Jump to content

Akumulatoru urbjmašīnas, kādu izvēlēties?


DeUld
 Share

Recommended Posts

Vajadzētu tā kā iegādāties akumulatoru urbjmašīnu/skrūvgriezi, citādi mājās reizēm jūtos kā bez rokām; jautājums tikai- kādu? Neteikšu, ka domāju diendienā ar to strādāt, tomēr kaut kādu amatieru nieku arī negribētos nopirkt. Pašreiz lūkojos uz Skil vai Stern kādu no modeļiem cenā tā līdz 50 LVL. Varbūt kādam ir atsauksmes par šiem zīmoliem; varbūt kāds var ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja reizēm to verķi vajag, tad neiespringsti uz Skill vai Bosch. Man mājās ir lētais Klaus pa padsmit latiem un kalpo pietiekami labi.

 

Ja nu tomēr gribi tērēties, nopērc zilo Bosch un būsi zirgā:

http://www.watt.lv/index.php?part=0&part2=0&part3=0&part4=113&lng=lv

 

Nez ko tu tur taisies urbt, bet nu vairāk šie aparāti der maziņiem caurumiņiem.

Link to comment
Share on other sites

industrious

tikai neņem skill, pēc personīgas pieredzes, paņēmu šajā cenu kategorijā, un lielāku mĒslu neesmu redzējis

Link to comment
Share on other sites

Par Skill aķenēm nezinu, bet urbjmašīna kalpo godam jau 3šo gadu - šad tad kādu caurumu sienā izurbinu, tad metālā, plastmasā. Nebija ar diez ko lēta - uz Z-Svētkiem 29,..

 

Bet Makitas ir zvēri, it īpaši ja gadās notrāpīt uz kādu akciju @ Depo, K-Rauta - čoms šādi dabūja klāt 2 gab AKB :)

Cena gan arī nebija salda - kkas ap 140 vai..

Link to comment
Share on other sites

+1 par Makita / Bosch ... Skill tiešām mē**s, tā jau ar tādiem neko dižu nepadarīsi, bet nu ar Makitu un Bosch vismaz kaut ko var izdarīt kur pretī ar Skill tu tikai divtik ilgāk nočakarēsies

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

"...kur pretī ar Skill tu tikai divtik ilgāk nočakarēsies "

 

Kas tas par sviestu???

Kā šo murgu saprast?

Kaut kā pamato savus prātuļojumus.

 

p.s. Bet kas zin, Tev jau laikam no Marsa labāk redzams...

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Man ir nu jau 3 gabali. Lētais kitajozu Nutool ar pseidoāmuru :D, vidēja līmeņa liels un diezgan jaudīgs Black Decker un 10,8V Li-ion zilais bosch. Līdz dārgajiem ir jāizaug un katram var atrast savu pielietojumu. Nutools joprojām iet, lai gan jau kādi 10 gadi vecs. Lietots tiek reti, ir smags un ne pārāk ērts. Toties maksāja 20Ls. Ikdienā parasti lietoju Bosch, jo tas ir mazs un ērts. Tomēr lielākiem darbiem, piemēram, terases būvei, B&D ļoti noderēja, jo jauda tam tomēr lielāka nekā Li-ion verķim.

Man gan atsevišķi urbšanas darbiem ir divas 220V urbjmašīnas vēl - viens parasts lētucis un otrs ar profesionālais ar perforatoru.

50Ls ir ok summa priekš pirmās mašīnas. Tie paši B&D ar diviem aķiem ir tagad tādās cenās.

Labots - tankalis
Link to comment
Share on other sites

Ja runā par lētajiem, tad ir šitāds http://www.priceminister.com/offer/buy/81670349/powerplus-pow-x013-perceuse-sans-fil-18v-2-batteries-outils.html . Nu tika nopirkts pa 35Ls. (kad sākas krīze un viena bode gāja uz grunti, pardeva pa lēto) Neredzu ne vainu. Tā ka ne katreiz vajag Bosch. Vienīgais mīnus ir tas ka nav lītija aķis. Un problēma ne tur ka smagāks, bet tur ka kad vajag, aķis ir izlādējies. Tiem parastajiem ir niķis ka pēc meneša pats ir izlādējies. Lītija arī pēc gada būs puslīdz pilns. A mājas , kad lieto reizi mēnesī, tas ir svarīgi, ka pirms lietošanas nav jāčakarējas ar uzlādi. Tik viens BET -lītija būs krietni dārgāks un 50 Ls budžetā neiekļausies. Mans ieteikums-ja budžets nevelk Makitu, tad neņem kautko ''puskoka'', bet ņem ko no šīm http://www.rebir.lv/catalog_page.aspx?qid=m810&category=29 . Nu cena 32 ls, bet domāju ka kalpos labāk par Skill. Teiksim tā, nemaksāsi par vārdu, bet būs labāks par visādiem Stern. Ja ar urbjmašinu nepelni maizi, tad nav jēgas izgrūst lieku naudu par brendu, jo arī Rebir mantu nenobeigsi.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsti par Rebir. Tie visi ir ķīnā ražoti sūdi, kuriem nu jau tikai rebir birka virsū.

Link to comment
Share on other sites

Skil vēl nebūt nav tas briesmīgākais, ko var nopirkt. Man ir Skil skrūvjgriezis un lobziks. Tas skrūvjgriezis man ne vienu reizi vien no jēlām rokām pasargājis, kad jāmontē/jādemontē mēbeles. Bet ja katru dienu ar viņu uz darbu jāiet, tad protams Makita. Skil, ja nemaldos, bija Bosh grupā, vismaz garantijas talonā stāv Bosch hologramma.

Link to comment
Share on other sites

Kā tur tagad bija ar to Rebir, vai nav tā, ka iekšas tās pašas kitajozu, kas visiem lētučiem? Neesmu lietas kursā, vienkārši jautāju, jo kaut kas tāds savulaik tika dzirdēts.

Link to comment
Share on other sites

DeUld

Akumulatoru urbjmašīnu/skrūvgriezi, ja gatavojies pirkt mājas lietošanai, tad arī to ~50Ls robežās , labāk pērc divus uzreiz. Teiksim Depo bija sakarīgi par 28Ls(divi akumulatori 18V, ātrā uzlāde).

Šie instrumenti parasti nepieciešami divi uzreiz(izurbt un uzreiz ieskrūvēt utml.)

Tas ir tāpat ar flekšiem , nogriezt un ar otru noslīpēt. Cits ražīgums, kaut arī tikai mājas darbiem.

Profesionālie dārgie instrumenti lai nu paliek profiem smagai lietošanai.Protams ja lieka nauda..., bet labāk jau strādāt iesākumā pamācīties.

Link to comment
Share on other sites

A Skill domā ražo Eiropā? Var gadīties ka štancē uz viena konveijera Ķīnā kopā ar Bosh. Nu globolizācija. Man pie kājas kur ražots, galvenais lai ērts un 2 gadu garantija.

Vienīgais par ko ir vērts piemaksāt akumulatoru urbjmašinai ir triecienurbjmašinas režims. Nu mājās ja vajg betona sienā izurbt caurumu priekš dībeļa, dikti vērtīga fīča Manai, tai xo13, ir tāda. Nu sadzīvē nevajaga baigi kruti izturīgu dzelzi, kas ļauj strādāt nonstop režimā gadu. Cik tad , ja nav darbnīca, JŪS LIETOJAT GADĀ TO URBJMAŠINU. Labi ja uz stundu paris reizes gadā. Nu protams silda sirdi , ja tas ir Bosh, bet .... Tie sīkie ražotāji arī ne katreiz ražo drazu . Nu REBIR gadijumā kaut ražots ķinā, bet pārstāvis jau Latvijā un ja pārdos , tepat, drazu, ātri bizness noies pa burbuli. Kautkā tas REBIR pastāv gadiem.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, tam REBIR ir viena laba lieta- koferis kur viss iekšā (un arī rezerves akumulators) Man visādiem štrumentiem patīk ja majās stāv savā kastē , nevis mētājas kopējā. Par tām naudām ir tā vērta.

Link to comment
Share on other sites

Meistaru skatot pēc štrumentiem..labam meistaram nekad nebūs lētie un nekopti.

Pa lielam gan interesanti, ka katrs topošais skrūvētājs/urbējs grib kaut ko +/- dārgu un brendīgu, bet beigās izrādās skrūvē mēbeles. OK, katrs pats tikai zina, cik nopietni taisās darbināt to verķi. Bet nu atsit šitas..nopērk evo, lai brauktu uz veikalu pēc piena :D

 

Man piemērām, nācās ekstremālos apstākļos (uz sitienu vajadzēja) ieķert pilnīgu noname aparātu..iet kā dulls vēl šodien (pēc 4 gadiem). Darbinu diezgan normāli. Vairums smej, kas tad tas par štruntu..a ko man tagad mest ārā un ņemt bošu? :D

Labots - Corey
Link to comment
Share on other sites

Nu mājsainiecībā ar akumulatoru ir daudz labāka, jo parasti neko milzīgu nedara , kad vajag milzu jaudu. Toties ērti, jo nestaipās vadi (un arī smaguma centrs ir pareizs, lai strādātu ar vienu roku).

Link to comment
Share on other sites

Meistaru skatot pēc štrumentiem..labam meistaram nekad nebūs lētie un nekopti.

Pa lielam gan interesanti, ka katrs topošais skrūvētājs/urbējs grib kaut ko +/- dārgu un brendīgu, bet beigās izrādās skrūvē mēbeles. OK, katrs pats tikai zina, cik nopietni taisās darbināt to verķi. Bet nu atsit šitas..nopērk evo, lai brauktu uz veikalu pēc piena :D

Tam ir vārds - to sauc par snobismu. :)

Es arī ieteiktu nopirkt lētāko un tad apjēgt kas trūkst vai kaitina. Pats nopirku depo Matrix skrūvgriezi - manām vajadzībām pilnīgi pietiek. Dīvaini pēc Bosch nemaz neprasās. Urbjmašīna man arī noname , bet iet jau >25 gadus..

 

Viens ieteikums - ja ņemt datoru skrūvēšanai vairumā , tad garais taisnais ir ērtāks par pistoles tipa skrūvgriezi. Vislabākais tad ir tas kurš ir taisns ,bet kuru var saliekt leņķī.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar neakumulatoru verķiem var darboties līdz brīdim, kad patiešām ar to jādarbojas. Pamēģini kaut vienu telpu ar reģipsi noklāt ar parasto urbi, tad sapratīsi, par ko ir runa.

kāpēc akumulatora?

 

Pašam ir arī Black Decker urbis - jau vairākus gadus kalpo - nu tikai masīvāks un smagāks par profesionāliem rīkiem. Iespējams, ja ikdienā ar viņu būtu jāurb, viņš nolietotos ātrāk. Tā kā tēmas autors nav minējis pielietojumu un izmantošanas nolūkus, līdz arī to nav jēgas ieteikt profesionālos instrumentus.

 

Viena tante teica vai arī kaut reizi dzīvē urbi esi turējis rokās?

Skill tiešām mē**s, tā jau ar tādiem neko dižu nepadarīsi

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag pa retam, tad ar aķi nevajag ņemt, jo tad kad vajadzēs, tad aķis būs tukšs (varbūt pat beigts), jālādē, jāgaida.

Pa to laiku jau vadu būsi atvilcis un visu izdarījis. Pie tam, tāds, kas būs arī urbšanai (perforatorra režīms piem.), tas jau arī būs ievērojami dārgāks par līdzīgu ar vadu.

Ar aķi vairāk tiešām skrūvēšanai, tur to greizes momentu var uzlitk un tml. Labs skrūvējamais ar vadu būs salīdzinoši dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

Var piekrist Ju. Man uz aķa ir tikai skrūvgriezis, kuram aķis kātā. Tam lādēšanai barokli pievieno pie kāta. Pluss ir tāds, ka ja aķis ir tukš, es ar piespraustu lātēdāju arī varu skrūvēt. Ja man būtu ikreiz jāgaida, kad uzlādēsies aķis, daudzi caurumi paliktu neizurbti un skrūves neieskrūvētas.

Link to comment
Share on other sites

Par lētajām diemžēl, neko pārāk labu pateikt nevaru (iespējams vienkārši man nav paveices).

Ja skrūvējamais tiks izmantots reti, tad visai kritiska lieta ir akumulatora kvalitāte - lai pietiekami labi tur uzlādi un lai vajadzības gadījumā var pietiekami ātri uzlādēt. Citādi būs kā man - esi nobriedis riktīgam weekenda projektam, bet atklāj, ka aķis ir tukšs, ka lādēsies vismaz 2h un ka palicis pavisam nekāds un ar vienu uzlādi ļauj ieskrūvēt 3 skrūves. Ideāli, būtu ar iespēju akumulatora vietā iestūķēt adapteri, kas ļauj darbināt ar vadu, taču šādu fīču pārāk neesmu manījis...

 

No profesionālajiem/pusprofesionālajiem parastam amatierim ieteiktu šobrīd popularitāti ieguvušo 10.8V sēriju - ir pieejama gan Bosch, gan Makita, gan Dewalt, gan Milwaukee. Labums ir tāds, ka akumulatori ir izmantojami arī citos instrumentos (piemēram: http://toolmonger.com/2012/02/03/behold-boschs-take-on-the-hackzall/ vai http://toolmonger.com/2008/10/23/preview-bosch-ps50-multi-x/ vai http://toolmonger.com/2006/06/21/hands-on-boschs-i-driver/ arī citiem ražotājiem attiecīgajās līnijās) un bieži vien (vismaz ASV/Lielbritānijā) ir visādas akcijas, kad komplektu var nopirkt par lētākām naudiņām.

 

Varbūt palīdzēs šī baiso darbarīkveču diskusija: http://toolmonger.com/2011/10/03/reader-question-whats-your-favorite-inexpensive-cordless-drill/ tiesa viņiem inexpensive ir $200... ;)

Link to comment
Share on other sites

Vispār neieteiktu pirkt akumulātora urbjmašīnas okey reizi gadā izurbt caurumu dēlīti būs labi, tik pēc 3 gadiem aķis nobruks no stāvēšanas :D

Labāk nopērc kādu urbjmašīnu 220v ar maināmu rotāciju varēsi gan ieskrūvēt skrūves gan izurbt betona sienā caurumu, samaisīt cementa javu. un 25m pagarinātāju. a tie akumulātoru brīnumi tik vien der kā kādu skrūvīti pieskrūvēt.

 

P.S nopirku pa 5ls maxima urbjmasinu ar maināmu rotāciju esmu gan betona urbis, skrūvējis, cementu maisījis, mājā remontu uztaisījis. un vēl strādā.

Nedomājiet ka neesmu turējis rokā bosh, makita :D pasen atpakaļ dabūju ar bosh akumulātora urbi pastrādāt vajadzēja dzīvoklī saurbt pārdesmit caurumus. lieki teikt ka 2 reizes lādēju, Par lētajiem akumulātorurbjiem nemaz nerunājot mājās tāds ir (skill) divreiz tā ritīgi liec tam urbim pasvīst un aķis sauss.

 

P.S.S tagad vispār to lēto akumulatorurbi doma pārbūvēt tā lai pieslēdzams pie auto akumulatora. kādreiz noderētu ja nu galīgi elektriba nav

Labots - ricijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

no savas vairāk kā 10 gadu pieredzes varu teikt:

1. ja vajag nelielam remontam, tad pilnībā pietiek iegādāties kautko no šāda te: http://www.bosch-elektroinstrumenti.lv/beilv/Product.aspx?prodid=2600&catid=1491 (pa akciju var dabūt pat zem 50Ls) protams nebūs bezvadu, bet savas 5 reģipša loksnes ciešami varēsi pieskrūvēt, špakteli ar mikseri sajaut un caurumus betona sienā izurbt. tā kā tam ir ar roku pievelkama metāla patrona, tad nebūs grūti mainīt uzgaļus.

2. ja nepieciešams regulāri kautko pieskrūvēt, pievilkt, izurbt kautkur caurumu, tad ieteiktu tomēr skatīties uz diviem instrumentiem - urbmašīna ar perforatoru (skat punkts 1.) un kāda akumulatoru urbmašīna ar vismaz 2 akumulatoriem (šeit galvenais uz ko skatīties ir svars un griezes moments, lai nepiekustu roka skrūvējot skrūves griestos un būtu iespējams bez pieurbšanas garo 140mm koka skrūvi ieskrūvēt kokā)

3. galvenais skaties lai patrona ir līdz 13mm un neiegrābies kādā 10mm patronā.

 

Par instrumentu kvalitāti.

Pats esmu gājis cauri noname un brendiem un mans secinājums ir sekojošs:

1. 1998.gada nopirktā rebir perforatora urbmašīna ir nenokaujama - 2 reizes mainīta patrona, bet citādi joprojām viss darbojas.

2. Ja vajag izrubt 13mm caurumu betonā tad urbmašīnas pa 10-15Ls neder - no pieredzes uz 5tā cauruma urbmašīna AIzdegās !!! Vispār pro urbmašīnas no lētā gala atškiras ar to ka pirmās ja pārslgo tad tām sāk tecēt smēris, bet tās joprojām darbojas, savukārt otrajiem nodeg motors.

3. akumulatora urbmašīnas - lētajās noname akumulatori dzīvos labi ja dažas uzlādes un varēsi ieskrūvēt vien dažas skrūves. vairāk laika pavadīsi lādējot aķus nekā strādājot. kvalitatīvais gals ir vienlīdz labs - man piemēram makita labāk patīk, jo ir kompaktāka nekā zilais bosch. visādus ryobi litijniekus ieskaitu tomēr noname kategorijā, jo tiem nav pie mums servisa, kas rokas instrumentam tomēr ir būtiski.

4. uz akumulatora urbmašīnu ar perforatora funkciju skatos skeptiski - pirmkārt vienam caurumam OK, bet kad jāurbj rindā vairāki desmiti caurumi, tad ar garantiju pēdējais caurums paliek pusizurbts, jo pietrūkst aķa. savukārt skrūvēt reģipsi ar šādu uzparikti ir apgrūtinoši jo ir liekais svars.

5. flekšus gan parasti pērku pa 10Ls, jo lai nogrieztu reģipša profilu ir vienalga vai tas ir klauss pa 10,99Ls vai makita pa 87Ls Parasti flekšiem pirmais kas nolūzt ir ieslēdzējpoga :) Galvenais ir atbilstošas ripas - metālam metāla, betonam akmens.

 

Pašam šobrīd arsenālā ir REBIR perforatorurbmašīna, mazais zilais Bosch perforatorurbmašīna un Makita akumulatora urbmašīna (http://www.kare.lv/catalog/product_info.php/6271DWPE/cPath,39_40_142_133 ).

 

P.S. par litija vai niķeļa aķiem. Iespējams ja pirktu Makitu tagad, tad skatītos uz litijnieku, bet ja runā in general cik ir to gadījumu kad vajag uz sitiena skrūvēt daudz un intensīvi. Ja vajag pievilkt pāris skrūves, tad jebkurš (normāls) niķeļa aķis arī pēc 2-3 mēnešiem turēs tam nepieciešamo lādiņu, savukārt ja jāskrūvē jau kāda kaste vai reģipša loksne tad tipiski sagatavošanās laiks ir garāks nekā viens uzlādes cikts (~30min).

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Reģipsim uzliek mazāku ātrumu borenei (protams, tādai opcijai jābūt uz tās), nopērk speciālo galviņu, un aiziet. Priekš sevis tur tiešām neko citu nevajag, arī ne aķi. Protams, aķa lādēšana labs iemesls atpūsties :)

Link to comment
Share on other sites

vakar diskusijas iespaidā sameklēju skapī savu nutool un šis normāli uz slodzi griezās. aķis lādēts pirms gada, 'parastais niķeļa.

Link to comment
Share on other sites

Bet kurš liedz pielikt vadu , ja 12V akumulators nobeidzies? Ja vajag tikai šad un tad paskrūvēt. Pašam Skill nosprāga akumulators. Pieliku vadu un tajos retajos gadījumos strādāju no 12V UPS akumulatora.

Link to comment
Share on other sites

Es par metabo : http://www.110.lv/?lid=lat&pid=catalog&prodid=4193

 

Pirms pāris gadiem gan nebija tik lēts , bet nu tagad jau 4 gadi kā kalpo un pilnīgi nekādu problēmu. Jāteic , ka tika izmantots celtniecībā , nevis tikai pa brīvdienām kaut ko paskrūvēt.

 

Pirms šitā arī bija metabo .. Vēl tagad dzīvs , tikai akumulatori ātri sausi ( prasīja 30ls par katru lai nomainītu elementus aķim)

Link to comment
Share on other sites

darklight

Principā ir tā... Ar akumulatoru var darīt visu ko, izņemot caurumu urbšanu betonā/ ķieģelī. Un perforators ar aķi... nenopietni. Tātad caurumu urbšanai blokmāju sienās un būtībā jebkurai caurumu urbšanai vajadzēs urbmašīnu. Jebkuru. Pie vienādām jaudām viņām praktiski nav atšķirības, vienīgi patronā un kalpošanas ilgumā. Lai šad tad kaut ko saskrūvētu derēs tas pats Skill un līdzīgi. Ja vien netaisies skrūvēt reģipsi katru dienu pa astoņām stundām.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tur visa tā lieta ir aķīšos, visam pārējam nozīme jau maza. Un jā, Bosch un Metabo aķi ilgi nekalpo. Makita aķīši tomēr būs tie optimālākie. Bet lielai slodzei jau vajadzēs kaut ko ar vadu un ap 1KW, ja negrib nokaut akumulatoru skrūvgriezi.

Link to comment
Share on other sites

Nu es ar, pagrābu pirms kādi 6 mēn jaunu Bosch Litija aķi uz akcijas, pa 100ls Depo. Smukā, ērtā kastē 2x batarijas, lādētājs un pats aparāts un vēl kastē kabatiņas kur salikt uzgaļus vai skrūves lai apkārt nemētājas. Es gan viņu lietoju bik vairak kā reizi mēnesī. Salīdzinoši ar citiem ir daudz vieglāks un ērtāks, roka nenogurst. Vēl ļoti liels + ir kad litija aķi ļoti atri uzlādējas, gandriz paris minutēs. Arī kad akumulators iet uz beigām, tas nevis sāk griezties arvien lēnāk un lēnāk kamēr ir pilnigi tukš, bet tas notiek varteikt momentā.

Varu vēl pieminēt kad āķis, kas nāk pieskrūvēts pie korpusa ir diezgan ērts, jo nav vislaik jātur aparāts rokā, bet viņu var pakarināt pie biksēm vai dajebkur citur. Vēl arī Led lampiņa kas ir patronai apakšā tumšās vietās patiešām noder, kad nevar saskatīt skruves vietu vai pašu skrūvi.

Lai arī kādam var šķist kad 100ls par aķi ir daudz, es pats nēsmu vēl nožēlojis ne santīma par sho pirkumu un ieteiktu ari citiem, ja lidzekļi atļauj, tomer, paņemt litija.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kāds ir kalpošanas ilgums šādiem akumulatoriem? Vismaz ātrlādējamie AA un AAA akumulatori samērā ātri beidz savu dzīvi.

...100ls Depo. ...Vēl ļoti liels + ir kad litija aķi ļoti atri uzlādējas, gandriz paris minutēs.

Link to comment
Share on other sites

beidziet muldēt ! bošh , metabo nekalpo , makita kalpo. cik jūs esiet aķus nokāvuši? man piemēram mans bosh kalpo, tai pat laikā esmu nokāvis divus jaunos darba panasonic . vecie 15.8 panasonic tur vairāk ka 10 gadus. mans dewalts iztureja gadus 7. pēc aķu maiņas iet kā prieks. divi darba hitachi( vecie, ekselenti aparāti) ir krituši no jumtiem. , lūzuši uz pusēm , limēti kalpo. pieredze litija panasonic ir mēsls. kaut neapgalvošu. bet arī paziņam nokāvās baterija. pats panasonic ir lõti ērts. metabo kalpo ok, bet neērts. diezi vai kāds no jums ir strādājis ar tādu daudzumu verķu, lai izteiktu galīgos spriedumus. es pat nemēģinu to darīt. neskatoties ka vēl kaudzi no name ir gadījies lietot. pēdējo 20 gadu laikā, kops nopirku savu pirmo.

uz doto brīdi price performance ir bosh. NI. jā vecāki , bet majas lietošanai ap 60 ls zilais bosh ir perfekts. var jau pirkt no name, bet manam vecākajam joprojām pieejami aķi 20 mārciņu vērtībā. pastu ieskaitot.. ir sūtīts.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bračka kā galdnieks ikdienā vismaz gadus 5 lieto zaļo bosch urbi - vads nomainīts, patrona cita, bet vēl urbis kalpo. Tā kā nevajag teikt, ka viss pārējais, kas nav profesionāls, nekam neder. Protams, ja to urbi censtos mocīt ar 500 x 20mm betona urbi, tad ātri vien aizietu pie tēviem, jo šādām lietām lieto perforatoru.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kas kuram ir , ka aķis nekalpo. Ja es normāli kaut ko skrūvēju ( nu , piemēram tur nebūt kādas koka konstrukcijas , kur skrūves nav tās maziņās ) , un es ar vienu aķi varu vismaz tik ilgi izvilkt , lai otrs tikmēr ir uzlādēts , tad mani tas pilnībā apmierina.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...