Jump to content

Kāpēc man lago gta 4?


Smailijs
 Share

Recommended Posts

Labdien. Pirms 3 nedēļām iegādājos portatīvo datoru asus...

Intel core i5-2430m 2.40GHz

Nvidia GeForce GT540m

4gb rams

Kad novelku gta 4, man itkā nelago bet visulaiku kad braukā ar mašīnu (nezinu kā ir, kad ar kājām skrien) vienkārši ķerās... Man pc pat der max settingiem.., bet nezinu kāpēc lago... Varbūt kāds zin? Piem tādas spēles kā Saints row the third, battlefield bad company man iet bez lagiem...

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Un kā tieši izpaužas tā lagošana? Kadri sekundē krītas, grafikas kļūdas (mistiski kvadrāti, nepilnvērtīgi attēlo) vai errori metas? Kas tieši?

 

Kompis, cik saprotu, ir portatīvais? Nu spēļu graizīšanai viņš īsti neder...kā nu kurš to ņem (atkarībā no attēla kvalitātes prasībām).

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

GTA IV ir jāuzliek papildinājums, lai neraustītos/nelagotu. Pameklē - tur pat, kur novilki, jābūt informācijai.

Link to comment
Share on other sites

Deģenerāt, neba nesaproti, ka portatīvais NAV domāts spēlēm?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

asaris555

Spēles, protams, nav primārais, bet kādēļ gan neizmantot labas VGA esamību?

Link to comment
Share on other sites

Arhajs

Nu cik var ņemties.

gribi teikt ka mans portablis kas iegriež 3d 06 markā pāri par 17 500 markas nav domāts spēlēm??

Arī viši šitie lapši ar i3 i5 ar GF540, gf555 un HD 5650 un citām, visiem spēles iet ka nutikai (skaidra lieta ka maks grafiku nesalikt visām spēlēm ar aa, bet spēlet var vairāk kā pieklājīgi)

tākā nevajag te bāzt batonus ausīs to ko nezinat!

Link to comment
Share on other sites

keksis

Protams visi portatīvie ir domāti spēlēm. Temperatūras režīmi taču nav rakstīti specifikācijās...

Link to comment
Share on other sites

Smailijs

Un kā tieši izpaužas tā lagošana? Kadri sekundē krītas, grafikas kļūdas (mistiski kvadrāti, nepilnvērtīgi attēlo) vai errori metas? Kas tieši?

 

Kompis, cik saprotu, ir portatīvais? Nu spēļu graizīšanai viņš īsti neder...kā nu kurš to ņem (atkarībā no attēla kvalitātes prasībām).

 

Es jau teicu... vienkārši brauc ar mašīnu un ik pa kādām 5 sekundēm dažas reizes ieķeras. Nekādas grafikas kļūdas un nekas cits nav.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Gta ir neoptimizēts sūds, kas portēts pa roku galam no konsolēm. Iesaku viņu vienkārši uninstal.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arhajs

Ar temperaturam viss ok, turot uz galda vairāk kā 70c neiet pārsvarā, ar coolerpadu apakšā vēl mazāk!

Link to comment
Share on other sites

raiviss
...ik pa kādām 5 sekundēm dažas reizes ieķeras. Nekādas grafikas kļūdas un nekas cits nav.

 

tak tev saka - uzliec patch

Link to comment
Share on other sites

GaryII
(labots)

Gta ir neoptimizēts sūds, kas portēts pa roku galam no konsolēm. Iesaku viņu vienkārši uninstal.

Tieši tā, man pat nedaudz raustījās uz i5 3,3 2500k CPU (galda datora...) ar 6970 HD tiesa max settingi bija uz 1920x1200

 

Lai nelagotu GTA 4 uz MAX settingiem vajag Quad CPU >3Ghz ar reāliem kodoliem (tavs mobīlais ir 2 cores plus 2 virtuālas...)...

 

Varbūt ir kaut kādi jauni pači tagad, bet principā tā spēle ir invalīds kopš dzimšanas...tad samazini setingus līdz kamēr nelago...lai gan ka CPU par īsu tad pat tas brīnums pie low var lagot...

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

kazarma

Man tas pats paldies par info pameklēšu patču , izpaužās tas reāli tā , ka kamēr inputs ir tikkai no peles vārdu sakot grozu kameru iet ideāli, kā tiek lietota klaviatūra tā spēle uz pus sekundi iefrīzo pēc nenoteikta intervāla tās var būt 2-5 sekundes paspēlēt normāli nevar......

Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Man tas pats bija. Atradu risinājumu - vienkārši bija jāatslēdz eventviewer. Un problēma atrisināta.

Protams - patch jau pa glauno.

Link to comment
Share on other sites

"vienkārši bija jāatslēdz eventviewer" :taunt:

Vispār jau pietiek, ja izrubīsi visu kompi. Neviena spēle nekad mūžā negļukos uz tā kompja tad.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
(labots)

Tieši tā, man pat nedaudz raustījās uz i5 3,3 2500k CPU (galda datora...) ar 6970 HD tiesa max settingi bija uz 1920x1200

 

Lai nelagotu GTA 4 uz MAX settingiem vajag Quad CPU >3Ghz ar reāliem kodoliem (tavs mobīlais ir 2 cores plus 2 virtuālas...)...

 

Varbūt ir kaut kādi jauni pači tagad, bet principā tā spēle ir invalīds kopš dzimšanas...tad samazini setingus līdz kamēr nelago...lai gan ka CPU par īsu tad pat tas brīnums pie low var lagot...

 

Ko tu murgo, kādi vēl virtuālie kodoli? (threads? vai? vējš pakausī tad tev svilpo)) Un precesors nav par "īsu" šai spēlei, visa vaina ir spēles izstrādāšanas procesā - kā jau te teica, ka "pārvilkta" no konsolēm, neoptimizēta un tā tālāk...ar kodolu skaitu tam nav nekāda sakara. Vienkārši viegla peļņa uz atkarīgo rēķina.

Pameklēju citos forumos - visur sūdzās!

 

P.S. pats tos sūdus (atvainojos) nespēlēju!

Labots - weld
Link to comment
Share on other sites

Smailijs

Njā to zināju, ka tā spēle ir invalīds, bet ka tāds, to es tagad tikai uzzinu :D Ja es uzlieku patch tad man ejot iekšā uzmet erroru - GTA IV FATAL ERROR - Invalid resource detected - Please re-install the game. (Pārinstalēju, uzliku vēlreiz to patchu un tā pat meta to erroru...) Bet tagad noņēmu to event log un viss aizgāja bez lagiem.

Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Nu atvaino, lexxx. Biku pārteicos. Event Log domāju.

Link to comment
Share on other sites

edgars89

vispār jau GTA IV uz 540M ir spēlējams uz medium settingiem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...