Jump to content

Robotu putekļsūcēju zīmoli. Kurš labāks?


toms.puce
 Share

Recommended Posts

Pašam ir xiaomi roborock2 (tas, kas mazgā). Neņem. Ņem parasto bez mazgāšanas, jo funkcija bezjēdzīga.

Aizstāt lielo putekļu sūcēju nevar, bet sistemātiska lietošanas priekšrocības pamanīsi uz sekcijas plauktiem- samazinās putekļu slānis.

Skaties to, kas brauc čūskiņā, nevis haotiski. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
The_Saint

Jau kādus 3-4 gadus māju kopj iRobot roomba 650 - varu teikt tikai to labāko. Ieprogrammēts, lai tīra pa dienu. Pa šiem gadiem vienīgi birstes nolietojušās un no ebay vietā sūtītas, tagad riteņiem gumija nodilusi. Citādi lielisks.

Pērc tādu, ko var ieprogrammēt, lai kopj, kamēr neesi mājās.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Teikshu taa, pa shiem gadiem lietots ir Robo.com3, tira diezgan haotiski, reizem bezjedzigi. Regulari jatira spalvas ara no puteklsuceja. Ieteiktu to darit laicigi, nevis kad viss ir pilns lidz pecpusei. Es runaju par gumijas spirali. Filtrs ari jatira butu, ja slinkums tirit, tad nomaini pa laikam. Ja es njemtu nakamo noteikti skatitos uz Neato Botvac Connected. Tam tirishana ir logiska, ka ari naak mapping funkcija. Es nezinu, ka ar servisu, bet cik esmu meklejis info par Neato, samera pozitivas atsauksmes.

Ja finansiali vari pacelt, tad ieteiktu pameginat Dyson Eye360. Agregats ljoti labs, tira ljoti labi, bet diezgan liels un es to neliktu viena grupa ar vakuum tiritajiem robotiem. Zem gultas ne visiem vares palist. Par skapja apakshu vispar aizmirsti.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
janis7

Lietoju iRobot 620. Ilgi kalpo un labi tīra. Viņš nav ar daudzām funkcijām, bet dara savu darāmo labi. Viņu nevar ieprogrammēt un tam nav kartes. Atklāti sakot - nedaudz novecojis. Uz šodienu ir pieejami "robīši" ar visādām ekstrām, pat Irobot wi-fi - nav īpaši lēti, bet laikam ir vērts tādu nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hey!
Ir apnicis strādāt par robotu putekļsūcēju ik pāris dienas tāpēc gribētos tikt pie šāda gadžeta.
Ir kaut kas mainījies pa šiem gadiem? Skaidrs, ka no iRobotiem jāturas pa gabalu, spicākie Roboroci arī nav īsti pamatoti iebudžetējami.
Respektīvi, ir kas jēdzīgs budžeta klasē starp 150-250 EUR?
Mazgāt mācēt obligāti nevajag, tepiķu nav, tikai linolejs, lamināts un flīzes. Tīrāmā platība ap 40 m2 ar domu, ka pēc kāda gada būs x2. 
Ieraudzīju Kursorā šādu, kas pēc specenes izskatās diezgan ok.

Kolēģei esot šāds , arī darbojoties labi un cena patīkamāka kā Dreame, bet nav kartes (tas vispār ir svarīgi?)
Vēl kaut kāds budžetīgs Xiaomi . Uz šiem vispār ir vērts skatīties?

 

Spams welcome!
 

Link to comment
Share on other sites

Budžets + ieguvums par iztērēto naudu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Kazarms teica:

Respektīvi, ir kas jēdzīgs budžeta klasē starp 150-250 EUR?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Kazarms teica:

ieguvums par iztērēto naudu

Var jau būt. Nezinu, kas tagad notiek robotu pasaulē.

Vienkārši mums joprojām kalpo vēl par latiem pirktais sākuma līmeņa irobots. Pa šiem gadiem akumulatoru vienreiz nomainījām, tas nebija dārgi, neatceros, 45 eiro, laikam bija, slotiņa nomainīta, alfā irobotu stendā nopirkām, ir OK.

Aptuveni tai pat laikā, kad mēs nopirkām savu, viens radinieks nopirka kaut kādu samsungu, kad izbeidzās akumulators, to mainīt vairs neatmaksājās, pirka sev nākamo robotu.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos, irobotu mājaslapā, tur tagad tāds:

https://www.irobot.lv/roomba-698/

Pieļauju, ka ir krietni jēdzīgāks, kā mūsējais pirms daudziem gadiem pirktais irobots.

O, reizē ar biedru e = d uzrakstīju.

Katrā ziņā, kaut kādas rezerves daļas irobotam dabūt nebūs problēmu, kad pienāks vajadzība. Ko nevar zināt par tevis piesauktajiem robotiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu re. Es nebiju pašā iRobotu lapā ieskatījies, par cik te un arī citur viņi tika zākāti un iveikalos neieraudzīju neko no budžetīgā gala, pieņēmu ka tā arī ir.
Tikai kā šim ir ar mācēšanu braukt normāli un neiesprūst teiksimzem galda, jo haotiski dauzās pret kājām?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Kazarms teica:

par cik te un arī citur viņi tika zākāti

Pārskrēju tēmai uz ātro, nu nav tā, ka irobotus šajā tēmā zākātu.

Es saku, galīgi nezinu, kas tagad ar aktuālo robotu piedāvājumu, nav iroboti kaut kāds brīnums, gan jau citiem ražotājiem arī daudz labu robotu. Es par to, ka nemet ārā irobotus no izvēles, painteresējies arī pie viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Miskaste, aizej apskaties pie kāda koriša kam tas robots ir kas darās zem skapjiem, mebelēm un puķem etc. kur tas zvers netiek. viss puteķļos jo tas robots visus padara slinkākus un nevar visu satīrīt.

irobot-roomba-store-shop-cleaned-with-a-mop.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Laxe teica:

zem skapjiem, mebelēm un puķem etc.

Tu gribēji lai šis tos visus izcilā?

Link to comment
Share on other sites

Chill vīri.
Tas ka vajadzēs zem dīvāna pašam izsūkt un uzmazgāt ir skaidrs. Tagad mēs izsūcam reizi 2-3 dienās un tos skapjus un dīvānus stumdam tikai 1x mēnesī varbūt. Galvenais gribu, lai uzsūc tur kur staigā un tas nelīp pie pēdam un attiecīgi arī tik daudz nepašķūrējas zem mēbelēm un nonesēžas uz virsmām.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , vvv teica:

tas nebija dārgi, neatceros, 45 eiro

Jā, nav lielās cenās, man ir 600 Romba, laikam lētākais, tagad pats istabas vidū apstājās un sāk bļaut ka akku ir beidzies, līdz mājām netiek, NTG maksā 32 eur, slotas es no aļika sūtu dubultā, kapeikas maksā, nav sliktākas par orginal.

Link to comment
Share on other sites

Es nesen iegādājos Meinkuna šķirnes kaķi, kuram kupla vilna, bet aste vispār kā slota.

Tas jau izložņājis visas pagultes, grūti pieejamas vietas. Tagad atliek tikai kaķi no putekļiem attīrīt....😃

Atliek gan piebilst, ka budžeta klasē minka neiekļausies...

Labots - jacobs
  • Atbalstu 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

Meikuna šķirnes kaķi

Do pieci. Mums arī divi Meinkūni. Spalvu daudz, iRobots neaizrijas

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos, tad lētie iRobot to telpas karti sudīgi zīmē.  Varbūt drusku piemet budžetam  un paņem tad kādu Roborock.

Link to comment
Share on other sites

@kaads Uz šo it kā metu aci un pat sākumā esmu pieminējis, bet gribētos kādu reālā lietotāja pieredzi.
Roborockam par 500+ EUR kaut kā nespēju pašlaik sevi motivēt.   

Labots - Kazarms
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , jema teica:

pietiks ar veļas mašīnu un mikroviļņu krāsni

Jema, es paliekot vecāks arī pret šņabi neitrāls, kļuvu tāpat sentimentāls, dzīvniekus ļoti mīlu un pat tādus jokus nesaprotu. Ticu tas viss vēl tev priekšā....☺️

Link to comment
Share on other sites

Tak sen jau tāpat, nu Dievs vēl pagaidām žēlo, šnabis garšo, joks bija no melnā gala, atvainojos ja aizskāru! Pašam mājās 2 suņi un 3 kaķi, 1 suns pirktais, pārējie no patversmes nākuši, domāju ka neesmu galīgi sabiedrībai cilvēks!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Kazarms teica:

Uz šo it kā metu aci un pat sākumā esmu pieminējis, bet gribētos kādu reālā lietotāja pieredzi.

atsauksmes netā  dažādas  cik ātrumā paskatījos, vienkārši jāburas pašam cauri. Gan jau ir kaut kur tas āķis, kāpēc tik dažādi maksā tie. Varbūt arī ar laiku gribēsies to mitro uzkopšanu labāku, ja reiz plāno dzīvojamo platību palielināt. 

ā, viens paziņa paņēma Roborock, Ķīnas tirgum paredzēto. Modelim cipari vai burti  kaut kādi tik pamainās, nekā eiropas tirgum. Bet pārējais viss tas pats. Cena baigi labā esot, tik jāgaida bija pailgi, kamēr atsūta.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Man ir Roborock S5 Max. Viņam ir LIDAR tehnoloģija. Zīmē telpu, strādā metodiski pa līnijām. Ja nepieciešams, vari telpu plānā norādīt kādu telpas daļu ko nepieciešams iztīrīt. Mazgāšanu vienu reizi izmēģināju. It kā dabojas. Esmu apmierināts ar veikumu

Link to comment
Share on other sites

Man ir pirmās paaudzes Xiaomi Mi robots (SDJQR01RR) - nosacīti lēts (konkrēto modeli gan vairs nenopirksi, bet alternatīvu modernāku), savu funkciju pilda godam. Roborock esot super labs, bet nespēju iedomāties ar ko tieši tas ir 3x pārāks? Viena lieta, kas idejiski ir laba, ka var kartē norādīt vietas, kurās nevajag braukt, piemēram, vieta, kur stāv kaķa barības trauks. Te atkal jautājums - vai tas 101% arī strādā dzīvē?

Rezumē - ja nav vajadzīgi fetiši ar mazgāšanu, tad, manuprāt, pilnīgi pietiks kāds nedārgs, moderns zināma ražotāja aparāts. 

Te piemēram laiks un arī karte, kā iztīra 78kvm dzīvokli.

Screenshot_20211017-200731.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , jema teica:

nu Dievs vēl pagaidām žēlo, šnabis garšo

Nu tad tikai nesaķer mūsdienu vienīgo slimību :biggrin:. Mans paziņa, jau pensionārs, arī saķēra, paldies Dievam, izdzīvoja, bet kad jautāju, vai varēja saost, vai glāzē ūdens vai šņabis - paziņoja, ka viss, ko mēģinājis dzert vai ēst, garšojis tikai pēc purva rāvas (nez kā tā garšo) :fie:.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

No pieredzes:

Xiaomi MiJia 1C Vacuum Robot Mop, SKV4093GL (variants ar kameru augšpusē).

Kā robots tīra pietiekami.

Kā lupata - daudz maz jau satīra, darba beigās vienreizējā lupatiņa protams metama.

Kad nav slinkums, māju kārtīgi iztīru ar kārtīgo putekļu sūcēju un tvaiku.

 

+) Regulējama sūkšanas jauda

+) Regulējams slapjums, cik slapji mazgāt grīdas

+) Virtuālās sienas un aizlieguma zonas strādā godam - kur iezīmēsi, tur nebrauks

+) 80 kvadrātu dzīvoklī, kur robots uzrāda 40 kvadrātu tīrāmo telpu, baterija pietiek mierīgi

 

-) Vadība caur Xiaomi Home aplikāciju, kurā lai tiktu ir jātaisa kontu un jādod epastu

-) Priekš paranoiķiem - kamera iebūvēta, par ko ražotājs dikti nerunā, un lietotājam nekāda info nav pieejama

-) Kamēr robots "mācās" jaunu telpu, virtuālās sienas nestrādā

-) Ja vajag robotam māju nolikt citā vietā, tad visa dzīvokļa karte ir jāmācās par jaunu(pagājušo gadu uz ziemassvētkiem bija problēmas ar egles lokāciju. Bet pa to laiku ir jau atnākuši kādi 3-4 apdeiti, jaunāko situāciju nezinu.)

-) Bez slapjās uzkopšanas trauka, grūtāk braukā pa paklājiem un biežāk iesprūst.

 

Eku kā izskatās, kā tīra māju, un kā ierobežots, lai nebrauc tur kur "ņe položeno"

Screenshot_2021-10-18-05-49-28-352_com.xiaomi.smarthome.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tās atšķirīgās krāsas = ir iespējams sadalīt telpu zonās, lai katru reizi nav ar roku manuāli jānorāda vēlamo tīrīšanas zonu?

Link to comment
Share on other sites

O, paldies par atsauksmēm, būs vēl ko papētīt! 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, martinno teica:

Tās atšķirīgās krāsas = ir iespējams sadalīt telpu zonās, lai katru reizi nav ar roku manuāli jānorāda vēlamo tīrīšanas zonu?

Roborock var katrai telpai iedot nosaukumu, un attiecīgi likt uzkopt telpu pēc tās nosaukuma.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

@martinno
Tagad pievērsu uzmanību, un nedaudz parakņājos:

Katra jaunā krāsa ir "jauna istaba" robota-prāt.

Zonas ir iespējams atdalīt un pārsaukt.

Kad liec tīrīt, izvēlies zonu un viņš tik pa to zonu pucēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Ir roborock s5 max, tagad jau iet laikam trešais mēnesis. Tīri lai izvairītos no putekļu sūcēja regulārākas izvilkšanas, tagad var mierīgi "pirms viesiem" izlaist putekļu sūcēju cauri stūriem un dzīvoklis  puslīdz ok. Man gan ir viens mazs paklājs, visur citur cietais segums. 

 

+ vadība caur roborock aplikāciju, principā nav problēmu, var gan istabu zonu norādīt, gan arī apvilkt četrstūri "šeit uzkopt", kas piemēram noder pēc bērnu rosīšanās virtuvē. Plus tur sarkanās zonas. 

+ slapjās uzkopšanas režīms, tur tīri dekoratīvi papilina ūdeni, bet nu skats beigās uz grīdu ir labāks. 

+ mācās caur LIDAR, māk diezgan ok noorientēties telpā un pateikt kur atrodas un pabļaustīties. Augstāk minētā problēma ar robota pārvietošanu nebija novērota, tur normāli saprata, ka atrodas citur un bāzes stacijas atrašanu. 
 

- ir diezgan paliels slieksnis (laikam cm 5) uz vannas istabu, caur to nevar tik cauri. Labā ziņa - ieliekot fiziski vannasistabā visu pats saprot, iztīra un tad sūta notifikācijas, lai viņu izglābj. 
- uzreiz iesaku no aļika pasūtīt rezerves daļu komplektu, HEPA filtru pēc mazgāšanas piedabūt režīmā, ka Roborock nebļaustās ir vairāku dienu žāvēšanas jautājums.  
- No sākuma bija gļuki, ka nevarēja uzsēsties uz bāzes stacijas, tad pats sagrūstīja maģisko pozīciju un sūdzību nav. 
- tādas lietas kā virvju aizkari un telefona lādētāja vadi no zemā naktskapīša iesprūdinās ar regularitāti.

- sieva izdomāja, ka novākt krēslus & stuff pirms robota ir mans ikvakara pienākums un nākas paņemt 10 min pauzi ikvakara alus strēbšanā. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , DjUbuntu teica:

novākt krēslus & stuff pirms robota

 

Šī ir viena lieta, kuru jāņem vērā iegādājot to "zvēru" - uz grīdas jābūt kārtībai. Tā kā man robots jau 3 gadus vergo, tad ir jau iegājies, ka grīda ir "tīra" un jau automātiski šis tas jāizdara pirms iziešanas no mājas - jāpaceļ paklājiņš vannas istabā, jāsavāc visas kaķa mantas, pa retam krēsli jāsaceļ uz galda, u.t.t., bet tā nekad nav garantija, ka pēc brīža telefonā nesaņemsi ziņu, ka kaut kas ieķēries birstē - kāda kaķa manta, ko tomēr animālis ir izdomājis nomest uz grīdas, kamēr robots vergo :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...