Jump to content

Vajadzigs melnbalts lazerprinteris


bukix
 Share

Recommended Posts

Čau,

 

vajadzīgs melnbalts lāzerprinteris, caur kuru dienā varētu izprintēt 50 lapas bez aizķeršanās, respektīvi, kad jāprintē būs māgistra darbs, lai nav jāskrien uz kopētavu. Cena 60/70lati. Šis būtu normāls - http://m79.lv/printer-laser-jet-p1102ce651a-hp-ce651a_79150.html , nenoplīsīs?

Labots - bukix
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šitiem lētajiem sraņiem nāk līdzi komplektā normāls pilns kartrižs vai kaut kāds demo, ar kuru tik 100 lapas var izdrukāt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms pērc printeri, sameklē, cik maksā jauns kārtridžs un/vai vecā uzpilde.

Par konkrēto no M79 - 50Lpp dienā HP būs ok :)

 

 

Savukārt Konica Minolta ir čābīgi (un dārgi) ar uzpildīšanu. Jauna 1 kasete šādam aparātam būs uz ~ 50 Ls :>

Aparāti labi - uzpilde/jauna kasetes cena ir galīgi Tirzā...

 

Ja krāsainu, tad var mēģināt skatīties uz Samsung CLP-325

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

tas izvēlētais haapē ir ar reti tizlu mazu kasetīti, ja nemaldos paredzets izvilkt ap 700lpp, bet pēc pieredzes iztur knapi 500, protams tas atkarīgs no tā ko drukās, tuukšas lapas ar pāris rindiņām texta,vai treknu textu boldā.. .... par tuvām naudiņam, es labāk ieteiktu zamsungu ML-2580, ar sākumā kroplīts nāk līdz, bet kasete dzīvos ilgāk, nebūs tik liela gemora ar pildīšanu, ka hp 85 kasetei. vēl šitā hp mīnus ir tas, ka papīrs nav atvilknē, kā zamasungam, attiecīgim, ja reti drukā, papīrs noput, un drazu ierauj printerī, mazāk dzīvos kasete... bet kā saka hazjain-barin, ko nopirksi, to arī lietosi:)

Link to comment
Share on other sites

un ko saki par

Samsung

ML-1660 viegli uzpildīt cik pulveris maksā ja pats gribi bildīt šādiem te

vajag lētu koju variantu :D

Link to comment
Share on other sites

un ko saki par

ML-1660 viegli uzpildīt cik pulveris maksā ja pats gribi bildīt šādiem te

vajag lētu koju variantu :D

 

koju variantam....nu pašvakas plastmasas, man gadīgs sīcis ir aplauzis kādiem 3 printeriem i padeves plauktu, i izvades....

piedevām, šamais ar izdrukās ap 600-700lpp, un apstāsies, tad 10ls, pāršujas, uzpildas,. un drukā tālāk, starta kasetīte, bez citu detaļu maiņas pildās stabili 4x

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ilgi petiju sho jautajumu, beigas nonaacu pie Brother HL 2270DW, kursh majas lietoshanai uz doto bridi ir jedziigaakais no m/b. Taja pashaa amazon.com var lasiit useru feedbacku.

Nu jaa, cena lielaka gan, bet nu vismaz janozhelo nebuus.

 

Čau,

 

vajadzīgs melnbalts lāzerprinteris, caur kuru dienā varētu izprintēt 50 lapas bez aizķeršanās, respektīvi, kad jāprintē būs māgistra darbs, lai nav jāskrien uz kopētavu. Cena 60/70lati. Šis būtu normāls - http://m79.lv/printe...651a_79150.html , nenoplīsīs?

Link to comment
Share on other sites

Kas labāks tam Brother salīdzinot ar HP, Minolta vai Canon lāzerprinteriem? Es savukārt esmu dzirdējis, ka tieši cilvēki pēc tam nožēlo, jo nav iespējas iegādāties pavecāku modeļu kartridžus.

Link to comment
Share on other sites

Būtībā šamais ir tas pats sams ML-1910/15, kā saka tie paši vēži citā kulītē.....tāds dizaino modelis, jo augša maināma, nu pēc interjera pieskaņot var krāsas.... nezinu pēc cik izdrukām šamais bloķējas, bet arī, lai izmantotu pildītos tonerus jāpāršuj ....

a vot tā starta kasete nozīmē, ka tajā neko daudz nevar pēcāk iebērt,protams cilvis nikns, uzpilda, un startene pēc 1t iztukšīts.....

pagaidām brozeris taisa pilno kaseti,ieber pusi startenei, bet domāju laika jautājums, ar sāks kroplīšus taisīt kā hp, sams...

 

bik par augstāko postu.... šodien draugs saka, ka jauns ml-1660 (reāli kasete tāpati, kas 1660/65/70, s-3200) blāvi sācis drukāt....saka, ka paku nav izdrukājis, tb 500, ņeverju...aizeju, starta kasete izdrukājusi tikai 320lpp, i iztukšīts, aš pat ko izsūkt nebija... nebūtu kasetei pašā sākumā ielicis "tipa mūžīgo čipu" noteikti ar samsungu pakašķētos, bet nu pats saprotu, ka tas bezjēga.... kāpēc to rakstu....tā pabrīdināt....studentiņš izskaitļo, aprēķina izmaksas uz kādu drucinamo darbu, rīt jānodod, un naktī pie 500, kaut vai izdrukām iestājas čuš....

 

 

Es kādu laiciņu skatos uz šo, sagooglēju atsauksmes, nav sliktas.

http://m79.lv/xerox-...2703_75418.html

 

ko gan tas 1500 cartrige nozīmē - ka paredzēts 1500 lapām, bet vienalga iebērts tikai līdz pusei? :)

un 600 x 600 dpi - visādiem kursu un maģistru darbiem tak tas būtu vienalga?

Link to comment
Share on other sites

Sorry autor, mazliet oftopic biedram Puuu. Man te radi atdeva (negribēja vairs redzēt) multifunkcionālo tintes printeri/skeneri Epson Stylus DX4450, Tipa, esot likuši pildīto/s kārtidžu/s, nepaņēma, pēc tam it kā oriģinālo/s, atkal nepaņēma. Neesmu viņu vēl iekšā slēdzis. Gribētu zināt, ko un par cik man no viņa sagaidīt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...