Jump to content

auto pults


arla
 Share

Recommended Posts

palīdziet ar auto pults atdzīvināšanu, auto Seat Ibiza 2000g. ir oriģinālā atslēga ar pults funkciju kas nedarbojas, kad nopirku(auto atvests no Beļģijas) pults baterejas bija izlādējušās ieliku jaunas, tagad diodīte nospiežot pogas iemirgojas bet nekas neslēdzas, kādas darbības būtu jāveic lai tā pults strādātu.

1327692158.jpg

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk nav vērts viņu mēģināt atdzīvināt. vai nu slēdz durvis ar atslēgu, vai ieliec kādu aftermarker signalizāciju ar pulti. Kaut gan konkrētās markas auto diez vai vajag signalizāciju.

Link to comment
Share on other sites

Situācija ir tāda, ka pults nav piesaistīta konkrētajam autiņam. Man bija līdzīgi, kad savam gofam pultij nomainīju bačas. Nācas braukt uz servisu kur piesaistīja pulti.

Link to comment
Share on other sites

Ja tomēr ir vēlme, tad ne jau šinī forumā dabūsi risinājumu. Seat centrā vai kādā citā servī, kas šīs lietas cērt vajag vērsties.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 2001. gada vectra, un nomainot pultij baterijas, pults no jauna jāpiereģistrē autiņam. Uz sitienu nepateikšu, bet atslēga bija jāieliek aizdedzē un ieslēdzot aizdedzi jāspiež kāda poga un .... Nu neatceros konkrēti, bet ja ir rokasgrāmata, tad, iespējams, atbilde varētu būt rodama. Cryslerim arī ir bijis līdzīgi. Ja bateriju (pussprāgušu) paspēja nomainīt kādās 10 sekundēs, tad viss palika pa vecam, savādāk jāpārreģistrē.

Meklē un buries cauri http://www.google.lv/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Seat+Ibiza#pq=seat+ibiza+remote+key+resync&hl=lv&cp=27&gs_id=1t&xhr=t&q=seat+ibiza+remote+key+reprogramming&pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1&oq=seat+ibiza+remote+key+repro&aq=0L&aqi=g-L1&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=b602efcba046359a&biw=1206&bih=715

Labots - zibins
Link to comment
Share on other sites

tieši to burvju kombināciju es jau meklēju

 

problēma veksmīgi atrisināta :yahoo: ,

varbūt kādam vēl noder, jārīkojas sekojoši:

1.ieliekam atslēgu aizdedzē

2.ieslēdzam aizdedzi(neiedarbinot) uz 5sec un izņemam atslēgu

3.nospiežam atslēgas aizlēgšanas pogu un turam vienlaicīgi 3 reizes nospiežam atvēršanas pogu

4.atlaižam abas pogas vaļā, šajā brīdī pults diode 5reizes nomirgosies un aizlēgsies durvis

5,tas arī viss, varam lietot pulti:)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vot to es saprotu, džeks atrisina problēmu un ar citiem padalās! :good:

Par tādu, it kā sīkumu, servisā noplēstu 9ņas ādas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Volvo v40 slikti darbojas durvju tālvadības pults.Baterija ir jauna un laba,arī pogas esmu pārbaudijis uz testera un arī tās ir labas.Vai ir kāds pribors uz kura varētu pārbaudīt pults darbību?Otra lieta,varbūt,ka mašīnā pati uztverošā daļa gļuko?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , lipka teica:

pogas esmu pārbaudijis uz testera un arī tās ir labas

 

Tas ir - cik labas? Pēc kā to pateici, pēc pīkstēšanas?

Link to comment
Share on other sites

Man subara pultij vajag jaunu bateriju lai strādātu normāli. Vismaz 3.2 v -3.0v. ar 2.9v jau švaki ņem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , lipka teica:

Uz vecā bultiņas testera,vai nu saslēdz,vai nē.Arī jaunā tipa ar pīkstuli viss notiek.

 

Nu tā nav nekāda pogu testēšana, cik omi 10x spaidot katrā no reizēm?

Link to comment
Share on other sites

Esmu radio meistars un ar testeri un pogām,kontaktiem,nekontaktiem esmu uz "tu".Radio,tv ir saprotamas lietas,bet ar centrālatslēgām nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

0.1 oms rāda ka kontakts ir beigts? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Slēdzis ir slēdzis un kontakts vai nu ir ,vai nav,tur nekādu pretestību nav.Ja pretestība rodas dēļ apsūbējuma,tad viņa ir tik niecīga,ka uz pults darbību neiespaido un nav tur ko cepties par 0,00 omiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , jema teica:

0.1 oms rāda ka kontakts ir beigts?

 

0.1 omu rāda testera vadi, bet lūk 0.5 jau ir pogas defekts kurš atkarībā no shēmas specifikas var arī radīt problēmas.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , nnoname teica:

0.5 jau ir pogas defekts kurš atkarībā no shēmas specifikas var arī radīt problēmas.

NU man krievu laikos pat tāda aparāta nabija ar kō šādu līmeni skatīt, nasūdzējāmies, ka kas naīt!

Tu to nopietni, nav jau slēdži aktīvajos kontūros, ka 0.5 omi var ko mainīt! :biggrin:

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tās pogas ir lielākoties konkrēti mēsli, tas tiesa, bet nu omus es arī nekad neesmu mērijis. Īstenībā precīzi to varētu izdarīt tikai ar mērtiltu, nevis ar multimetru un trīcoām rokām, kad tausti kustās pirkstos. Pogā vai nu ir kontakts vai nav un pofig par 0,00 omiem. Pārbaudī to un noīsināt pogu kaut ar pinceti, ir vienkāršāks par vienkāršu. Pārbaudīt pults izejas jaudu var tikai salīdzinot ar otru tādu pašu pulti. Uzgriež uz SDR uztvērēja 433MHz frekvenci un vienkārši salīdzina lauka līmeni ejošai un neejošai pultij.

Link to comment
Share on other sites

Otras pults ko pamēģināt nav? 

Ir lasīts ka gan pulšu raidītāji, gan auto uztvērēji mēdz gļukot.

Link to comment
Share on other sites

Otras pults man nav un pagaidām slēdzu mehāniski.Par to SDR uztvērēju runājot,pats kā uztvērējs būtu laba lieta,bet varbūt,ka ir iespēja to uzlikt uz kompja?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...