Jump to content

Key programma


seyhee
 Share

Recommended Posts

Labdien! Radās jautājums, varbūt kāds zin kādu labu programmu iekš Androida, kurā es varētu rakstīt visvisādas svarīgas paroles un protams slēpt tās no citiem. Lai ieejot programmā es ievadītu savu attiecīgo paroli un tad man uzrādītos visas saglabātās paroles.

 

Droši sakat arī maksas programmas. Liels paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Es personīgi izmantoju UPM. Pagaidām nekādu pretenziju nav, tapēc īsti neesmu pētījis kādu alternatīvu variantu.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt KeePass. Pats gan to neesmu mēģinājies uz Android, bet ja tā darbojas, tad pozītīvais būs tas, ka tai ir pieejams versijas uz daudziem OS, ar iespēju izmanto vienu paroļu bāzi visur.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

KeePass lietoju uz winduļa. Nekādas vainītes. Es lietoju USB portablo versiju. Tikai masterpassword jāpieiet radoši. Jāizvēlas latviešu vai izmirstošas indiāņu cilts valodā bez diaktriskajām zīmēm, bet tā, lai var atcerēties.. Piemēram :oktobrinedzimstkaki2012 ;) Skujā uzminēsi...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

seyhee

Uz datora paņēmu KeePass. It kā viss izskatās baigi smuki un pirmais iespaids ir ļoti parocīgi lietojams.

No Market paņēmu KeePassDroid un jautājums, tie kuri paši tā lieto, vai iespējams, ka savadu paroles no datora un iekš telefona ejot programmā ieeju tajā datubāzē un viss man arī smuki tur uzrādās ? paldies :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Uz simbiāņa ir Handy safe - lietoju ilgus gadus, var smuki salikt visus kredītkaršu datus, ibanku pieejas kodus, dažādas paroles utt. Gan jau ka uz droīda ar pieejams.

 

Edit: Te ir

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Androidam labākais variants ir

 

KeePass + Dropbox

 

paroļu bāzi metam dropboksī un tā sinhronizēsies starp visām ierīcēm uz kurām uzstādīts, protams parūpējoties par sakarīgu paroli.

+ jaunākā dropbokša versija automātā savelk bildes/video no trubas uz datoru.

Labots - Aicis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...