Jump to content

BITE dempinga cenas?


Touareg
 Share

Recommended Posts

Daži pārmetīs, ka runāju par korporatīvajiem klientiem, tāpēc došu ari piemēru par populāro BITE 3.5 tarifa plānu, kurā ir iekļautas 350min uz visiem tīkliem, 100sms un 50MB.

 

starp citu, brīvās sarunas uz visiem tīkliem ir tikai mārketinga triks. Bite savā mājas lapā informē, ka sākot ar 15.martu tiks mainīti tarifi zvaniem uz "speciālajiem" numuriem (http://www.bite.lv/lv/news/spec-numbers) un zvani uz "speciālajiem" numuriem netiek skaitīti bezmaksas 350 minūtēs. "Speciālie" numuri izrādās ir dažādu alternatīvo operatoru (ne-LTC, LMT, T2) mobilo un fiksēto tīklu abonenti. Normāls uzmetiens...:)

Link to comment
Share on other sites

Леший

Normāls uzmetiens... :)

Kur uzmetiens? Bite vismaz publicēja ļoti smalku sarakstu ar tiem numuriem, kuriem tarifi mainīsies. Tavs oranžais kantoris to ir izdarījis?

Link to comment
Share on other sites

Uzmetiens tajā, ka skaitās "uz visiem tīkliem", bet patiesībā lietotājam, lai nesaķertu papildus izmaksas, pirms katra zvana svešam abonentam jāskatās, pie kura operatora šis mājo...

 

Pie oranžā "pabērna" Amigo spec. piedāvājuma uz visiem tīkliem viens tarifs 3 s./min.

 

Protams, katram savas blusas..

Link to comment
Share on other sites

Nu jau Tu pārspīlē, 1. hvz kas tur zvana, vienīgais, ko zināju bija sia augstceltne, jo pats tur savulaik strādāju un bija mums lokālais tīkls, tas pats varētu būt ar sia ime, bet tie tarifi tur vienalga ir niecīgi (5 sant. min.? :D ) un no visiem zvanītajiem nr. lv gan jau tie visi sūda sia būs 0,00001%

Link to comment
Share on other sites

1. nelietosim skaļo vārdu "dempings" galīgā nevietā. Kaut gan Bites gadījumā varbūt to arī varētu piemērot, kā nekā ārzemju kompānija. http://termini.lza.l...empings〈=LV

Ir gan vietā, jo es jau runājot par BITEs dempingu teikuma galā lietoju jautājuma zīmi, tas nozīmē, ka es jautāju Jums vai tā ir vai nav. Tu pats arī pareizi pateici, ka vārds dempings ir OK, jo BITE ir ārzemju kompānija, tie lietuvieši ir jau panākuši, ka iepērkamies viņu Maxima veikalos un tagad jau lietojam viņu mobilos sakarus :)

Un galu galā kā tad radās visi Meteorīti, Īpašie, Brīvie, Vienādie, Savējie utt, tas viss ir BITEs dempinga cenu iespaidā.

Link to comment
Share on other sites

Man liek nedaudz pasmaidīti visi Jūsu aprēķini un to, ka itkā Bite bez maz vai ar zaudējumiem strādā.

Pirms neuzināsim (un to arī nekad neuzināsim!) reālās izmaksas ko Bitei nākas maksāt, lai nodrošinātu savus pakalpojumus tikmēr šādi aprēķini ir galīgi bezjēdzīgi.

 

Lūk, no šī raksta var izsecināt, ka bitei tekošie izdevumi ir puslīdz vienādi, neatkarīgi no klientu skaita un veiktajām sarunu minūtēm.

Mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" šī gada trešā ceturkšņa peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) bija 1,6 miljoni latu, informēja "Bites" sabiedrisko attiecību menedžere Lita Grafa.

 

 



Otro ceturksni "Bite" noslēdza ar 260 000 latu EBITDA peļņu. Operatora apgrozījums trešajā ceturksnī bija 9,4 miljoni latu, kas ir par 30% vairāk nekā pērn un arī pārsniedza 7,7 miljonu latu otrā ceturkšņa apgrozījumu.

 

Jau ziņots, ka šī gada pirmajā ceturksnī "Bite" strādāja ar zaudējumiem 200 000 latu apmērā.

 

Kā skaidrots paziņojuma medijiem, apgrozījuma kāpums gājis kopsolī ar klientu skaita pieaugumu, kas sasniedzis 383 000, - par trešo daļu vairāk nekā trešajā ceturksnī pirms gada.

 

"Bite Latvija" darbojas kopš 2005.gada kā trešais mobilo sakaru operators Latvijā ar vairāk nekā 383 000 klientu. "Tele2" un "Latvijas Mobilajam telefonam" katram ir nedaudz virs miljona klientu.

Avots:

 

 

Neatradu vēl pārskatu par 2011. gadu, bet man domājams, ka šis gads būs pirmais, ar peļņu.

 

 

Finanšu rādītāji

2010 2009 2008 2007 2006

Apgrozījums (tźkst. Ls) 27 300.000 22 380.000 16 008.464 11 800.000 5 625.232

Peļņa/zaudējumi (tźkst. Ls) -8 550.000 -11 060.000 -15 142.343 -14 060.000 -9 193.950

Labots - ausux
Link to comment
Share on other sites

Mn kā reizi šodien piezvaqnīja Bites operātore un solija visvisādus labumus, lai tik atsakos no LMT. Man jau patīk šitās opoeratores- "zobubirstītes" čakarēt. Arī solija pa 3,5Ls nez cik tur minūtes, a es aku, ka nenorunāju LMT dotās minūtes. Šī man sola internetu, bet es saku, ka ar savu veco Nokia, nemaz nevaru internetā ieiet un nah** man vinas internetu nevajag, Sola bezmaksas isziņas, a es saku, ka isziņas sūtu no interneta. Tad vēl nācas viņai piekrist, ka zona ir sliktāka kā LMT. Man reāli ir bijis jāstrādā vietās un jānodrošina kolēģi, visu dienu, ar sakariem, jo Bitei tai vietā zona snebija. Protams, tā nebija pilsēta. Beigās tā "zobubirstīte" piekrita, ka uzņēmuma telefonam ir pilnīgi pofig, ja mēneša rēķins ir 3Ls dargāks, toties sakari stabilāki. Es ciest nevaru to mētāšanos no viena operātota uz citu, bet tas, ka Bite dzen lejā tarifus citiem operātoriem, tas gan labi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Starpcitu bite cenas pacēla par 0,5sant.

 

Paskaidro, ko esi ar to domājis!

Link to comment
Share on other sites

bite cenas pacēla par 0,5sant.

Minūtes, megabaita, mēneša?

Link to comment
Share on other sites

Kas ir "nopietni cilvēki" tad jājautā? Es personīgi lietoju abus(Tele2 un Bite) gan šeit, gan ārzemēs...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...