Jump to content

vai tas ir izdedzis pikselis?


Payne
 Share

Recommended Posts

man jau viņš netraucē,tas beigtais pikselis? bet tas nekas tāds īpaši slikts nav? cik esmu lasījis,citiem jau gadiem stāv kāds beigts pikselis

Link to comment
Share on other sites

3 - 5 (atkarībā no atrašanās vietas) beigti pikseļi skaitās normāli un garantijas remonts netiek paredzēts. Tā kā, ja nevar atdzīvināt, samierinies.

Link to comment
Share on other sites

Tev veicās, ka spīd un zils. Man plazmai stūrī ir viens spilgti balts un nepārtraukti mirgo, sākās, kad televizoram vēl bija garantija. Zvanīju uz servisu, vairs neatceros precīzi, bet liekas, ka teica, ka varu vest mainīt tad, ja tādi parādīsies 6 vai vairāk gabali. Pagājuši kādi 2 gadi un tas pats vienīgais tieši tāpat kā mirgojis mirgo un jauni klāt nāv nākuši....

Link to comment
Share on other sites

geekparslina

Man 5 vai 6 gadus viens zils pikselis nostāvēja...

Dzirtēju ka lombardā neņem monitoru ja kāds pikselis neejot, un sakot klientiem ka drīz monitoram čau..

Link to comment
Share on other sites

Tad jau lombardos neko nesajēdz :shok:

 

Vai jums arī tāir,kad ir pilnīgi melna bilde,var redzēt,ka no stūriem spīd tāds baltums,taka apgaismojums,tas ir normāli?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko tad tu gribi no LCD? Pilnīgi tītu melno krāsu tur vispār nav iespējams dabūt - tāda nu ir LCD īpatnība, lampas vai LEDi dara savu "melno darbu".

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...