Jump to content

Robotu putekļsūcēju zīmoli. Kurš labāks?


toms.puce
 Share

Recommended Posts

Mefistofels

Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi, nezinu vai nest uz remontu vai tas ir normāli.

Man ir 870 iRobots. Tad kad viņš ir pilnībā uzlādējies un stāv dokstacijā viņš ļoooooooooooti skaļi sīc, nevis dokstacija, bet pats robots.

Ja piemēram nedaudz pakustina, noņem-uzliek un sāk mirgot indikators, ka lādējas, tad momentā apklust, kā baterijas indikators iedegas zaļš tā atkal sāk sīkt. Riktīgi kaitinoši.

Kādam vēl ir tā?

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

http://homesupport.irobot.com/app/answers/detail/a_id/942/~/roomba-makes-a-noise-while-charging

 

Sīkšana ir izplatīta problēma 800. sērijai, ja tik ļoti traucē stiep māju un robotu uz servisu...

 

Par te pieminētajām garajām spalvām - man ir labradors, 600/700 sērijas robotā diez gan daudz mati sapinās uz birstēm uz 800. ruļļiem praktiski nekas netinās. Tomēr, ja robotu ilgāku laiku nepalaiž istabā, kur visvairāk mitinās suns, tad robotam ir jāsavāc tik daudz spalvu, ka tas kanāls no ruļļu bloka uz miskasti "aizsitās" ciet ar spalvām. Ja robotu laiž regulāri, tāda problēma nav novērota. 980. Roombai gan bija vienalga - izsūca cauri visas spalvas līdz konteinerim. 600/700 sērijas robotiem nav tāds gumijots kanāls un spalvām nav kur "iesprūst"...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki ! 

Būtu vēlme iegādāties irobotu, skatos, ka ebayā ir diezgan plašs piedāvājums dažādās cenu grupās. Jātīra būtu ap 90 kv.m., grīdu segumi ir lamināts, flīzes un linolejs. Kādas ir atsauksmes par šiem ķīnas robotiem ? Ir kādam varbūt kāds konkrēts modelis, ko piedāvāt  ?

Link to comment
Share on other sites

Man mēnesī lietošanā ir Roomba 620, mājās ir divi suņi un trīs kaķi, tīrīšanas laukums 30m2 tepiķis istabā un 22m2 gaitenis linolejs, citur nelaižam šim aķis par vāju, rezultāts ir pārsniedzis manas vislabākās prognozes, laižu katru dienu. Ja šitais lētais tā tīra, tad ar 800 sēriju noteikti ka ir kruts rezultāts. Nezinu, kas būs pēc gada, bet pagaidām manta ir ļoti laba un noderīga.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Manā lietošanā esot pabijis ROVUS 560S. Dabūts no paziņām par nieka 60EUR. Laists pa visu dzīvokli(58m2), bet nu manas emocijas par šo radījumu ir neitrālas. 

 

+

Pie plusiem var pieskaitīt diez gan labu akkumulātoru; ideāli savāc visus netīrumus kas paliek no diviem kaķiem un mazā bērna; ļoti laba pārgājamība(lamināts, linolejs, flīzes, paklāji). No plusiem - viss.

-

Vot reāli mīnusu ir drusku vairāk par plusiem... Konstrukcija - Ķīna(domāju tālāk izpausties nav vērts, viss pašsaprotams); mēdz bieži iestrēgt starp pārsegumiem; kad netīrumu rezervuārs piepildās uz pusi, smiltis un citas mazās daļiņas sāk berties ārā; darbības troksnis ir diez gan traucējošs; no 3 tīrīšanas reizēm 1 reizi točn ceļu uz dokstaciju neatradīs; un lielākais mīnuss ir viņa šķēršļa sensori - tie ir kontakta(baigi tracina klausīties kā šīs tipiņš nevar atrast ceļu zem skapja vai dīvāna un visu laiku dauzās ap to kājinām vai sienām).

 

Kopumā: Tavā vietā dzīvokli netīrīs, bet tīrību uzturēs. Vistīrākās vietas dzīvoklī tagad - zem dīvāna un skapjiem.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par visiem šiem irobotiem... . Man pašam testā bija Philips robots ar reālu sūkšanu nevis ar kautkādām tur turbobirztēm, kuras ieslauka.

Šis at cepumu gabaliņus iesūca. Un otrs labs ir Samsung PowerBot, kuram ir liela turbobirztear kuru netikai ieslauka, bet arī reāli iesūc.

Un šim ir reāli liels konteineris.

Link to comment
Share on other sites

pašam testā bija Philips robots ar reālu sūkšanu

Cik kvadrātmetru dzīvoklim baterija turēja, un cik bieži brauca uz doku lādēties? Cik augsts no zemes? 

 

mājās ir divi suņi un trīs kaķi ...

...un uzvārds no tēva puses ir Līdaka.

:> 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik kvadrātmetru dzīvoklim baterija turēja, un cik bieži brauca uz doku lādēties? Cik augsts no zemes?

Augsts no zemes 8 cm. Par kvadrātmetriem, tas ir nosacīti. Es ieteiktu lai robis tīra vienu istabu un tad likt citā. Man katru dienu tīrīja savu istabu, un to tas izdarīja perfekti. Likt vairākas uzreiz tīrīt tas nebūs efektīgi nevienam no robotiem. Es divu nedēļu laikā par putekļiem varēju aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Ir mēnesi irobot 866

Izvēlējos šo, jo tas, atšķirībā no Samsunga, palien zem mana dīvāna, savādāk, tas samsunga turbo sūcējs šķita uzticams, citus brendus bija slinkums pētīt. irobot izsaucu uz mājām, notestēju, aprunājos un caur cāļa koppirkumu nopirku. Lētākie iroboti nepārliecināja, jo manā ieskatā tiem ir novecojusi tehnoloģija - gar birstēm sūc dikti, bet pa tukšo. Šim ir gumijas rullīši, noblīvētāka atkritumu kaste, kopumā liekas, ka sūc labi. Mandomāt, ka salīdzinoši labi pat ar lielo putekļusūcēju.

Pagaidām akumulators pietiek lielām platībām - vismaz  50m2 paklājiem, ne tikai gludai virsmai.

Trūkumi - tā verķa izkreizēja iztīrīšana bessī! Ne tik daudz pieliekas atkritumu kastīte, cik pieķep filtrs, kas ar lielo putekļusūcēju regulāri jāizsūc. Tas notiek nepiemērotos brīžos, kad robots tikko uzsācis darbu un apstājies dēļ pilna filtra, lai gan kastīte ir tukša. Pagaidām ar to nodarbojas sīcis, bet, kad viņam apniks, nāksies pašam ķimerēties:D. Skaļš dikti, tāpēc šancē, kad neviena nav mājās, bet tad atkal trūkums, ka tas tomēr mēdz pakārties uz durvju atdurēm un pa retam neveiksmīgi iesprūst zem dīvāniem.

Un tas verķis ir sassodīti dārgs, būsim reāli, par >500€ var diezgan ilgi algot privātu mājkalpotāju, kas izsūks labāk un vēl izmazgās:)!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

iRobot Roomba 770,strādā jau 5-to gadu,gandrīz katru dienu(pareizāk nakti).90 kvm platību pirmajā stāvā (viesistaba ar virtuvi) iztīra perfekti.It kā izskatās tīrs vakarā, bet no rīta konteiners pilns ar putekļiem un suņa spalvām.Piefiksēju, ka nepārtraukti strādā līdz pat 80 minūtēm līdz atrod un iebrauc dokā.Pēc 4 gadu lietošanas nomainīju bateriju, jo vairs nelādējās.Sānu birste ir mainīta.Detaļas ebayā pa lēto.

Link to comment
Share on other sites

man ir Irobot 780 roomba.

Mājās man ir tepiķi, divi suņi un kaķis,

ar pirkumu esam ļoti apmierināti, robots veic ikdienas sakopšanu labi, konteiners protams arī piepildās ātri, bet spalvas satīra ļoti labi.

 

P.S. ir jābūt arī otram parastajam putekļsūcējam, ar ko sūcam māju reizi nedēļā, jo robots nesatīra stūrus, kaktus un paklāju dziļumā.

 

Šo robotu 2013 gadā izvēlējāmies, jo tam ir slūžas (kad pabeidz tīrīt vienu istabu, tikai tad pārbrauc uz nākamo).

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Tāpēc irobot ir sliktākais no variantiem. Tā haotiskā braukāšana noēd tikai resursu un lieki rada troksni. Visi, kuri tīra pēc kārtas ir galvas tiesu pārāki. Un vēl kas. Irobotam vēl joprojām turpina pārdod nepilnīgās versijas, kamēr citi uzlabo un atsakās no veco ražošanas. Un nekādas slūžas nevajag. Piedevām irobot cena ir overpraisota ļoti par daudz.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bija izdevība iegādāties ar 50% atlaidi,mod. IRobot 605 Roomba. Notestēsim.Tad redzēs. Sieva ir paguvusi,jau vārdu iedot Ludviks :D

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Notestēts. Putekļusūcējs ir jātur pa rokai. Suņu spalva vairs nav problēma,ja tīra katru dienu. Man un sievai patīk.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
INTRASERVERNET

Labs vakars. Atvainojos ka paceļu tēmu. Esmu putekļa sūcēja meklējumos. iRobot es noteikti izslēdzu no saraksta, jo diemžēl viņu produkcija ir pārcenota. Un vismaz vairākos apskatos darbībā iRobot iepaliek alternatīvām kā Neato, Samsung u.c. Pagaidām esmu apstājies uz Neato Botvac Connected, Samsung PowerBot, Philips SmartPro. Varbūt kam ir kas labāks un ko ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Ta parasts labdaris esi !!! Vertu skaties, tie ir labi!

Link to comment
Share on other sites

Roomba 532. Ieķerts no ss par 70 eiro. 

Ielikta 6000 mAh Lion bača un filtri / birstes no aliexpress.com - tagad tīra kā zvērs. 

 

Platība ap 70-80m2, parasti no rīta iemetu priekšnamā, kad tas izsūkts, guļamistabā un prom ejot atstāju lai tīra visu pārējo. 

 

Braukā haotiski, bet māja tīra. Citreiz iestrēgst uz sliekšņiem (māja veca, sliekšņi augsti) un zem stulba ikea krēsla, kas stāv uz tādām kā slēpēm, kas ir tieši tik augstas lai robots uzbrauktu un zaudētu saķeri. 

 

Sajūta ka viņam patīk sarežģītas vietas ar visādām galda kājām, pagultēm utt. 

 

Miskaste saturs neliek vilties, citreiz grūti saprast kur viņš tos mēslus tīrā mājā izrok. 


Šobrīd ir sajūta, ka otrs putekļu sūcējs paliks tikai mašīnas tīrīšanai. Ar māju 100% tiek galā robots.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Panemu sodien Hoover Robo.com3 modeli. Vinu pasu majas lapaa ir atlaide, taa ietekmee liela zina panjemu. Ceru ka ar pirkumu nenaksies vilties. Pec specifikacijas liekas tiiri ok. Plus iespeja ne tikai taalvadiibas pults, bet arii caur wifi darbojas no telefona. Kaa buus realitaatee, tad jau redzes. Ja nepatiks sutishu atpakalj un nemsu Neato Botvac Connected.

Link to comment
Share on other sites

erglis4

Paņēmu slaucītāju- Arieti 2712 no ss.lv par 90 EUR, slauka haotiski, bet laminātu saslauka labi, neņem lielos gružus, ir programmējams. Ar dzīvnieka spalvām tiek galā ļoti lab, nepatīk sievietes garie mati, kas aptinas ap ritenīšiem. 70m2 iztira ar vienu uzlādi. Passkaļš. 

 

Par ši pievienojos: "Miskaste saturs neliek vilties, citreiz grūti saprast kur viņš tos mēslus tīrā mājā izrok". 

Labots - erglis4
Link to comment
Share on other sites

erglis4

Arietei ir autorizetais serviss, garantijas ietvaros nomainija matesplati un sensoru, prieks padargs ap 70e,njemot veraa,ka jauns tads maksaa ap 200e, remonts leets nav.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es neticu, ka apaļo putekļu sūcēju pataisījis kantainu, kas spēj ielīst katrā stūrī. Es kā reiz tagad paralēli i-robotam nopirku īpaši kluso 60dB sūcēju, lai varētu netraucēti izsūkt stūrus ar suņu spalvu kušķiem, iztīrīt bērnam paklājiņus.  Arī irobotu nevar nekādīgi piespiest notīrīt trepes, tā kā tas ir mīts, ka robots kalpo kā pilnīgs aizvietotājs. Savs labums ir ir, jo pašam māja jāsūc nevis katru dienu, bet tikai reizi nedēļā.

 

 

Šobrīd ir sajūta, ka otrs putekļu sūcējs paliks tikai mašīnas tīrīšanai. Ar māju 100% tiek galā robots.
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Smii, laikam taa puteklja suuceeja review nebuus. Jo suutiishu atpakalj. Pirmais kas man palasot smalkaak truukst ir mapping un suukshanas veids ir haotisks. Neato puteklja suuceeja tiiriishana ir logiska. Izsuuc liidz vienamgalam un tad blakus tirajam suuc atpakalj netiiro. Neato taa dara un ja nekljuudos, tad Miele arii taapat. Kas ir logiskaak ka izsuukshanas buus labaaka un logiska. Nevis haotiska kaa lielaakai daljai haotiska. Ka vienaa vietaa suuc kaut 5x bet atsevishchaas vietaas skuju taka atstaata. Vai arii taa gluzhi nav. Padalieties.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
INTRASERVERNET

Taatad otro dienu tiek darbinaats Hoover Robo.com3 RBC090. Darbu veic godam. Peec uzlaades tuvu pie 2h izvilka. Suuc sameeraa labi, visaadus briinumus savaaca. Telefona pievienosana sameeraa vienkaarsha, bet rokasgraamataa nav instrukcija, kaa liidz galam to izdariit. Balss komandas neesu veel izpratis, kaa taas tiek veiktas un vai taas ir domaatas kaa balss komandas. Pagaidaam nav iespruudis nekur, ka pats netiktu aaraa. Skaljums darbiibas laikaa jaasaka ka pret citiem kuri ir dzirdeeti sameeraa kluss. Sliktaa zinja, ka nav mapping funkcija. Tiira diezgan haotiska veidaa. Tad zigzag, tad aplja veidaa, tad logiski tiira.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

:) ar ko šis galvenokārt atšķiras no irobota?

Link to comment
Share on other sites

Rizla, kāda ir tā Hoover Robo.com3 RBC090 rakstītā sūkšanas jauda? Un vai Tu atdevi atpakaļ Hoover Robo.com3 citu modeli, kas Tev nepatika, spriežot pēc ierakstiem augstāk?

 

Par sūkšanas haotiskumu - kad jautāju irobot pārstāvim šo tad viņš atzina, ka iroboti līdz 9 sērijai tīra haotiski, BET tajā nav nekā slikta, ka tie kādā vietā nobrauc vairākas reizes pa vienu punktu dažādos virzienos, jo tādējādi savāc to, ko nav spējis savākt pirmajā reizē braucot citā virzienā. Bez tam nav tādu vietu, ko tas ar savu haotisko braukāšanu atstātu neiztīrītu. Nu vismaz spriežot pēc tiem irobot tracking zīmējumiem internetā. Vismaz es savam 8sērijas irobotam nolaidību nevaru pārmest.

Irobot cena patiešām ir lielāka, ja skatamies no 8 sērījas, kad viņiem nomainījās sūkšanas princips - no sūkšanas caur birstēm uz sūkšanu cauri gumijas ritulīšiem un hermētiskāku netīrumu kasti, efektivitāte esot būtiski uzlabota. Nezinu kā sūc iepriekšējās sērijas, mans 8 sērijas sūc normāli. Spriežot pēc bildēm Robo.com3 ir birstītes, teorētiski vajadzētu sūkt sliktāk.

irobot WIFI un telefona konekcijas nav. Ja būtu, izmantotu, ieslēdzot, kad neesmu mājās un esmu aizmirsis to palaist izejot no mājām. Tā kā nav, nepietrūkst. Jo būsim reāli, māja katrreiz ir jāsagatavo drusku - jānovāc telefona lādētāja uc vadi, kas mētājas, dažās vietās jāpabīda krēsli, paklāji etc, lai sūkšanu padarītu kvalitatīvāku un tas verķis nekur neiesprūstu.

Hoover Robo.com3 ir divas sānu birstes un tas ir liels pluss, manuprāt!

Un jā, kā te jau minēja - trepes, pieliekamos utml vietas roboti paši neizsūc.

Liels mīnuss tiem ir mazās gružu kastes - tās ir jātīra regulāri un tas aizņem laiku, darīt to arī negribas nekad!:)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Neaizsuutiiju atpakalj, atstaaju so pashu Hoover Robo.com3, jo kameer 2 nedeeljas paies naudu atskaitiis atpakalj. Taa kaa braucu uz Latviju, tad laika nebija. Labojums sieva saka ka 3.5h darbojas no baterijas. Cik ir suukshanas jauda, ja godiigi nepateikshu tad jaaskataas razhotaaja lapaa. Skaljuma troksnis ir videeji ir 55dB.

Link to comment
Share on other sites

Ir lietošanā roomba 620 kādus 3 gadus, tīrītas tiek 2 istabas vairākas reizes nedēļā.

Lielākie mīnusi ir tādi, ka lielāki putekļi ar kaķa spalvām mēdz ierullēties priekšējā ritenītī (nobloķējies gan laikam nav bijis), tāpat arī birste regulāri jātīra no kaķa spalvām un aparāts ir skaļš. Vēl liekas diezgan agresīvs pret mēbelēm, kam sensoru augstumā ir tukšums, bet augstāk sākas mēbeles mala. Ja sensors sajūt mēbeli, tad nobremzējas, bet aprakstītajā gadījumā pilnā ātrumā ietriecas :)

Jaunajiem modeļiem gan jau viss pa lielam ir labāk.

 

Tīrīšanas ziņā ir ok arī ar visu haotisko braukāšanu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Hoover augstums ir 68mm. Sensors ir diezgan pareizaa vietaa, ka uz mebeleem kas it kaa ir zemas vinjam netraucee paliist apakshaa. Ja puteklsuuceejs ir nonaacis tupikaa, ne uz priekshu, ne pa labi vai pa kreisi, tad vinjsh izsleedzas un peec 2 sekundeem brauc atpakalj un kur var nogriezties, tur veic pagriezienu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
INTRASERVERNET

Pacelsu teemu, nopirkshu no kaada Virtual Wall/Barrier. Ja nu kaadam ir lieks un ir gatavs paardot, esmu gatavs nopirkt liidz EUR20 +/-5.

Link to comment
Share on other sites

Tu vismaz uzraksti kādai firma! :)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Domaju, ka firmai nav tik liela noziime, Hoover Robo.com3, bet pielauju ka vairak vai mazaak visi straadaa ar jebkuru robota putekljsuuceeju.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Nu ja, visiem TV der viena pults :shok:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sveiki, 

 

Gribēju Irobot Roomba 770 uzlikt firmvare update. Varbūt kādam ir tas Osmo ar ko padalīties par simboliskām naudiņam vai to var kaut kā citadi apiet?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Fēniks

Pacelšu vecu tēmu , par putekļusūcēja robota iegādi. Vai kas mainījies par šiem gadiem kopš tēma atvērta. Uz kādām firmām skatīties? Varbūt vērts ņemt ķīnieti no ali .grīdas līdzenas pašlaik linolejs , drīzumā iespējams būs lamināts. P.s  mājā tusē 2 kaķi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...