Jump to content

Lejot degvielu, sit atpakaļ pistole


EBF
 Share

Recommended Posts

Problēma:

Nav iespējams normāli iepildīt degvielu, jo tiklīdz spēcīgāk piespied pistoli, tā sit atpakaļ un jālaiž vaļīgāk. Visādi pistoles un šļūtenes pagriezšanas veidi un paņēmieni ir izmēģināti - nekas nelīdz.

Esmu dzirdējis, ka varētu būt kaut kādas problēmas ar sakrājušām gāzēm un spiedienu no tām. Bākas fizisku bojājumu arī nav.

 

Auto:

Ford Focus 2007.gada, universālis, 1.6 dīzelis

 

Jautājums:

Vai kādam ir līdzīga problēma bijusi, pie kā vai kurā servisā varu griezties un ar cik naudiņām būtu jārēķinās?

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Noteikti atgaisošanas, tas ir ventilācijas caurule ciet.

 

Griezies jebkurā normālā servisā tur to izstīrīs. Var pamēģināt siltumā paturēt mož kautkādā veidā aizsalusi. Ir arī dzirdēts ka ar kompresoru to var izpūst.

Link to comment
Share on other sites

Nē, aizsalusi nevar būt, jo proble'ma jau kopš pirkšanas vasaras vidū. Visu laiku piecietu šo problēmu, bet tagad -20C pilināt pilnu bāku ir pārāk skarbi.

 

Paldies par ieteikumu!

Link to comment
Share on other sites

nu baigos fokosus tev taisā tā mašīna ..

 

es domāju ka vajadzētu pie kāda onkuļa aizvest iekonsultēt un paskatīties kas par lietām un tad ja nepieciešams kautko darīt lietas labā

Link to comment
Share on other sites

Nu man padžēram (arī dīzelim) bija (ir) līdzīga problēma, ir gadījusies pisole ar kuru nu nekādīgi, bet parasti ja izdodas piemeklēt normālu pistoles stāvokli tad tā lieta aiziet. Vai nu tagad kaut kā pierasts vai tur kaut kādi aizsērējumi paskalojušies ārā vai kas, bet problēma vairs tā kā neliekas akūta.

Link to comment
Share on other sites

Bākas ventilācija ciet/gandrīz ciet. No bākas kakla iet truba uz speciālu filtru. Vecākiem vāģiem laikam vēl uz ieplūdes traktu.

Link to comment
Share on other sites

man (dīzelim) šitā pāris uzpildes vietās arī ir bijis, nezin kāpēc, jo lielākoties visur pildās gludi. ka tikai pašam uzpildāmajam stroķim nav kāda vaina.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Man tā ir bijis ar diviem autiņiem (abi benzīnnieki) pilnīgā randomā - vienreiz sit atpakaļ, citreiz bez problēmām, dažādos gadalaikos. Pēdējā pusgada laikā gan nav gadījies. Neko bākai neesmu tīrijis. Kas par vainu, tā arī nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi degvielas pistoļu vaina. Nomaini bendzīntanku, kurā lej. Nav jāmaina firmas, bet paši tanki. Man vienas pilsētas Statoilā lejas bez problēmām, bet aizbraucu uz citu, kur citas pistoles - jātur nospiesta mēlīte un ar spēku jāspiež uz leju pistole, lai neklikšķinātu atpakaļ :D

Tā arī ierāvu normālu zaru vienā " 123" automātiskajā tankā, kur iemetu 25ls (tajā laikā kādi 40 litri sanāca) un tad nelaimīgs diezgan ilgi pilināju, jo piespiešanas metodi nebiju iemācījies.

Es tev iesaku pamēģināt šādu metodi: ieliec pistoli līdz galam, tad piespied viņu ar samērīgu spēku uz leju un nospied mēlīti līdz galam :)

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

nu baigos fokosus tev taisā tā mašīna ..

 

es domāju ka vajadzētu pie kāda onkuļa aizvest iekonsultēt un paskatīties kas par lietām un tad ja nepieciešams kautko darīt lietas labā

 

padoms vienkārši ahūns :wacko2: "tev kaut kas jādara", "tev jākonsultē", ķipa autors to šobrīd nedara.

p.s. oj, atvainojos, par ātru uzrakstīju, izrādās d_l jau visu pateicis.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi degvielas pistoļu vaina. Nomaini bendzīntanku, kurā lej.[..]

 

Jā, iespējams, ka kaut kur uz pasaules ir degvielas pistole, kas derētu, bet līdz šim Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā nav nācies tādu atrast. :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man ārī tā ir bijis, domāju, ka tā ir pistoles vaina , no dažām pistolēm nāk ārā ''saputota" degviela, ar gaisa burbuļiem, tur kur tek tīra degviela, tādas problēmas nav

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Normāla parādība Focusiem, pistoles ir par resnu. Kaut kur vēl bija tik pat tieva kā beznīnam, tās iet normāli, bet tagad pārgāja visi uz resnākām un ar tām sit atpakaļ, nekas tur nav beigts ;)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Āmen! Dīzelis uzsit putu un pistole uzskata, ka bāka pilna un pati atlec. Līdzīgi (ne tik traki) ir 2006. gada golfam dīzelim. Zāles bija tieši pavilkt pistoli ārā un tad tankoties. Bet jābūt prātīgam, lai neaplej savas smalkās kurpes.

Link to comment
Share on other sites

Biju Ford servisā ( www.inchcape.lv ) un autiņam veica "degvielas uzpildes caurules tīrīšanu", bet diemžēl nekādu uzlabojumu pēc tās nav. Izmaksāja šis joks Ls 19,52.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Dies' pasar', cik gan jocīgi reizēm ir tie cilvēki! :D

Paprasīji krutajā servī "degvielas trubas tīrīšanu" i uztaisīja tev trubas tīrīšanu, prasītu samainīt gaisu riepās uz aukstā laika gaisu, samainītu tev arī to, nu ar par dvacāru, jū mierīgi, pa dvacāru "izdarītu". :mrgreen:

 

Lieki teikt, ka neviens mož pat pirkstu nepielika, bet no dīvainajiem klientiem jau naudu protams paņem vienmēr, piekam labu.

 

Tas, ka tev saka, ka tanku pistoles sūdīgas, nē, tas pox. Uz autorizēto servi neesošas vainas meklēt... :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PĒDĒJO POSTU NECITĒJAM!!!

 

Nu, kamōn, kādas pistoles sūdīgas.. visos tankos? Tak noraksturoju uzpildes problēmu un pēc mana raksturojuma uztaisīja to tīrīšanu.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

ir aitas----ir cirpēji, tā ir bijis un būs

 

var jau to sietu no bākas trubas izņemt ārā un problēmu nebūs

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

esu dzirdeejis,ka ir tie krutie fordi,kuriem nevar sajaukt degvielu un dīzela vietaa ieliet benzīnu,varbūt tev arī ir taa sisteema ,tikai sabojaata,,,iesaku probleemu risinaat tikai pie ford dīlera...

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Pištoļetam spiediens par lielu... Vienkārši, negrūd pistoli līdz galam un viss.

 

edit: palasot komentārus, liekas ka katram otrajam pieredze auto lietās ir tik daudz, cik sēdēt mammai aiz muguras braucot uz skolu...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

beztolku koments,to jau citi ieteica un gan jau ,ka autors mēģināja...

Link to comment
Share on other sites

Iemet kādas bildes no sava auto uzpildes rīkles tuvplānā (bez korķa) un no apakšas - kur redzamas ventilācijas trubas. Sistēmas mēdz būt dažādas. Ford inženieri šinī jomā ir īpaši "apdāvināti", jo spējuši vienkāršu lietu sarežģīt un sačakarēt līdz absurdam.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

spainiss2

 

zinot mūsu postētājus, pat pēc 30desmit atkārtošanas reizēm, cilvēkam neaiziet... to var novērot arī tavās tēmās, ja kas...

Link to comment
Share on other sites

pēdējo postu necitē! /by biivers/

 

Nē. Es parasti bakstu to pistoli, kur gāzi iepilda...

 

Šodien problēma tika novērsta tajā pašā Ford servisā neprasot nekādu papildus naudu. Izrādās, ka trubā bija sietiņš, kas bija saliecies slīpi. To vispār izņēma ārā un tagad beidzot varu baudīt bākas uzpildes priekus. :)

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Tak jau Žaks Kusto pateica kā darīt. Man pašam bija problēma, kad centos uzpildīt VW Sharan. Vienkārši iebāz pistoli līdz galam un tad par kādiem 2-3 cm pavelc viņu uz āru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...