Jump to content

USB ierīce nav atpazīta (USB device not recognized)


i know you
 Share

Recommended Posts

Tātad, problēma man sekojoša. Katru reizi, kā PC tiek pievienota kāda jauna USB ierīce (neieskaitot peli un klaviatūru), parādās ziņojums "USB ierīce nav atpazīta". Internetā meklēju risinājumus un izmēģināju populārākos - nelīdz (vismaz ne ilgstoši) Vai ir kāda iespēja šo šaizi labot?

(BIOS arī tika updeitots)

Mātesplate :P5KPL-AM IN/ROEM/SIP (asus mātesplate)

Link to comment
Share on other sites

i know you

Ā, pareizi, aizmirsu pieminēt, man ir Windows 7 (64 biti) un spraužu klāt webkameru un ārējo cieto disku, kā arī flešus.

Link to comment
Share on other sites

Idzēs no device menedzera visu kas ir saistīts ar usb serial bus controller..... restartē PC, ļauj lai sainstalē no jauna(tam jābūt automātiski) tad spraud savās USB iekārtas.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt USB kontrolieris pa galam?

Es pats ar tādu problēmu neesmu saskāries ...

USB kabelis nav sačakarēts, varbūt tur problēma?

Link to comment
Share on other sites

i know you

Ļoti šaubos, ka kabelī vaina, tikko webcam palaidu, bet varu derēt ka uz neilgu laiku, tb pēc pāris dienām atkal būs "čau"

Link to comment
Share on other sites

Kas būtu tie populārākie risinājumi par kuriem rakstīji sākumā?

 

Vai tika mēģināts vienkāršākais: Izslēdz datoru, atvieno no strāvas uz pārdesmit minūtēm un tad slēdz iekšā un spraud visu klāt.

Ja tas nelīdz tad meklē google par USB Upper filter.

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

i know you

pci usb karte.

starp citu - kas notiek no live cd ?

nekas, prasa pievienot kameru, kad to izdaru izmet "usb ierīce nav atpazīta" un viss

 

Kas būtu tie populārākie risinājumi par kuriem rakstīji sākumā?

 

Vai tika mēģināts vienkāršākais: Izslēdz datoru, atvieno no strāvas uz pārdesmit minūtēm un tad slēdz iekšā un spraud visu klāt.

Ja tas nelīdz tad meklē google par USB Upper filter.

Tas ko tu minēji + draiveru update, caur device manager USB portu atinstalēšana, un restatešana...

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā - man kopš svētdienas bija tas pats - neviens USB ports nestrādāja, nācās vilkt no skapja ārā PS2 klaviatūru! :)

Tātad - laižam "regedit", tad meklējam: HKEY_LOCAL_MACHINE --> SYSTEM --> CurrentControlSet --> Control --> Class --> {36FC9E60-C465-11CF-8056- 444553540000} zem šī dzēšam ārā "UpperFilters” un “LowerFilters”.

Tad uz Device Manager - taisam "Uninstall" (nevis Remove!) visiem devaisiem, kas atzīmēti ar dzeltenu trijstūri (izsaukuma zīmi). Tad restarts.

Link to comment
Share on other sites

i know you

CITĀTS

 

nav man zem tās "ciparmapes" tādu "UpperFilters" un "LowerFilters"

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Tad, domājams - filtri nebūs pie vainas. Vai arī - filtri ir citā "ciparmapē"! :)

Citā vietā tika ieteikta šī mape: {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}. (Man pašam filtri bija iepriekš minētajā).

Link to comment
Share on other sites

i know you

CITĀTS

 

šajā mapē man ir tikai upperfilters

 

Pamēģināju izdzēst upperfilters, vienalga nekas nemainās, ja nu vienīgi nemet ārā USB ierīce nav atpazīta....

 

Ir kādas citas idejas?

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Idejas ? lūdzu -

1) live cd

2) uzlikt tomēr chipseta draiverus.

3) pārliecināties ka usb porti ir beigti.

Link to comment
Share on other sites

Tagad - "ar karoti mutē"!

Ieslēdzam datoru - USB nestrādā. Ejam uz Device Manager - kas ir tur? Ir dzeltenās izsaukuma zīmes? Tad kas rakstīts pie Properties? "Device cannot start"? Vai "Windows cannot load driver"? Error code?

Tālāk veicam "Uninstall" visiem šiem "dzeltenajiem". Pēc tam - "Scan for hardware changes". Atrada iekārtas? Iekārtas strādā vai nē?

Ja strādā, tad restarts. Pēc restarta strādā?

 

Atbildi uz šiem jautājumiem, citādi nevarēsim Tev palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

i know you

CITĀTS

 

šitais viss ir darīts neskaitāmas reizes, error kods 43

 

citēju "Sistēma Windows apturēja šo ierīci, jo tā ziņoja par problēmām. (kods 43)"

Yeah, right, un šāds errors visām USB ierīcēm izņemot klaviatūru un peles raidītāju? Kaut kā maz ticams, ka man visas USB ierīces mājā ir "sajātas"...

 

Tātad, rakstu visu kā ir. Pievienoju webkameru --> "USB ierīce nav atpazīta" --> ja neizmet iepriekšējo penteri, tad mēģina instalēt draiverus--> Neizdodas --> Device manager --> Dzeltens trijstūris (Unknown device) webkamera --> Properties --> Sistēma Windows apturēja šo ierīci, jo tā ziņoja par problēmām. (kods 43)

 

 

 

Un šitā kaut no rīta līdz vakaram, bez izmaiņām :(

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Uff. Man šķiet, ka tu neatbildēji, kas notiek ar Live CD. Jeb palaidu garām?

Ja tā, tad paņemam jebkuru *nix Live CD (teiksim, to pašu Ubuntu) un iebūtojamies no tā. Kad tas veiksmīgi izdarīts, ievietojam USB portā, teiksim, flešu. Kad tas veiksmīgi izdarīts, paziņojam šeit par rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

i know you

Uff. Man šķiet, ka tu neatbildēji, kas notiek ar Live CD. Jeb palaidu garām?

Ja tā, tad paņemam jebkuru *nix Live CD (teiksim, to pašu Ubuntu) un iebūtojamies no tā. Kad tas veiksmīgi izdarīts, ievietojam USB portā, teiksim, flešu. Kad tas veiksmīgi izdarīts, paziņojam šeit par rezultātiem.

ā, šito mēģinājis neesmu, un diezvai arī sanāks tuvākajā laikā

 

Universal Serial Bus controllers sadaļu no Device manager studijā !

w0f8v0ipiqgkmdjvm0zb.png

Labots - i know you
Link to comment
Share on other sites

i know you

CITĀTS

 

Zem šitā atkal garš stāsts, tātad:

Kad es šo kompi nopirku, līdzi "itkā" (atļaušos uzsvērt "itkā") nāca līdzi licenzēts Windows7, pēc aptuveni, pusgada veiksmīgas lietošanas, kompis sāka pats par sevi restartēties ik pa 2 stundām, par cik tolaik bija pazīstams "datorčalis" Rīgā, aizvedām viņam kompi, un šis visu sataisīja, un piekodināja, lai dieva dēļ neslēdz iekšā Windows update, tāka tas man liek domāt, ka nav man tas normālais Windows, bet nu spried pats... :/

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

i know you

CITĀTS

 

nu a ko es varu padarīt? vismaz kompis vairs nerestartējās + nekas nebija jāmaksā

 

Updates nelaist vēl nebūtu lielakā nelaime. Bet mani tagad māc aizdomas, ka pats win tev ir sačakarēts.

Meklē live cd un pārbaudi. Lai izslēgtu dzelžu vainu.

nu ok, rīt aizsperšos uz veikalu pēc matricas un ierakstīšu to pašu ubuntu, a ko labāk ņemt? dvd vai cd?

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Es sev arī atslēdzu apdeitus, līdzko uzliku sistēmu. Un?

 

Autor, CD vai DVD - tas vienalga. Tiesa, visupirms pārliecinies par savas disku mašīnas spēju rakstīt/lasīt DVD. Mazums kas gadās.

Link to comment
Share on other sites

i know you

CITĀTS

 

nu tur pagaidām nav problēmu, viss rakstās :D

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es teiktu - Reinstal Windows un būs kulē.

Link to comment
Share on other sites

Es sev arī atslēdzu apdeitus, līdzko uzliku sistēmu. Un?

 

Arī important nē? Nē nu, lidzko uzlieku sistēmu, vienkārši neslēdzu pie tikla, kamēr neizdaru to, kas tajā brīdī jāizdara. Tad tīkla vadu iekšā un tikai important automātā.

Link to comment
Share on other sites

i know you

CITĀTS

 

nope, pilnīgi nekādus updeitus jau pusotru gadu

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Arī svarīgos apdeitus nelaižu sistēmā. Doma vienkārša - ja reiz kaut kas strādā, kāpēc to lieki čakarēt?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i know you

Ja godīgi, safe modē nav mēģināts palaist, bet šorīt atkal par lielu brīnumu aizgāja (noteikti līdz nākamajai izslēgšanas/ieslēgšanas reizei) :(

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kapēc šo topiku neklapē ciet? Nīdeklis pats pasaka ka LiveCD nemēģinās. Kuram vel nav skaidrs ka tas ir trollis?

Link to comment
Share on other sites

i know you

Nesaprotu kapēc šo topiku neklapē ciet? Nīdeklis pats pasaka ka LiveCD nemēģinās. Kuram vel nav skaidrs ka tas ir trollis?

dafaqu? palasi iepriekšējos postus lol, pēc stundas eju uz veikalu pēc matricas, ielikšu tur ubuntu un palaidīšu

Link to comment
Share on other sites

i know you

srsly? tu vispār zini ko nozīmē lol (nu labi, ne par to es strīdos) , pat ja es viņu esmu piedrazojis, te es mēģinu rast risinājumu, un tavi bezjēdzīgie posti nepalīzd, ja nezini kā palīdzēt, tad neraksti vispār neko

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cik laika un nervu aiznjeema probleemas risinaashana? Sisteemu paarinstaleet buutu aatraak... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...