Jump to content

[Palīdzēja]WiFi kļūst nelietojams, kad ir 2pc.


Ever1x
 Share

Recommended Posts

Izmantoju TP-LINK TL-WR1043ND. Nokonfigurēju caur disku.

 

Wireless Radio: Enable

Channel: Auto (Current channel 5)

Mode: 11bgn mixed

Channel Width: Automatic

WDS Status: Disable

DHCP: Enable - range 100-199

 

Neko es neesmu mainījis, kā ir no diska, bet kad divi portatīvie datori izmanto WiFi, tad sāk internets pārāk ļoti bremzēt. Esmu reboot taisījis un pārkonfigurējis, un vēl mēģinājis dažus settingus(varbūt kaut ko netā). Nekas man nepalīdz.

Tas ir tikai WiFi, nav divi vadi, lai notestētu, vai ar vadiem tā pati problēma.

 

Jūsu ieteikumi?

Labots - Ever1x
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Saliec abām mašīnām statiskās ip adreses, varbūt kādā dzelzī draza mājo.

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ko nozīmē "pārāk ļoti bremzēt"? Prasās kauču kādi cipari par reālajiem ātrumiem :)

 

->Ronalds789

 

Un? Tu gribi teikt, ka, ja draza lien laukā netā, tas notiek tikai caur dinamisko adresi, statiskā ir kā mūris :)?

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Ja abas mašīnas ir G, un/vai vismaz viena velk torentus uz pilnu klapi, cik truba ļauj, tad jau protams, ka nets būs švaks. Starp citu, kāds ir Tava interneta pakalpojuma ātrums Mbit/s?

 

To QoS mēģinājie ieslēgt? Ja vairākas mašīnas tīklā, varbūt palīdz.

Link to comment
Share on other sites

versatile

a zekjuritī ir? Varbūt, ka ne 2, bet 20 datori sēž, jo baro visu poģiku? WPA būs labāk par WEP :)

"Ģimenes" TP links sāk aizrīties pie laikam 5 devaisiem onlainā.

Link to comment
Share on other sites

Man ir b/g/n, nezinu caur kuru connectojas. Reālus skaitļus nenosaukšu, bet youtubē visiem video ir jāgaida buffer tīri ilgi.

Man ir 100mbit/s.

Ir virsū parole un esmu skatījies cik cilvēki ir klāt manam wifi - 2!

QoS neesmu mēģinājis. Kad būšu pie rūtera pamēģināšu. Sakiet vēl idejas, lai varu atrisināt šo problēmu.

Labots - Ever1x
Link to comment
Share on other sites

Arī datoriem? Ar to QoS praksē nav tik vienozīmīgi, ja viņš ir ieslēgts, tad pamēģini atslēght.

Link to comment
Share on other sites

Es autoram ieteiktu nomainiit kanaalu no 5 uz citu, vari meegjinaat uz 11 kanaalu un no WEP aizsardziibas nomainiit uz MAC filtra aizsardziibu. Un ar statiskaam IP nekaada sakara nav.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

"Ģimenes" TP links sāk aizrīties pie laikam 5 devaisiem onlainā.

 

par šito kaut ko sīkāk un konkrētāk varētu, jeb tāda tukša d...ainošana ?

Link to comment
Share on other sites

Muah gruuti ielikt bildi nevis man jaalien uz to drausmiigo zarazinijo lapu... Tu vispaar njem veeraa ko tev raksta?

Un jau nepaliidz taa ko noraadiiju, sleedz uz defaultiem iestatiijumiem ar reset paliidziibu un konfiguree pa jaunam.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

ar inssider paskaties kurš kanāls brīvāks

 

cik ir normāls ātrums bez bremzēšanas ?

Link to comment
Share on other sites

Kaads WIFI signaals? Kanaalu vajag izveeleeties nevis kaadu knkreetu, bet gan to, kur nekas nav tuvumaa. Veelams, lai vismaz viens, divi kanaali buutu briivi. Tjip, ja izveelies piekto kanaalu, skaties, lai 4 un 6 buutu briivi. Ja tev tieshaam ir 100 megi un caur WIFI ir tikai 3 megi, tad veel vareetru buut vainiigs attaalums un skjeerslji no ruutera.Cik atceros, varbuut kljuudos, bet TP ruuteri vispaar bija zem savas kritikas pashi par sevi?

Link to comment
Share on other sites

Nav zem jebkādas kritikas TPlinki. Es arī iesaku uzlikt vientuļāko wifi kanālu. Man ir bijis, ka neko nedarot ir drausmīgs pings uz rūteri. Ar softiem nočekoju kādus kanālus apkārt esošie 11 wifi AP lieto un izvēlējos to, kuram blakus nav citi. Rezultātā normāli velku līdz 90Mbps pa wifi kaut otrs dators ir ieslēgts. Par zarazu spējām aizsist wifi signālu esmu diezgan skeptisks. Ir veci švaki lēti rūteri, kuriem to var izdarīt, bet Tplinkam diezvai. Ja man pie šāda ātruma caur wifi ( http://www.speedtest.net/result/1743275661.png ) pings uzlec līdz 22ms, tad kā ir jāņemas drazai, lai aizsistu linku ciet?

Link to comment
Share on other sites

ņemu vērā visus ieteikumus. Tagad channel no 11 nomainīju uz 4. Tas bija visbrīvākais.

 

Rīt uzzināšu vai viss strādā...

 

Esmu pamanījis, ka ir vēlviena problēma. The default gateway isn't avaible vai kaut kā tā... Uzmetas dienā vismaz 3 reizes.

Par interneta ātrumu, vēl neesmu dabūjis notestēt.

 

Šķiet ka kanālu maiņa palīdzēja.

Labots - Ever1x
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...