņ paspaidiju, bij:

sony-ericsson-xperia-arc-1.jpg

xperia arc..pie tam - dzenājot putnus :D (man gan šis jau likās bik pa lielu..ar vienu roku nu nekādīgi nesanāca šo vadīt..)

 

ps. vārdam "labs" ir dažādi līmeņi...tas kas nav sēdējis Porsche Carrera GT, tam arī Opel Astra OPC liekas gana labs un ātrs ;)

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

WitaminC

nezinu kaa ar kvalitati , bet pec paskata SE atstaj krietni virishkigaku iespaidu par LG ar apaljam formam. cik par SE prasa?

Link to comment
Share on other sites

@WitaminC: hehe, par vīrišķību jāmaksā..nepilni 200 lati(kas atkal neiekļaujas manā telefona budžetā) ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ehh, nu labi, T2 man kā zelta klientam neko labu nepiedāvāja(ok, nebūtu jāiemaksā drošības nauda modeļiem līdz 500 Ls(ir kāds telefons, kas maksā vairāk??)), bet pa lielam man neko tas nemaina...jo @ es tāpat nebūtu ņēmis ;)

 

Kaut kā, pa man nezināmiem kanāliem, manas :spruce_up: māte dabūja zināt, ka esmu telefona meklējumos - neesot tikusi galā ar jau augstāk pieminēto Monti, tagad iepirkusi sev podziņtelefonu un to monti(ja protams, man ir vēlēšanās?) atdāvinās man..

 

Ok, pieļauju ka man nebūs problēmu ar šāda tipa dāvanām :D

 

 

 

...tēma zināmā mērā slēdzama!

 

 

Ps. Pēc kāda laika iepostēšu gūtās atziņas par šo dāvanu!

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

draugs to monti lombardā nogrūda un pa to naudu paņēma visparastāko nokiju pa 30ls.. teica, ka neciešams telefons

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kā jau minēju, tiku pie uzdāvināta Samsung Monte:

samsung-s5620-monte-2.jpg

GSMarena

 

lai gan saka, ka "dāvinātam zirgam zobos neskatās", bet nu pa šo laiku paspēju jau daspaidīties..

 

"+"

* gps, wifi, kapacitatīvais ekrāns, 3Mpix kamera, microSD slots un žiroskops..

 

"-"

* nav android - uzliku skaipu un operu(.jar faili), bet ar waze un sakarīgu navigāciju nekā(.apk) :(

* ekrānu vēljoprojām sargā plēve(no gorilla glass ne miņas),

* kamera ir, bet zibeņa nav..trūcīgi..

* sms rakstīšanai netiek piedāvāda qwerty klaviatūra - varbūt piešaušos, bet šobrīd sanāk ērtāk piezvanīt.. :D

* uzlādēts telefons tiek ar nestandarta microUSB vadu - cerība, ka kaimiņam/radam/paziņam mājās būs tāds pats = 0, jānēsā līdzi savs lādeklis!

* pieļauju ka jāpiešaujas(vai arī tā ir konkrētā modeļa specifika?) pie bakstīšanas ekrānā, bet nu pašlaik vairāk vai mazāk kā ar čurāšanu podā agri no rīta - pārāk bieži sanāk trāpīt garām...

 

Ok, pieļauju ka vēlāk varēšu šo to vēl papildināt, bet pašlaik viss ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

brīc ;)

 

gribēju vērt vaļā jaunu tēmu, bet tad atcerējos apskatīties savu topiku vēsturi..paceļu mironīti :D

 

monte lēnām sāk atdot galus - bača vairs netur, brīžiem mistiski izslēdzas un paskats jau ar vairs nav tas svaigākais..

 

pie vēlmēm - 3 līdz 3,5" tačskrīns, bača uz vismaz 2 dienām, 3mpix vai vairāk ar led zibeni, wifi, gps, microsd un jā - gorrila vai kā viņu tur pārklājums ekrānam..

 

ir 100 ls budžets un noskatīti 3 andrīši kas 1a.lv maksā ap 90 latiem..eku salīdzinājums!

 

varbūt ir kādi ieteikumi? kāds telefons, ko esmu palaidis garām?

 

paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Kā jau tev teica aprīli vēl labs variants ir lietots HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Knaps gads (intensīvas) lietošanas un telefonam vakars uz ezera? Priekš mazcenas laPs rezultāts... :)

Link to comment
Share on other sites

E,klau?kā ir ar latviskoto meņušku androīdiem?ja nav tad nebūs ar,vai pastāv iespēja pievienot vēlāk manuāli vai ir vienmēr neatkarīgi no modeļa(teiksim tai motorolai?)?

Link to comment
Share on other sites

Bija defy+- loti labs telefons, iznemot softu- ar operu bija viens force close pec otra utt.

Ieteiktu Tipo no siem- ir ICS.

Ja var gaidit un nebaidas no Kinas brendiem- pa nepilniem 70ls var iegut Jiayu G2 5mpix 512mb ram versiju vai 8mpix 1gb bez 3g versiju.

Link to comment
Share on other sites

Ok,jau 2 + par tipo..aptaustiju,likās ok,tik tāds glums un nolaizīts bik.. vēl bij doma par xperia active..kapeiku dārgāks,bet skats tīkamāks! ķīniešus toč negribu,un ekrānu vēlams 3" ..vai tuvu tam,planšeti nevajag!

 

Ak,jā-pieslēgums ir brīvais3.5 nekur migrēt negribās..nav jau dzirdēts ka t2 telefonus par pusi no veikala cenas atdod? pirms nedēļas šie piedāvāja to jaunāko htc wildfire-2 gados būtu bijis 24 lati jāsamaksā..

Link to comment
Share on other sites

Wow, tas gan ātri nomira! Man P500 joprojām strādā kā jauns. OK, ir mazliet gļuki reizēm parādījušies ar klaviatūru (dažas pogas reģistrējas divreiz), bet par to vēl nezinu, vai tas softa gļuks, vai hardware.

Link to comment
Share on other sites

Kapec negribi ar kartigi lielu un ertu ekrānu?

Link to comment
Share on other sites

Nu beigta tā monte nav-pēc čeka šai tagad bik pāri gadam..ir pāris reizes lidojusi no palodzes uz laminātveidīgā seguma,ir 1-2 skrambas uz korpusa,bet ekrāns vēl ar plēvi,savādāk jau būtu ok,tik bača manāmi sāk neturēt,kā agrāk! tāpēc labprāt pamainītu uz līdzīga izmēra andri un bonusā iegūtu pāris labas fīčas,kas tagad nav..

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

nu pērkot Android vai jebkuru citu viedo (izņemot to vienu Motorola), baterijas ziņā diez vai iegūsi kādu uzlabojumu

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Par šādu ciparu ir cerība dabūt mazlietotu ace 2, bet es gan drīzāk paņemtu http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobile-phones/htc/other/mxgnl.html šādu. Pats arī lietoju one v un esmu bezgala laimīgs, tiesa gan htc softu biju spējīgs izturēt pusotru mēnesi, tad senss ar visu pārējo lidoja ārā un lietā stājās cyanogenmod. Ar nelielu overclocku viss iet baigi ok. Vēl var skatīties desire s, dzelžu ziņā cik man zināms ir analogs, bet šis jau ir s-off, kas dod priekšrocības, ja tev patīk eksperimentēt.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal ieteiktu Sony Xperia U... kārtējo reizi. Ļoti labs telefons, kopš nopirku, laptopu neesmu noņēmis no galda, jo interneta skatīšanai guļot gultā neko vairāk nevajag. Starp citu, šo tekstu arī rakstīju no telefona.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Ar sony ericsson man ir bijusi slikta pieredze- izbeidzās pēc pusotra gada aktīvas lietošanas.

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...