Jump to content

Spoguļkameras iegāde i-neta veikalos


Mernieks
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Vēršos pie jums cerībā, ka kāds ir vairāk vai mazāk pieredzējis dažādu ierīču/priekšmetu iegādē no i-neta veikaliem.

Tātad: mans radagabals ir izlēmis, ka vēlas iegādāties Sony Alpha A65 spoguļkameru (pēc kādiem kritērijiem notika izvēle, īsti nezinu), un neliek mani mierā, bombardējot ar jautājumiem, 'kur ir lētāk, izdevīgāk, utt.'

Vēršos pie jums ar šādiem jautājumiem :

  • Kādi nodokļi pasūtot no e-bay (vai citiem ārzemju i-veikaliem) ir jāmaksā? (arī ar šādiem jautājumiem pie manis vērsās)
  • Tikai muitas nodoklis? (un cik tas ir?)
  • Vai ir arī PVN?

Kā arī, ja ir kādi noslēpumi/padomi saistībā ar šo tēmu, būšu ļoti pateicīgs, ja kāds ar tiem padalīsies :)

Link to comment
Share on other sites

Labdien!

 

Vēršos pie jums cerībā, ka kāds ir vairāk vai mazāk pieredzējis dažādu ierīču/priekšmetu iegādē no i-neta veikaliem.

Tātad: mans radagabals ir izlēmis, ka vēlas iegādāties Sony Alpha A65 spoguļkameru (pēc kādiem kritērijiem notika izvēle, īsti nezinu), un neliek mani mierā, bombardējot ar jautājumiem, 'kur ir lētāk, izdevīgāk, utt.'

Vēršos pie jums ar šādiem jautājumiem :

  • Kādi nodokļi pasūtot no e-bay (vai citiem ārzemju i-veikaliem) ir jāmaksā? (arī ar šādiem jautājumiem pie manis vērsās)

 

no eiropas ebay un eiropas interneta veikaliem nodokļi jāmaksā nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...