Jump to content

Android TV Box


Recommended Posts

Vispār jau ikvienam normālam tv ražotājam ir modeļi ar tām smart funkcijām un tur tas pats iekšā,kas tajā kastītē.Neredzu jēgas no tāda brīnuma,ja vien tv ir pavecs un nav nekādu fīču iekšā.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ne jau visiem maajaas ir Smart tv. Kaadai daljai auditorijas shis ir labs risinaajums.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir līdzīgs aparātiņš. Darīt var visu to pašu ko uz jebkuras android ierīces. Pārsvarā izmantoju online filmu skatīšanai no VK.com un web sērfošanai kad slinkums iet pie PC.

Kopumā esmu apmierināts un izmaksāja man viņš apmēram 35Ls.

Link to comment
Share on other sites

hmm

biju taadus palaidis garaam

man loti interesee vai uz vinja var atskanjot video no tv3play.lv ???

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

acamd atbalsta tiem nav un attiecīgi jēgas ar no tāda nav. Bet būtu lieliski ja beidzot parādītos androidā to atbalsts. Šajā gadījumā es paredzu android TV iekārtām lieliskus pārdošanas rezultātus. Bet atliek tikai sapņot par to.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pacelšu vecu tēmu.

 

Tā kā šobrīd esmu jauna TV meklējumos un netīšām uzzināju par šādu media playeru eksistenci, rodas jautājums.

Kas ir ērtāk un labāk TV ar Smart funkciju vai tomērs parasts TV (kas būs lētāks par Smart)+šāda kastīte. Ja mērķis ir internet TV skatīšanās, youtube utml.

 

Jo kaut kur uzraku info ka šādai kastiitei vairāk dažādu navarotu kā parastam Smart TV  

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es iegādajos kaut kādu Android meslu uz Dual core cortex a9 procesora bāzes - itka darbojas, bet.... nu pele bremzē pamatīgi, bet nu ok pieciest var, streeming uzstellet normali nesanāca, bet tur laikam pats vairāk vainīgs esmu, ar sharing iet bet nu ne īpasi konstanti, līdz 2 Gb filmas iet a lielākas parsvarā iet raustoties, lai pat laikā var gadīties arī 20 Gb filma kas iet normāli. Pašlaik stāv nelietots jo, nav vēlmes iespringt yuz streeming saregulēšanu, a ar sharing gļuki ir parāk biezi lai iespringtu uz mēģinajumiem - ierakstu iekš flash un skatos pa vecam

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi ir android tv stick ar dual core cortex9 (cena bija LVL 22,00) un nekādu sūdzību. Protams, ja nav stock firmware. Tās nekam neder. Ja rokas nav pa īsu - katram tirgū esošam tv stickam ir atrodama firmware iekš 4pda.ru. Jāprot tik atrast un uzlikt savai ierīcei. 

Par tv skatīšanu: izmantoju torrent stream controller ar ace stream engine. Nekas labāks tv skatīšanai pagaidām nav atrodams bezmaksas. Par sat tv nerunāšu, Rīgas dzīvoklī to ierīkot nav iespējams.

Uz smart tv tas nav iespējams. 

Un skatīt filmas 1080p (piem. 9.16 Gb) - nekādu problēmu.  

Labots - Fitz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par tv skatīšanu: izmantoju torrent stream controller ar ace stream engine.

hmm, ace stream engine uz tā paša androīda? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

hmm, ace stream engine uz tā paša androīda?

Jā - jau kādu laiku androidam pašam ir ace stream engine. Pietiek tik ar pašu android stick.

Iepriekš bija nepieciešamas TS ports uz datora. Tā jau vēsture. 

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kad pētīju ķīnīzeru bodēs (nu visi tie buyincoins un dealextreme) šos te androīdus. Tas kas man nav skaidrs - kā viņi vadās? Lielākai daļas nenāk pultis komplektā. Vadāmi no telefoniem-andrīšiem?

 

Piemēram:

http://www.buyincoins.com/item/39051.html

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vadāmi no telefoniem-andrīšiem?
 

Vadāmi ar pulti (vai usb peli).

Man šāds komplekts:

tv stick - cena ap LVL 20,00.

http://www.aliexpress.com/item/Android-4-1-Jelly-Bean-Droid-Stick-Rockship-RK3066-Dual-Core-1GB-8GB-mini-pc-android/739531220.html

 

+ pults:

http://www.aliexpress.com/item/Freeshipping-Gyroscope-Mini-Fly-Air-Mouse-RC11-2-4GHz-wireless-Keyboard-for-google-android-Mini-PC/649628734.html

 

Ar firmware, ko var atrast 4pda.ru, androids tiek atpazīts kā ASUS planšete. 

Antutu testā savāc 11200 pointus.

Link to comment
Share on other sites

Kurš tur būtu labākais/modernākais verķis?

Jāskatās nevis uz to, kurš tur labākais, bet uz to, vai viņai ir firmware (prošifka) atrodama, kuru kāds krievu guru ir pielāgojis/uzrakstījis. Viss atkarīgs no tām, mazāk no dzelžiem. Kā piemēru varu minēt - dual core CA9 stick. Default antutu spēja uzrādīt 5500 punktus. 1080p video ar visiem playeriem vilkās.Ar citu firmvare jau ir 8900 (nezinu kā tas dabūts), kas atspēlē visu, kas viņam barots (.iso blu-ray/remux nemēģināju).

Tās default firmware's, kas ir virsū, ir pilnas ar bagiem (tālāk neiztirzāšu). Un update viņiem nebūs.

Var ieteikt šādu, kas dotajā brīdi ir vairāk kā ok -

 

http://www.aliexpress.com/item/MK888-K-R42-CS918-Android-4-2-TV-Box-RK3188-Quad-Core-Mini-PC-RJ-45/1135825885.html

 

Prošifka viņam šeit:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=490384

Labots - Fitz
Link to comment
Share on other sites

Nu, šis diemžēl nespraužās pa taisno iekš HDMI (aizņems vietu blakus TV) un nav viņam tā smukā pults-klaviatūra komplektā :(

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

izskataas ka baigi nav vērts pārmaksāt par to Smart, jaaskataas laika parasts LED uz 32 collaam un jaameklee kautkas shaads pie kjiiniizeriem

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Ar android iespējas daudz plašākas. Pat tā pati lazymedia apk, kas dotajā brīdī ir labākā filmu/music servisu apkopojums, nekad nebūs uz smart...

Link to comment
Share on other sites

O!, interesantas spēļmantiņas..

Ar viņu arī DVB-T var uztvert? Pieļauju, ka piespraužot tuneri?

Medu arī ar viņu var tecināt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...