Jump to content

Neslēdzas ārā kompis.


yocker
 Share

Recommended Posts

Labdien man problēma tāda, nopirku divas dienas atpakaļ portatīvo datoru Acer Aspire 5749z 15.6 b960 3gb 320 gb, uzinstalēju windows 7 viss it kā ir ok viss iet, bet lieta tāda izvēloties funkciju Shut Down kompis ārā neslēdzas monitors atsakās, bet lampiņas deg un ventilators strādā.

Izslēgt var tikai ar pogu, bet visu laiku jau pogu nespaidīs. Tapēc jautāju cerībā uz kādu padomu.

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Pats visu instalēji vai arī kāds izpalīdzēja, kas būtu bijis vēlamais variants?

Link to comment
Share on other sites

Ar pogu kā tu viņu ārā slēdz? Piespied powerpogu uz īsu brīdi un dators aiziet sankcionētā Shut Downā, vai arī turi to pogu ilgāk par 5sek un kompis vienkārši momentā izslēdzas (resset), gaujot Widowsu? Otrais variants nav tas labākais, vienā reizē var nolidot winows un/vai HDD partīcijas. A pirmajam variantam nav nekādas vainas, tam tā poga arī ir domāta, ja tik W7 atiecīgi nokonfigurēts powerpogas options.

Link to comment
Share on other sites

instalēja man draugs kas kaut ko vairāk saprot no kompjiem. es arī iedomājos par to sleep mode bet ko tur varētu darīt?

 

paturu pogu kādu laiciņu un tad uzreiz izslēdzas.

 

a kā tās powerpogas options var nokonfigurēt?

Link to comment
Share on other sites

pārinstalē MB čipseta draiverus. Rupji sakot, pārinstalē visu, ko piedāvā PC ražotājs (draiveri, vadība, funkcijas utt.) kopā ar W7 vajadzētu aiziet.

ko saka google pēc atslēgas vārdiem, piemēram: '5749z shut down problem'?

:)

neiepriecināja pirmais resurss: Professional and Quick Turnaround Acer Aspire 5749Z Motherboard Repair and Replacement

/kļūdu labojums. 04:20 acis miglainas.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...