Jump to content

Akumulatoru urbjmašīnas, kādu izvēlēties?


DeUld
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Nu par urbjiem ar aklomatoru varu teikt ka mājās ir ķiniešu kkads pa 15ls pirks pirms 10 gadiem, tagad tik aklumators nospradzis, par bosch vai makitas cenu tādi 10x sanāktu veseliem 100gadiem, kamer tiem pašiem makitā tie pasi aķi arī nosprāgru kas lētajam ķinitim pec tiem 10 gadiem...urbts ar daudz  kā jau majsaimniecībā

Link to comment
Share on other sites

@rmands

Nu es par tiem lētajiem nemaz neesmu sajūsmā ir bijis rebir 18v lētais akomulator urbis, baterijas viņiem nifiga netur ātri izladējas arī spēka tur nav ja salīdzina ar zilo bosch 14.4v

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

nopirki lēto pa 20-30eiro,pēctam izmet misenē
Nu bāgāts dara,kā grib. :) .Es pirms daudz gadiem arī tā domāju,bet dēļ stulbuma/taupības.Rezultātā ne stroikā strādājot 15gadu laikā tika izmesti ārā kādi 8gb. 'Tagad paliku pie Makita BDF440 14,4V ļoti erganomiska,kas ir ļoti svarīgi dēļ locītavas saitēm.Par pie darba 2-3 stundas,nemaz nerunājot,ja diendienā.  Bet kā favorīts spēka,baterijas,svara,erganomijas un pats galvenais izturības ir DeWalt DCD780 18V. Un nav viņi nemaz ārprātīgi dārgi,jo arī pērkot cenu ar kvalitāti ,loti salīdzināju.Tiesa abi jau vismaz divus gadus veci modeļi.

 

 

lētajam ķinitim pec tiem 10 gadiem...urbts ar daudz kā jau majsaimniecībā
Nesmu gan tādu brīnumu lēto redzējis,bet Tev acīm redzot ļoti veicies. Bet  galvenais,ka tie ķīnieši traumē roku strādājot pārsvarā. Bij gan viens ķīnietis kādu laiku jau gāja un diedzgan parocīgs,bet 10 gadus atpakaļ un maksāja ar ap 60LS tolaik.Bet tāpatās patrona izbeidzās pirms akumalatoriem.
Link to comment
Share on other sites

Ir bijis lietošanā gan lētais gals (kaut kāds Black un Decker 14V), gan vidējie (Bosch GSR12 un GSR14.4). Savu nokalpoja un tika utilizēti. BunD nobeidzās motors + gultnis bija nekāds (pēc 2 gadu lietošanas). GSR12 bija baisi švaks un tika pārpārdots tālāk. GSR14.4 aizdomīgi ātri nobeidzās abi aķi (pat gadu neizvilka).

Kādu laiku atpakaļ, paļāvos mirkļa vājībai, paņēmu K-Rautā uz akciju AEG BSB 18G2 (zinu zinu par virtuves iekārtām  :) ), kas iznāca zem 200€ ,bet aparāts ir 3in1 (perfo/skrūvj/urbis) ar 13mm patronu un 2 gab 18V litija aķiem. Drīz būs gads, bet aķi iet kā jauni. No mīnusiem - smags maita, bet parocīgs.

Skatījos arī Makitas, bet tās ar litija aķiem stāvēja palielā ciparā.

Tur pat blakus bija kaut kāds RYOBI ar 18V litja aķiem. Samērā lēts un ar dafiga visu ko bezvada, bet nez kas tur no viņa sastāv. Varbūt kāds/a no šejieniešiem ir bakstījies gar to Ryobi un var ko vairak pastāstīt.

Link to comment
Share on other sites

Ryobi man ir zobenzāģis, pļaujmašīna ar diegu (trimeris), fleksis . Uz 18V. Labas kvalitātes aparāti. Zobenzāģis tika ekspuatēts diezgan zvērīgi pagājušā gada pavasarī krūmu un zaru izzāģēšanā. 20-30cm diametra kokus pat gāzu. Akumulatoram kontakti apsvila, bet tehniski viss kārtībā.

Diega trimeris ideāls pagalmā visas malas appļaut, kur ar traķi netiek klāt. Ņem nost arī paaugušas nātres.

Fleksis bezvadnieks ir baisi noderīga manta saimniecībā. var vienmēr paķert un kaut ko nelielu pieslīpēt vai nogriezt , nav vadi jāstaipa. Ripa mazā šim 115mm

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

    Ryobi gribētos salīdzināt ar Saab. Daļēji tāds,nu ar savu odziņu. Kam patī,kam nē. Man ir figūrzāģis nu super kvalitāte pa to cenu. Ripzāģis te dalītas domas. Plusi būtu cena,jauda,svars un instrumenta kvalitāte materiālu ziņā. Bet mīnusi galīgi neizdomāta skaidu atdeve nu ja vajag nosūcēja pielikšana. Pareizāk sakot vispār pēc tehnoloģijas nevar strādāt.Jo zāģējot ripas aizsargs atverās un pilnībā pa 90 procentiem aiztaisa skaidas izmešanas un nosūkšanas vietu.Protams vis kur pagadās un bez brillēm nu tiešām nevar strādāt ar šo instrumentu. Tisevišķi materiālus,kas satur presētas/līmētas skaidas. Otrs būtiskāks mīnus nav zāģim aiz ripas šķēlējs vai kā viņu sauc :) .Līdz ar ko pa līniju novilktu ļoti grūti precīzi nozāģēt. Izmantojot sliedi nu protams nav problēmu.
   Skrūvmašīna nav no šā ražotāja,bet rokās paturēju veikalā un nepatika. Tapēc arī pat neiedzilinājos,jo kā iepriekš teicu ļoti svarīgi priekš manis,kā instruments guļ rokā :) . Šis nav priekš manis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

biki piekusu, visu neizlasiiju. pateikshu savu pieredzi - vecaa zaljaa makita ar sarkano akiiti ir eerts un izturiigs instrumets. tikai jaaskataas, lai ir made in japan. kiinieteem aatraak akiishi nolietojas. tagad vinjas vairs nav tik daargas, bishki tikai virs autora budzeta. 

 ar bosh uzgaljiem slikta pieredze, bet vabuut tas nenoziimee ka akiishi arii slikti. gadus 5 darbaa lietoju skruuvmashiinas, galvenokaart pieredze ar makitaam. esmu panjeemis rokaas AEG akiiti - pilniigs shtrunts (tagad varbuut jaunie savaadaaki), firmiigam vaacu fein instrumetam nepatika pogas juutiigums, festoolam kaut kaads mistisks dizains, savaadaak jau labs, bet kapeec vinjiem bija diivains rokturis jaizdomaa nesaprotu. ir pieredze ar skill figuurzaagi - nav aatraa fiksaacija, bet citaadi, prieksh savas cenas, vienkaarshi ideaals. varbuut arii akiishi prieksh maajas ir ok, nav pieredze. zinu galdniekus, kas paargaajushi uz dewalt, saka ka ir ok. bet tas jau aarpus cenu kategorijas. no otras puses, rezeem taa cenu kategoriju buutiibaa noziimee, ka tu pieliec 20 eirikus un tiec pie 3x labaaka instrumeta.

 rezumee - prieksh maajaas lietaoshanai ieteiktu leetaako makitu, kas naak no japaanas. nav baigi daargi, bet skaidrs, ka nenopirksi pilniigu suudu..

Labots - arcax
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Šitie jau tirgo elektroinstrumentus- krutku. Ir redzēts puskomplekti. Uz pretenziju atbild- vajadzēja pārbaudīt. Pat slavenais Depo pirms pārdošanas pārbauda ar klientu

 

Spamers iepirda un pazuda

Labots - Murlo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Pacelšu šo tēmu, jo man patīk visu pacelt.

Varat lūdzu ieteikt, kādu akumulatora skrūvgriezni cenā līdz kādiem 50.00EUR?  Lietots tiks pārsvarā pāris reizes mēnesī. Vajag lai dārzā (nav elektrības) ieskrūvētu/izskrūvētu skrūves kokā. Apnīk ar parasto skrūvgrieznīti urbināties.

Mani varianti. Kurš no šiem būtu labāks? Vai varbūt ko citu varat ieteikt.

https://220.lv/lv/majai-un-remontam/elektroinstrumenti/elektriskie-skruvgriezi/akumulatora-skruvgriezis-bosch-ixo-v?id=3628947&feat=search&keyword=akumulatora+skruvgriezis

https://220.lv/lv/majai-un-remontam/elektroinstrumenti/elektriskie-skruvgriezi/akumulatora-urbjmasinaskruvgriezis-hecht-1260?id=3630912&mid=2529123

Tam bošam ir tā usb uzlāde, bet vai viņam pietiks jaudas, lai kokā ieurbtos? Nekad nav bijusi darīšana ar šie akumulatora verķiem (ar vadu strādāts līdz šim). 

 

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

tas pirmais(boš)diez vai spēs skrūvēt kokā!

ar to var datorus izjaukt.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Šitie mazie ir diezgan panīkulīgi aparāti. Ja gadīsies kāda brangāka skrūve niknākā kokā, būs bezspēcīgs.

Pirms 7 minūtēm , base7 teica:

Tam bošam ir tā usb uzlāde

Un šis jau izklausas smieklīgi.. kur nu vēl darbība ar tādu..

Link to comment
Share on other sites

Līdz 3,5x60 skrūves ar to mazo ies diezgan mierīgi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , base7 teica:

Vajag lai dārzā (nav elektrības) ieskrūvētu/izskrūvētu skrūves kokā.

Es dārzam to mazo neņemtu, skatītos 10,8 V (12 V) skrūvgriezi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , base7 teica:

Vajag lai dārzā (nav elektrības) ieskrūvētu/izskrūvētu skrūves kokā

Un kāpēc gan bojāt kokus savā dārzā ? :crazy::sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Par putniņiem rūpējās, pienagloja putnubūrīti ?

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 9 minūtēm , ridao teica:

Un kāpēc gan bojāt kokus savā dārzā ? :crazy::sarkasms:

Kāpēc gan muldēt, ja nav ko teikt.. :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

nu ja sākumā ar urbi uztaisīsi caurumu, gan jau ieskrūvēsi pēc tam skrūvi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
pirms 1 stundas , base7 teica:

Varat lūdzu ieteikt, kādu akumulatora skrūvgriezni cenā līdz kādiem 50.00EUR?

Neko sliktu nevaru pateikt par DEPO nopērkamo 18V noname čainu, kas nāk zem brenda EdWard - jā, ir ārpus budžeta (kkas pie 80/90 eur bija), bet 18v, divi 2Ah aķi un lādeklis komplektā + tur uz to pašu aķi var arī citus štrumus pēcāk piepirkt. Atradu arī to pašu setu zem citiem nosaukumiem Aļikā, bija cena ap 50-60 USD, tā ka diezgan godīgs darījums likās. Uz kastes saite uz ražotājrūpnīcu, priekš Ķīnas likās līmenī, normāls katalogs pat. Žēl, ka ne visi štrumi pie mums pieejami,

Noteikti sliktāks par jebkuru makita, dewalt vai bosch - bet ja vajag retai lietošanai ir ok. Vajadzēja uz sitiena, un jebkas no manis nosaujktajiem lielajiem brendiem bija cenā x2 - varbūt slikti meklēju, bet tai brīdī neko citu neatradu.

Nopirku novembrī, uzlādēju abus aķus, ik pa laikam lietoju, vēl otrreiz neesmu lādējis.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Stasss teica:

Kāpēc gan muldēt, ja nav ko teikt

Pie šīs tēzes arī turies...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad jāņem akumulatora verķis. Tas USB Bosh garām. Vispār nākamdēļ plānoju uz Rīgu braukt. Varētu ieskriet Depo/Kuršos, bet šaubos vai būs lētāk kā internetveikalos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , base7 teica:

Kuršos

Kuršos tirgo Hyundai instrumentus, viņi kādreiz tā kā oficiālie tirgotāji skaitījās. Hyundai nebūs pro līmenis, toties lētāks, domāju, labāka izvēle kā lētie ķīnieši. Aptausti, piemēram, šo. Man nav pieredze ar viņu akumulatoru skrūvgriežiem, pašam ir Hyundai elektriskais ripzāģis, manām vajadzībām OK.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Cilvēks no ārzemju lapas testē visādus aļika tūļus un labi izsakās par šo:

https://www.aliexpress.com/af/YIKODA-12V-Electric-Screwdriver.html

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Reku  pa 39 euro. Pluss- viegls, bet griezes moments pat ļoti labs, 28Nm.  Man cits modelis kam tik viens ātrums, bet kad fiksi savajagās, ideāla manta. Pat dažreiz esmu urbis betonā , 8mm priekš dībeļa. Nu bija slinkums vilkt ārā  lielo, kas no vada. Kamēr atrod pagarinātāju, kamēr... tikmēr ar ''mazuli mierīgi izurb, ja urbis ir ar granīta asinājumu (nevajag triecienurjmašinu)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

mafijs
(labots)

Lietoju šādu Bosch komplektu , 16-mm lāpstiņu tipa koka urbi griež kā nieku, 20m jau ar nelielu piepūli. Skrūves kokā nejūt.

Bet krietni ārpus budžeta komplekts.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

oxygen
(labots)

Nu ,jā - kā Bosh  nopirka to Skil, tā... Man ir tas variants ar mazajiem maināmajiem akumulatoriem. Dikti izdevies modelis, tāpēc mammas kompānija ''parkrāsoja'' un pielika cenu un ir tik Bosh . Es pirku , arī Cenu Klubā akcijā , komplektu kur ātrais lādētājs un divi akumulatori , laikam pa kādiem 45Ls. Nu ar nemaināmu akumulatoru , ja tā vairāk jāstrādā , nav pārāk ērti.

 Bet visos gadijumos vajag skatīties uz max griezes momentu. Ja mazāks par 25, nebūs ''aršana'' . 

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , mafijs teica:

Lietoju šādu Bosch komplektu , 16-mm lāpstiņu tipa koka urbi griež kā nieku, 20m jau ar nelielu piepūli. Skrūves kokā nejūt.

Bet krietni ārpus budžeta komplekts.

Starp citu cik garas skrūves ar "tarkšķi" var ieskruvēt ar šo verķi?

Link to comment
Share on other sites

mafijs

Garākas par 4,5x80mm nav nācies. Atkarīgs jau cik ciets/blīvs koks kurā skrūvēt. labu galviņu vajag, (piemēram PH2/PZ2 vai T25/30) pareizo priekš skrūves tad labi skrūvējās.

Link to comment
Share on other sites

Ahreneķ. Vai tiešām mūsdienās ir ka kāds pērk mārketinga iebaroto sviestu ?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 17 minūtēm , mafijs teica:

ciets/blīvs koks

ozolā vispirms ar urbi ieurb ar tievāku diametru par skrūvi, un skrūvē kaut vai 8 cm garu skrūvi

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Ir dzirdētas labas atsauksmes no mājamatniekiem par K-Senukai FXA aķīšu instrumentiem. Cik esmu papētījis veikalā,paņemot rokā šķiet ļoti ok priekš savas cenas (https://www.ksenukai.lv/p/urbjmasina-fxa-jd6310kit-18v/8rwh?mtd=search&pos=regular&src=searchnode)

Nav, protams, Makita, bet domāju, ka šāds te ar 2Ah 18V aķi mājas lietošanai ir kā reiz. Savulaik lietoju kaut kādu Ķīnas brīnumu par 20Ls ar parasto Ni-MH 18V aķi. Spēks bija pietiekami un vēl pāri palika, tomēr aķis nomira un tagad tas brīnums ir stacionārs - pa taisno pievienots auto akumulatoram garāžas stūrī. Vietā, kā balva par uzvaru sacensībās, tika iegūts kaut kāds mazais Bosch PSR ar 14.4V Litija aķi. Principā ērti, ka maziņš, bet pie lielākām skrūvēm bez priekšurbuma gurst un man noklājās motors pēc kādu 5 gadu lietošanas mājas režīmā (pāris reizes mēnesī). Nācās mainīt, kas man izmaksāja 15 EUR no eBay. Kopumā apmierināts esmu ar ērtumu, jo maziņš, īpaši darbojoties gar auto vai stellējot mēbeles, bet galīgi neesmu apmierināts ar kvalitāti un jaudu. Kad būs brīvākas finanses vai šis nabags nomirs pa visam, noteikti ņemšu vietā kādu pajaudīgu Makitu.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Aigus teica:

Starp citu cik garas skrūves ar "tarkšķi" var ieskruvēt ar šo verķi?

Nav tieši šis verķis, bet ir mazais triecienskrūvgriezis. Esmu mēģinājis 5×200 skrūvi, var ieskrūvēt, pēdējiem spēkiem gan. «Tarkšķis» ļoti labi strādā.

Link to comment
Share on other sites

Insekc

Es iesaku Dewalt 18V brushless. Ir ģimenē 3 tādi (pašam un abiem vecākajiem dēliem). Kopumā ģimenē ir padsmit Dewalt. Par visiem varu teikt tikai to labāko. Lielākā daļa nākusi no ebay.co.uk. Tur tomēr lielākoties ir jūtami lētāk. Pirkt lētus instrumentus nudien nav prāta darbs.

Piemēram šāds:

https://www.ebay.co.uk/itm/DeWalt-Reconditioned-DCD776M1T-Cordless-18V-4-0Ah-XR-Hammer-Drill-Driver/401827759593?hash=item5d8ecd05e9:g:6LkAAOSweC9dWqpF

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...