Jump to content

Spogulkamera pret parasto kameru!


krods
 Share

Recommended Posts

Versatile, un to Tu sauc par labu kvalitāti?

Nu OK asums un krāsas labi, bet nu tas kretīniskais fona miglojums ar briesmīgajiem artefaktiem vienkārši nogalina...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

ivo, tas vienmēr ir na ļubiķeļa. Pie kam, tāda izmēra kamerai kā ixus, zīmējums ir pat ļoti labs.

Link to comment
Share on other sites

Uģi, pareizi esi sapratis. Man izraisa rēku cilvēciņi, kuri visiem stāsta "man spogulis, ah, kas man par stikliem", bet paši, bildējot, verķi pat pie acs nepieliek, bet lūr ekrāniņā.

 

Un, jā, Fujiks ir tāds pasmags, un paskaļš. Liels arī. Par lēnumu gan sūdzēties nevar. Un dārgs nav nemaz, jo kādam palicis lieks, tātad - dāvana :). Toties bilde ir ļoti laba.

 

Bet mums ir arī Panasonic TZ1, ja vajag kaut ko uz ātro un negaidīti....

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Laukos strādājot, gadās lērums visādu kuriozu ar tehniku un lopiem. Kā parasti, pašā ašākajā momentā pie rokas ir tikai telefons. Kamēr aizskrien pēc ziepīša vai spoguļkameras - viss moments jau ir pagātnē. Kā parasts useris, cenšos izglītoties fotografēšanas jomā, lai cits cilvēks pēc iespējas vieglāk varētu saprast bildes saturu. Tad nu ar telefonu cenšos iekadrēt notiekošo, liekoties uz vēdera slapjā zālē, kāpjot kokā, lavoties starp visādiem daiktiem, lai tikai noķertu momentu. Protams, gadās moments, kur izvelkot ziepīti, varu šmaugi dabūt pa purnu, taču telefona kamera paliek nemanīta un kārotā bilde ir dabūta! Ir kolekcijā bildes, kuras vēlos A3 formātā ierāmēt pie sienas, taču ~99% no manām bildēm ir digitāla draza, kuru žēl dzēst laukā.

Nokia 6303i Classic

ugunskurs.jpg

Canon EOS 400D 55-200mm standarta komplekta objektīvs

puucveidiigais.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...