Jump to content

PC blu ray 3d uz LED TV 3d


Misak
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Iegādājos LG 42lw5500 un ir īpašumā dell xps 17 ar GF GT445m, kas atbalsta 3d; ( . Savienoju abus aparātus ar HDMI vadu. Jautājumi:

1. Kāda formāda (*.iso; utt) Blu ray 3d faili ir jākačā, lai tiešām baudītu 3d ne tikai kā caur TV iebūvēto ''2d to 3d'' konvertātoru. Jo, cik nu bija laiks, pamēģināju novilkt pāris filmas, bet iespaidīgu 3d nepamanīju. ko nozīmē horizontālais un vertikālais - uz tv man piedāvā tādu izvēli kad uzspiežu 3d pogu, bet bilde itkā dublējās un neko saprast tanī bildē nevar. blu ray 3d atskaņotāju neplānoju pirkt.

2. Kādu plejeri vislabāk izmantot uz datora?

3. Kādi vēl būtu ieteikumi lai uzlabotu skatīšanās kvalitāti un pilnībā izbaudītu 3d ne tikai uz TV iekšpusi, bet arī uz ārpusi.

Neesmu liels jaunās tehnikas pazinējs, tāpēc laikus sorry par valodas neprecizitātām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

bet bilde itkā dublējās un neko saprast tanī bildē nevar.

 

A kurš brillītes liks uz deguna virsū???

Link to comment
Share on other sites

tik ļoti stūlbs jau neesmu, ar brillītēm viss kārtībā.

Kad skatās jebkuru citu bildi uzspiež (2d to 3d) konvertātoru ir tas padziļinājums.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā plaši ņemot ir sekojoši:

 

* teorētiski visām komponentēm jāatbalsta HDMI 1.4 versija (TV gan jau tikai viena 1.4 ieeja, laptopa HDMI izeja un arī vadam jābūt 1.4)

* jāskatās kādus iestatījumus piedāvā laptops pie HDMI output, varbūt kaut kas jāmaina 3D atskaņošanai

* un vēl var būt tāda lieta, ka tiek ierobežots kas tiek laists ārā pa HDMI portu, jo varbūt tiek prasīts BD roms laptopā un BD ripulis romā. Bet šī ir tikai mana nekur zinātniski nebalstīta ideja

* neatbilstošs 3D saturs tais tavos failos, domāts citu ražotāju atskaņotājiem un TV

* neatbilstošs softiskais pleijeris laptopā

 

tik ļoti stūlbs jau neesmu

 

:sarkasms: :sarkasms: :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu testējis uz sava TV 3d - čaur usb flašu iet 3d no paša TV (abi tie atsevišķie logi tiek apvienoti) - mēģinot to pašu gruzīt caur HTPC - izmetas SBS attēls - tobiš 2 nesavienoti. Cik nopratu no ārzemju forumiem - visi lieto Pwer DVD softu priekš 3d. es to nemēģināju. Vēl laikam vajag atbilsošu videokarti, bet sīkāk neidziļinājos , jo maz tā 3d kontenta netā....sāc ar LG demo rullīšiem netā - tos atskaņo ?

Link to comment
Share on other sites

Mar ir Lg aparāts, tik 570ais modelis... liec caur USB,vai CIETO disku pa taisno pie TV!

Man vēl caur DLNA funkciju varēja skatīties,bet neizmantoju...

 

Kačā *.MKV failus! un tīe dalītie ekrāni,par ko minēji: 3d filma ir vai nu vienā veidā vai otrā ierakstīta- horizontāli/vertikāli dubultā... kad redzi,kurš ir īstais - izvēlies un dabūsi 3d!

Izskatās,ka pamācību diez ko neesi šķirstījis... :)

Link to comment
Share on other sites

Pamācībā bija tikai rakstīts kā štepseli rozetē iespraust.

Paldies Sandrissam un osscaram, atbraukšu no komandējuma un pamēģināšu, bet jautājums vai caur USB2 pavilks 44Gb, jo nokačāju filmu blu ray 3d kurai bija tāds izmērs, bet 3d kas nāk uz āru tā arī neieraudzīju. Piekdien uzrakstīšu atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Man velk visu -bet kā jau teicu,man ir cits modelis 47xx570lw. Problēmu nav...

Instrukciju var viegli nokačāt uz ōti daudzam lapam pat LV valoda... :)

Vienīgā problēma,ka tagad tam Teļļukam cena ir pa 300LS nokritusies,kopš es pirku... :D

 

Un 3d man viennozīmīgi labāk patīk nekā SAMSUNG aktīvais izpildījums... ;) vienīgi nevar līst pārāk tuvu TV (ķerot lielāku kaifu), tad sāk redzēt trūkstošās rindas.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aldiss

Nopirkās tāds pats tv,kā topika autoram.novilku netā Plex media server,uzliku uz laptopa,tad attiecīgajā mapē(piem.home movies)iemetu torentos novilkto un tv pa LAN visu smuki rāda.Full hd 3D pa wi fi brīziem iebremzē,ar vadu ideāli,tas noteikti simtgadīgā rootera dēļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nekurnevilks

Lieliska pieredze uz sony. televizōram tak nav nekādas nozīmes. tik vien tā darba kā salikt vertikāli vai horizontāli dubultu bildi kopā. uzmauc brilli un priecājies. Manējais 55" hx820 taisa labāku 3d nekā kinoteātrī. cik noprotu, sony ir aktīvās skolas līderis. pasīvā (papīra brilles) vispār tāda nenopietna padarīšana, cik noprotu...

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir doma par Sony hx820 vai jaunā hx850 iegādi. Tu skaties caur Blu-Ray pleijeri vai arī caur datoru?

Internetā ir pieejami dažāda formāta 3d filmas. Cik saprotu, tad Full HD 3D, kas ir Blu-Ray disks ISO formātā un Side By Side, kas ir BDRip?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...