Jump to content

Dell Inspiron n5110 i7 plates problema.


krieviņš
 Share

Recommended Posts

Gadijas problema, ka uz kompja tika uzliets skidrums, un kompis viscaur izmirka esot pie straavas. Vairs nav gajejs, aivedu pie meistara, viss ir vesels, iznemot plati, kur ir aizdoma par vienu cipu, tacu no ta ir nonakusi visi uzraksti un nezin kas tas pa cipu, varbut kads var te iemest plates uzbuvi, vai var piedavat par zemam cemam kaadu remontu? Tiesam steidzigi vajag, augstskolaa gruti bez datora :(

Link to comment
Share on other sites

Nu pa 80ls nomainīšu tev visu plati. Nez vai letak k-kur bus.

Link to comment
Share on other sites

krieviņš

Varbūt vienīgi vari piedāvāt man plati pašu, par kādu cenu? man draugs (meistars) pa brīvu samainīs :) Vai vari izpalīdzēt un dabūt kādu bildi ar to plati, lai zin kas tas pa cipu ir beigts? Jo nu es students tādu naudu uz sitienu izraut diemžēl arī nevaru :(

Paldies par piedāvājumu šā vai tā :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Oho, studentiņš atļaujas Dell ar i7 un tad 80Ls nevar remontam sakasīt :shok: Studentam ar i3 pietiktu un vēl 4 kursa biedriem varētu jaudas aizdot.

Link to comment
Share on other sites

krieviņš

CITĀTS

 

nu ja, pēkšņi es te zemē atradīšu viņus :)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un ko ta tur i7 uz ielas atradi? Cik tāds? Gan jau savus 500+Ls maksā...

Link to comment
Share on other sites

krieviņš

Nedaudz mazāk gan. Sakrāju, man daudz vecmāmiņas. :D Bet labāk nav ko gudri runāt, vienmēr visi meklē lētāko variantu, man vienk vajadzētu redzēt plati tuvplānā, lai es zinu, kas pa čipu tas ir, tam uzraksti pazuduši :(

Link to comment
Share on other sites

Piedod, Žak, bet Tev nav vienalga kā students ir ieguvis i7? Moš, šis pa vasaru vergojis un krājis zeķē. Anyway, nesaprotu kapēc jāpiesienās.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mācos psiholoģiju un statistiku, man tas ZPD vajadzīgs ;)

Link to comment
Share on other sites

nav uz vietas plates būtu varētu nofočēt jāpasūta un tad tikai var nobildēt :(

no esošajiem neņemšu laukā

Link to comment
Share on other sites

Un ko ta tur i7 uz ielas atradi? Cik tāds? Gan jau savus 500+Ls maksā...

Nekas pret autoru, bet vēl sastopami kadri Rīgā transportā ar 200/300 ls android/ apple verķi rokā, bet etalonu redz nevar atļauties....

Link to comment
Share on other sites

krieviņš

Animal... Nu ja tu vari atrast kādu ļoti labas kvalitātes bildi kur visu var labi salasīt būšu tev pateicīgs :) Es personīgi neko derīgu sev neatradu :(

 

Joprojām gaidu atsaucību ;)

 

Ir bildes, varbū kāds zin kas tas pa čipu, kam uzraksti nogājuši, jo ir aizdoma ka pie vainas tas čips, tik nezin kas viņš ir :(

post-90811-0-74782000-1328783779_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vot ziniet, ja cilvēks iet studēt kautkādā interesantā biznesa/ekonomikas fakultātē iekš RTU, tur kā prasība ir spēcīgs laptops, kas spēj pavilkt ahūnos aprēķinus.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pacel šo tēmu kādā no starptautiskajiem forumiem. Rocies internetā jo dziļi. Lai Google ir ar tevi! :hunter: Varbūt kāds jau ir atrāvis kompi vaļā. Ņem vērā arī to, ka piemēram tādā servicenet.lv tev par plates maiņu būtu 200 ar kaut ko. DjWoX ir sakarīgs piedāvājums. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

prasība ir spēcīgs laptops, kas spēj pavilkt ahūnos aprēķinus.

 

Materiālu zinībās diennaktīm dators veica aprēķinus. Tad gan nebija i7... Bet ar laptopu nopietnus aprēķinus gan neveic. Tas ir pilnīgs sviests un iebildums senčiem kādēļ 300Ls i3 vietā jāiegādājas vismaz 2x dārgāks lapsis ar i7, kaut gan ar to i7 tiek spēles drātētas 24/7.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...