Jump to content

Ko darīt ar švīkām uz stikla?


MoYo
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

 

Tā nu ir sagadijies, aizdot mašīnu brālēna draudzenei. Vakar puteņa laikā bija nepieciešamība viņai braukt uz slimnīcu (kā nu neaizdot) tad nu mašīnu aizdevu. Ko šī, nevis paņem no salona aizmugures sniega birstiti ar lāpstiņu, bet gan no bagažnieka mazo sniega lāpstiņu ar metāla kanti. Ņēma un smukas švīkas atstājusi uz priekšējā vējstikla.

 

Tad nu jautājums, kur ko darīt, lai varētu izpulēt tās švīkas vai kā citādi viņas noņemt? (Stulbi sanāk, apmēram stikls 2nedēļu vecs, bija perfektā stāvoklī/ mainīts! Un cik tas apmēram varētu maksāt!

 

Švīkas nav dzilas, bet visai padaudz un pagaras!

 

Paldies jau iepriekš!

Labots - MoYo
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Brālēna draudzenei pa pulējamai lupatai katrā rokā un lai ņemas, kamēr švīkas nepazūd :D

 

- un tur jau kēdes reakcija pa visiem video un gan jau atradīsi sev piemērotāko.
Link to comment
Share on other sites

Tā nu sazvaniju stiklumeistars.lv. Nu nekas cerīgs, neieteica man viņu pulēt, čaļi neapņemas viņu man nopulēt, kur nu man pašam kko darīt, pulēšana kropļo skatu no iekšpuses. No ārpuses smuku var dabūt pēc skata, bet no iekšpuses būs kropļots skats uz āru. Lukturus pulējot daudz, bet stiklus neapņemas :/

 

tad nu vai ir kāds smāķis vai kas tāds, ar ko var vismaz samazināt to uzkrītošo skatu uz švīkām?

Link to comment
Share on other sites

Displeksu vari provēt, nezinu cik dziļas Tev tur tās švīkas, bet seklas labi aizpilda. Dabūnams ēbrejā.

scratchremover.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Katram par savu stulbumu ir jāatbild! Lai tik meitēns maina nost to stiklu. Nākamreiz padomās ar galvu pirms ko darīt- būs laba mācība!

Link to comment
Share on other sites

Displeksu vari provēt, nezinu cik dziļas Tev tur tās švīkas, bet seklas labi aizpilda. Dabūnams ēbrejā.

scratchremover.jpg

 

 

A kur LV šādu var dabūt??

Velkot ar pirkstu pāri pa švīkām, vispār neko nejūt, tātad nav dziļas!

 

šis ir tas pats?-http://www.ilota.lv/katalogs/1525/2835/7748/

 

a viņš tgd sniegā vai lietū neiznāks laukā no tām švīkām?

Labots - MoYo
Link to comment
Share on other sites

Man arī gadījās tā, ka uz sānu stikla parādījās divas ne pārāk garas, bet dziļas švīkas. Bet tas toreiz man gan nebīja vienīgais defekts. Tad lūk, KASKO tās švīkas man aiztaisīja, nezinu kā. Bet pēc ~2 gadiem tās švīkas parādījās atkal. Tātad ar kautkādu smāķi bija aizieķētas.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai neiznāks pēc laika atkal ārā, ir švīkas uz sadzīves virsmām ar viņu pulētas. Domāju, ka viņš ir pietiekami lēts, lai izmēģinātu un redzētu. Ja nepalīdzēs, tad paliks priekš telefoniem un pulksteņiem (mans švačiņs atguva otro jaunību ar to displexu).

Link to comment
Share on other sites

Nu ok mēģinās atrast tādu un izprovēt, zaudēt jau nav ko. Ja nu vienīgi ~5ls un nervus/pacietību pulējot!

Paldies par ietiekumiem.

Notiekti pastāstīšu kādu rezultātu ieguvu!

Link to comment
Share on other sites

Ja esi Rīgā, aizbrauc līdz Triplex, atrodas uz Vagonu ielas, parunā tur ar meistaru, lai paskatās ko tur var darīt. Mums autobusu parkā švīkas izpulē, bet tikai uz sānu stikliem, priekšējos nepulē, bojājot skatu no iekšas. Var jau būt, ja tās švīkas ir ļooooooti seklas, var izpulēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...