Jump to content

Latviešu valoda iekš keyboard


seyhee
 Share

Recommended Posts

Labdien! Vēlējos apvaicāties iekš Android lietotājiem jeb precīzāk HTC telefonu lietotājiem. Cik zināms un redzēts, tad iekš Samsung telefoniem latviešu valodas klaviatūra ar visām garumzīmēm ir. Bet jautājums kā to varētu uzstādīt uz HTC ? Lietoju HTC EVO 3D tālruni. Telefonam ir latviešu valoda (Latviešu/Latvian), bet pie rakstīšanas iespējām un klaviatūras opcijām latviešu valodas nav. (pieejami : ENG, RUS u.t.t.). Pāris burtiem ir pieejamas garumzīmes, bet ļoti maz burtiem. (lietotāji zinās).

 

Tad nu vēlējos pavaicāt vai ir kā iespējams to latviešu valodu dabūt iekš telefona vai arī no marketa vilkt kādu attiecīgu keyboardu ar latvian language pack ? Ja kāds attiecīgi lieto kādu no šīm klaviatūrām, tad varbūt varētu padalīties, kura būtu tāda ''krutāka''. Paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiks.

 

Man arī ir HTC Evo 3D telefons. Arī biju domājis ka ir vajadzīga lv klaviatūra, android marketā ir pa pilnam es izmantoju Ice Cream Sandwich keyboard free un uzliku LV valodas paku. Izmantoju lidz tam bridim kad doodle jump nevareeju savu vārdu ierakstīt :D, bet tā bija laba

Link to comment
Share on other sites

Sveiks.

 

Man arī ir HTC Evo 3D telefons. Arī biju domājis ka ir vajadzīga lv klaviatūra, android marketā ir pa pilnam es izmantoju Ice Cream Sandwich keyboard free un uzliku LV valodas paku. Izmantoju lidz tam bridim kad doodle jump nevareeju savu vārdu ierakstīt :D, bet tā bija laba

 

Bija normālas visas garumzīmes ?

Link to comment
Share on other sites

It kā uzmetu, bet pie klaviatūras language nevar izvelēties vienalga latviešu valodu.

it kā jau vajadzētu arī iet uz EVO, visu arī atrod.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Slide it keyboard lietoju uz sava Andrīša!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...