Jump to content

Par Philips 47PFL7606H YouTube pleijeri


Laurx
 Share

Recommended Posts

ir radies viens jautājums, un jaunu topiku dēļ tā negribas veidot!

man ir Philips 47PFL7606H/12, tik tālu vis labi, visu saapdeitoju ar cerību ka YouTube video pārskats paliks daudz ērtāks nekā pirms tā ir bijis, bet par skādi man, nekas nemainijās, lieta tāda, ieeju NetTv, un izvēloties YoTube pielikumu, kad to ielādē, uzreiz sāk atskaņot pēdējo skatīto video, tas veļ nebūtu nekas, ja vien tas video pārskats un meklētājs nebūtu tik sasodīti neerts!

Tas pats izskats un izkārtojums ir līdz nelabumam vienkāršs, nospiediet taustiņu uz leju lai meklētu video, meklētājs galīgi iesūkā, un es nekādīgi nevaru atrast sev tīkamo video, un uz augšu piespiežot taustiņu, parādās rīku josla, play, stop, pause!

jautājums: vai to ir iespējams kaut kā mainīt? lai youtube video meklētājs un pārskats būtu ērtāks?

Link to comment
Share on other sites

Tu taču apzinies, ka tas posts ir piiilniiigi bezjēdzīgs, un tas būtu tā par, kā neteikt neko! :)

Nebūtu JouCjub pielikuma uz Tv, tad arī nemeiģinātu uz viņa video skatīties, ar draugiem gribējās noskatīties narkomānu pauļiku, tā arī netiku līdz tam video.

 

nu tad, zinātāji, ir kāds risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Televizoram firmwari apdeitoji uz jaunāko?

Vēl var rakstīt Philipsam lai uzlabo viņu.

Man ir 37PFL6606H/12 tam ir tieši tāds pats pleijeris...

Acīmredzot paredzēts ka cilvēks nopērk Philips bezvadu klaviatūru klāt...

Link to comment
Share on other sites

Teļukam uzliku pēdējo, pieejamo, atjauninājumu, youtube plejeris arī piedāvāja apdeitoties, kad meiģināju to ieslēgt, biju cerējis ka kaut kas mainīsies, bet nekas nemainijās, viss pa vecam.

 

Man liekas, ka var pieslēgt bezvadu klavu ar peli, bet jēgas no tā būs maz, jo tas Tv nežēlīgi gruzi, ja gribēji browzot caut viņu, teiksim dajos pašo draugos.

 

Neiesaku ņemt Philipsu, ja vēlaties kko vairāk ar viņu darīt, ne tikai skatīties filmas un Tv.

Link to comment
Share on other sites

:D Nez kāda ir televizora funkcija? Būt par playstation? :)

Vienmēr paliek opcija rakstīt Philpsam un žēloties.

 

VIL - bezvadu klavieres iespēja ir attiecīgiem Philips modeļiem, sk viņu lapā ar savam TV pieejamajiem aksesuāriem.

Link to comment
Share on other sites

Manā skatijumā, es no televizora neprasu pārāk daudz, un kaut ko neiespiejamu, vienīgais ko gribas tas ir skatīties uz viņa hd yotubes video un digitālo televīziju, piem. browzošana uz viņa nav iespējama, jo tas pat pacietīgu cilvēku izvedīs no sevis. :)

 

Droši vien arī būs jāuzbliež meils philipsam, lai kaut ko dara lietas labā, savādāk pāriešu uz Samsungu. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja televizoram ir švaks procesors un tiek izmantots kaut kas javismiem, tad nav jābrīdās, ka nevelk.

Link to comment
Share on other sites

Philips ir televizors. Bez pribambasiem. Tur tiek vairāk likts uzsvars uz attēla kvalitāti nevis media pleijera funkcijām.

Man ir aizdomas, ka tas youtube pleijeris ir "softisks" - bez tv procesora atbalsta (kaut kā līki realizēts) un tāpat kā šī televizora mediju pleijeris ir pašvakāks un ielikts tīri "pieklājības pēc".

Gribēji mediju centru - vajadzēja ņemt Samsungu vai LG.

Link to comment
Share on other sites

Mēdiju centru var ielikt arī ārējā kastē. Tad to būs lētāk apgreidot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...