Jump to content

Monitors - informācijas terminālis


modzho
 Share

Recommended Posts

Doma izveidot kaut ko līdzīgu informācijas terminālim (īsti nezinu,kā tos pareizi sauc, apmēram uz šo pusi ). Sākumā, doma bija vienkārša monitors pie sienas un jau esosais portatīvais (remote controlē) zem tā.

Bet tā kā portatīvais aizgājis citiem mērķiem, tad tagad nevaru saprast kā rīkoties, jo vajadzība ir savienot so monitoru ar parasto pc, bet tas atkal nedrīkst atrasties zem monitora, tam jāatrodas atsevišķā telpā (~ 10 metru attālumā). Dators pavecs, tikai ar PCI un AGP slotiem, videokartei parastais VGA. Meklēt video karti ar s-video outputu un monitoru ar s-video ieeju ? AGP kartēm nekas cits nebūs, bet tad atkal, kā ar kabeli, būs 10 metri atrodams, it kā vajadzētu vilkt?

 

Varbūt kādam kāda laba ideja ?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pavecāku portatīvo un miers!

 

Lai gan... VGA kabelim līdz 10M būtu jāstrādā!

Link to comment
Share on other sites

Noteikti būtu jāstrādā 10m.

Projektoru pie 20+ m vga vada slēdzām, viss bumbās.

Link to comment
Share on other sites

ja apmierina garsh VGA kabelis, tad ar to probleema atrisinās, jo tie ir pieejami ljoti gari.

 

citi risinājumi atkarībā no vajadzībām.

- Ja tiks rādīta tikai info, kura mainaas uz riņķi, tad iespējams ir jega pameklēt kādu lielu plakanu televizoru ar usb flash un powerpoint, mov vai citu formātu atbalstu atbilstoši vajadzībām

- Ja ir nepieciešams arī kkaads input (vismaz Tevis piemērā minētajiem ir), tad es pameklētu galdnieku, kurš uztaisa skapīti/galdu kurā visu arī smuki kompakti ietilpināt, piemērus vari apskatīt banku filiālē, kur publiskie datori, man skjiet ok. ir protams pieejami arii daudz gatavi risinājumi.. viss peec vajadzības

- un vēl es ieteiktu apskatī kaadu mazo datoru jeb thinpc aiz monitora, agrāk "Embedded systems" SIA arii taadus tirgoja, tomeer domaaju jebkuraa normaalaa datorkantorii Tev varees vismaz kaadu piedaavaat...

 

Iespeejams sheit ir divi risinaajumi vairaak nekaa Tev nepiecieshams :-) tomeer gala leemumu pienjem pats, jo vislabaak zini vajadziibu

Labots - Mocha
Link to comment
Share on other sites

hmm, un kur var atrast 10 m garu VGA kabeli un cik tāds maksā...

Esmu pats lodējis no tīkla vada.

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Ja zinātu ko uz tā ekrāna grib rādīt, varbūt varētu ieteikt kādu thinclient, varbūt pat vecu RB200 ar videokarti un DOS. Nezinot - pat tā īsti VGA RGB kabeli ieteikt negribētos, mazums tur kaukāda 1900*hvz izšķirtspēja vajadzīga uz TV.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...