Jump to content

Robotu putekļsūcēju zīmoli. Kurš labāks?


toms.puce
 Share

Recommended Posts

 Nu man ir 2 mazi bērni, viņi šito konceptu par automātisku novākšanu kaut kā vēl nav sagremojis. Dēļ visa šitā es īsti neuzticos robota "unattended" atstāšanai, galu galā var ieslēgt vakarā augsti intelektuālo seriālu un ar kājām gaisā uz dīvana izbaudīt, ka kāds cits strādā. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Varbūt kādi jaunumi šajā tēmā.

 

Lietotāji var ieteikt labu robotu-putekļusūcēju? Interesē tāds, kas tiktu galā arī ar vidēji augstu paklāju, lai nevajadzētu divus putekļu sūcējus mājās..

Link to comment
Share on other sites

Robots ir ikdienas kopšanai, bet nu tāpat parasto vajag :smile:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
raiviic

Skatos, tēma apsīkusi, jāpakustina. 

Dāma vēlas robotu ar mazgāšanas funkciju. i-robot negribot, jo par dārgu, meklē alternatīvas.

Šis gan nav diez ko lētāks un gan jau Philips ir tikai nosaukums dzelteno brāļu ražojumam.

 

Te krietni lētāks, pat Tesla, tikai nez vai tā ir Muska firma 😁.

Varbūt kādam pašam vai sievai ir kāds nedārgs bet normāls ieteikums? Pašam par šiem nav nekāda sajēga😁.

 

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Esmu mēģinājis mazgāšanas funkciju Roborock S5 Max, kas vizuāli izskatās kā Teslai attēlos. Var pat mainīt ūdens padevas daudzumu no tā rezevuāra. Vienalga tas nekam neder, ja neesi gatavs visu laiku mainīt un izmazgāt tās lupatiņas

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
Pirms 1 minūtes , Daiļais teica:

Vienalga tas nekam neder, ja neesi gatavs visu laiku mainīt un izmazgāt tās lupatiņas

Visu laiku - tas ir 1x dienā, 1x stundā vai 1x nedēļā?

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Es domāju, kamēr tas mazgā grīdu Tavā uzraudzībā. Cik var uzvert netīrumus tāda kabataslakata izmēra lupatiņa, salīdzinot ar krietna izmēra grīdaslupatu, ko vada cilvēks - operators ar savu fizisko un domu spēku? Es, piemēram, vienmēr sagatavoju telpu robotam - saceļu krēslus, paceļu aizkarus utt. Grīgu pēc robota mazgāju klasiski.

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

martinno

Bija pustoru gadu Roborock S5 Max, tagad paņēmu Xiaomi X10+

 

Ja gribi, lai mopa funkcija tiešām kaut ko arī mazgā, nevis tikai novelk mitru līniju uz grīdas, tad rotējošie mopi ir tas uz ko skatīties. Šobrīd diezgan daudzi šādus ražo, bet nu cenu līmenis nav no lētākajiem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

martinno

P.S.
Pavisam lētajam galam (un ne tikai) var gadīties, ka vienlaicīgi nespēj sūkt un mopēt, t.i. - vai nu sūc, vai "mazgā", bet kopā un vienlaicīgi to nespēj, jo putekļu un ūdens tvertni vienlaicīgi nevar ievietot.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
kicker

Labsvakars

Dīvaina lieta novērota, priekšnamā paklājiņš tika nomainīts, pēc skata materiāls tāds pats, tik cik izmērā lielāks, irobots negrib braukt virsū, uzliekot virsū un startējot negrib braukt, tik cik saka lai novieto bāzē un palaiž pa jaunam. Tā varētu būt, ka materiāls šamam nepatīk? :D

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Nav dīvaini.
Droši vien garāka spalva, riteņi pabuksē vai lielāka slodze birstei un robots sajūk prātā.

Pašam līdzīga situācija. Robots ar mazgāšanas funkciju. Guļamistaba ar biezu paklāju. Bez mazgāšanas tvertnes, vienmēr robots uzkarās aptuveni vienā un tajā pašā vietā, a ļa "kaut kas ir ieķēries birstē." Palaid tālāk sūkt un brauc.

Ar mazgāšanas tvertni brauc pa paklāju un nepukst.

Link to comment
Share on other sites

kicker

Šajā gadījumi teiktu, ka tomēr ir dīvaini, tepiķis šitas:

Kājslauķis DURA 6883 ar pretslīdes pamatni, ārējais, iekšējais, uz gumijas  - zaļš cena | 220.lv

 

Kā jau minēju iepriekš bija tāds pats un gadus 2 kā minimums braukāja pa šādu bez problēmām.., tikai šis lielāks izmērā, robots piebrauc pie gumijotās malas, ar priekšējo trīssaru birsti nedaudz kacē to paklāja daļu, bet apmet līkumu un mizā citā virzienā. Domāju vai tiešām materiāls vai gumijas mala varētu nepatikt.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Neatminos kurš, bet viens no robotiem ar 99% regularitāti "uzkārās" uz priekšnama paklāja. Paklājiņš super prasts, bez kaut kādām anomālijām... Laikam krāsa nepatika :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

man ir Roborock S5. Tam ir pie kājas visas paklāju krāsas, materiāli un pat kaķa aste. Brauc pāri visam ilgi nedomājot. Šito savā laikā ieteica kolēģis, kam bija iRobots. Šis stāstīja, ka tas duraks regulāri esot kaut kur iesprūdis, pēc tam nav varējis izlīst , mocījies pa kaktiem, kamēr nosprāgst bačene. Neesot iRobots labākā izvēle. Nemācēšu nokomentēt, jo pašam tāds nav bijis, bet to,ka šamais ir ņiķīgs un nepatīk daudzas lietas, tas ir gan ļoti daudz dzirdēts.

Manējais 3 gadu laikā toč ne reizi nekur nav iesprūdis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

S5 jau 4 gadus kalpo, no Aļika tika uzsūtīti rashodņiki, bet tā, apbrīnojami nepiekasīgs pie jebkā. NERF patronas gan nepatīk - iesūkt iesūc, bet gadās, ka iesprūst gals tvertnē un otrs pa rulli maisās.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tik pat labi viniem nepatik izlietoti kondomi, ko tad uztin uz birstes un izbirstē visu māju..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

man bija gadījums, ka kaķis bija pārāvis pāri savai kastei kluci un robis uztina šo uz ruļļa, attiecīgi visā telpas garumā pa grīdu bija brūnas svītras 🙂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 13 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tik pat labi viniem nepatik izlietoti kondomi

Nu jums tur balanss laikam - viņam nepatīk, tev patīk, 1:1.

Link to comment
Share on other sites

Anreel

Es 2017.g. nopirku Ariete Briciola, lietoju reizi nedēļā. Pēc pirmajiem dažiem gadiem nomainīju bateriju uz ietilpīgāku, reizi gadā mainu filtru un slotiņas. Es to uzskatu par labāko pirkumu savā mūžā, jo man tīrība ir svēta lieta un līdz tam es katru nedēļas nogali sūknēju. Pēc robota iegādes es pirmos mēnešus biju sajūsmā 🤩

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...