Jump to content

Vai Triatel plano uzlabot atrumu?


altair475
 Share

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    7

  • DJWoX

    7

  • Touareg

    7

  • Pirkss

    8

Top Posters In This Topic

Žaks Noriss

Vai analfabēta k-gs nebūtu tik laipns un nepadalītos ar šīs ķecerīgās domas avotu?

 

P.S. 10x ātrumu celt var (visticamāk) tikai mainot tehnoloģijas...

Link to comment
Share on other sites

kad Triatelam iespers (nopirks kāds) tad moš arī lidos :mrgreen:

Varbūt salīdzinot ar viņu patreizējo arī būs 10x ātrāk, bet neba jau nu ātrāk kā moboperatoriem.

Plus Triatela interesantie līgumi un dažādie ierobežojumi.

Patreiz viņi piedāvā 3.1Mbps

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Es tikko kārtīgi izpētīju Triatel mājas lapu tik neatradu viņu pārklājuma karti, interesanti, ka šie no BITE nošpikojuši ''Bezmaksas naktis'' tik Triatel prasa 4Ls/mēn(ja ikmēneša rēķins ir zem 18Ls, ja virs tad 0Ls/mēn), BITE tomēr tikai 2.02Ls/mēn.

 

 

Lai nu kā tur būtu par ātruma palielināšanu viņi klusē un kā te daži jau teica mobilos operatorus viņiem tāpat nepārspēt bez milzīgām investīcijām.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzīvo laukos, ņem LMT, un nebūsi atkarīgs no triateļa plāniem.

Link to comment
Share on other sites

Divi galvenie argumenti:

1) IR

2) 3G pārklājuma aktīva palielināšana. --> kā rodas jūzeri un trafiks, tā pieaug BS skaits, kapacitāte un ātrums.

Link to comment
Share on other sites

Nu par LMT pārklājumu es nezinu kā izteikties, jo man ir tādas dusmas, ka pie manas lauku omes, kura dzīvo 12km no Preiļiem un 23km no Aglonas NEBIJA LMT tīkla(TELE2 tur ir ļoti vājš, bet pie loga ķēra zonu, BITE vājš, bet sarunāties var iekštelpās) līdz pat 2011. 2. decembrim un pats šokējošākais ir tas, ka jau otro mēnesi zona ir un pie tam vēl nevis GSM , bet arī UMTS, lai gan tas 3G iekštelpās ļoti knaps.

 

Tagag mans onkulis - zemnieks, kas tur dzīvo nezina, ko iesākt ar TELE2 un BITE 3G modemiem, es saku, lai vēl neskrien pēc LMT, varbūt kaut kā uzlauzīsim kādu no tiem modemiem un varēs lietot LMT tīklā - stabilā EDGE pārklājumā :)

Link to comment
Share on other sites

Jebkurš, es atkārtošu, jebkurš tarifa plāns ir nulles vērts, ja konkrētajam operatoram vietā kurā vajag to 3G viņa vienkārši nav.

VIL vietā es tik droši neapgalvotu, ka laukos IR LMT 3G, nezinot kurā konkrēti vietā to vajag.

 

Visi operatori piedāvā testu. Ieteiktu paņemt visu trīs, palietot un skatīties kā ar ātrumu un stabilitāti.

Un tikai tad sākt skatīties attiecīgā operatora tarifus, plānus utt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par LMT varu teikt tikai to sliktāko.

Pirms mēneša pieslēdzu LMT internetu, ātrumu solīja līdz 21mbps, jo tagad esot jaunie modemi, kas atbalsta HSDPA+.

Reāli tagad ir tā, ka vakarā aizbraucu uz kojām (ap 18:00) un nav iespējams, pat normāli TVNET ziņas izlasīt nerunājot par citām ekstrām(youtube, torrent), ātrums ir nenormāli zems, un LMT saka, ka šajā vietā ir ļoti daudz lietotāju, tādēļ tornis ir noslogots un viss. Kojas atrodas pretī Turībai(graudu iela).

Un uztveršanas zona ir maksimālā.

 

Tagad ir doma paņemt Biti patestēt, tad redzēs, kā tā strādā.

Labots - klaawz
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vot tieši laukos LMT, Bite vai Tele2 pilnīgi saks, jo maksimums ko tuvākie torņi (20 km radiusā) piedāvā ir EDGE, pārējie ir GPRS ar superīgo ātrumu 40kbit/s. Reiz pajautāju LMT, kad viņiem plānojas apgreids un viņi atbildēja, ka tuvākos 5 gadus nekas nebūs. Runa iet par melno caurumu starp Tukumu un Talsiem. Jebkurš, kurš lieto mobilo internetu šajā regionā ir nelaimīgs ar briesmīgo ātrumu. Toties ar Triatel varu arī izspiest ~1MBit (reāli nevis teorētiski) tādā nostūrī.

Ja dzīvo laukos, ņem LMT, un nebūsi atkarīgs no triateļa plāniem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arī man laukos, Talsu novadā, ir Triatel jau 3 gadu un nekad nekādas problēmas nav bijušas un ātrums visu laiku ir stabils un pietiekams. Un tuvākais tornis atrodas ~15 km attālumā, zona vienmēr ir maksimālā, jo izmantoju papildus āra antenu.

Link to comment
Share on other sites

Jap. Pilnībā piekrītu par Mežaveča aprakstīto melno caurumu starp Tukumu un Talsiem. Cilvēks paņēma LMT internetu, lai darbā Talsos būtu iespējams tikt pie epastiem un internetu apskatī un tur problēmu nav, bet vietā kur apmeties (Strazde? vai tuvu tai) nevar pat normāli konekciju noturēt, kur nu vel runa par interneta skatīšanu, lai gan māja teju blakus Rīgas/ventspils šosejai un tornis labi ja pāris km attālumā. Tā kā laukos lmt internets tiešām nav nekas tāds uz kā tiekties. Ja protams VIL`am kā kārtīgam "lielpilsētniekam" visi lauki kas nav Rīga un vietas zem 10k iedzīvotājiem pat kartē nav vērst atzīmēt

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Interesanti, ka taisni LMT nevēlas publicēt interneta pārklājumu karti, kur būtu skaidri redzams, kur pieejams GPRS, 2G, 3G vai 4G internets. Bāzes stacijas listēt ir pilnīgi neobjektīvi, jo jāanalizē reljefs un citi signāla izplatīšanās parametri, kurus var zināt tikai pats LMT.

 

Triatel solījumiem īpaši negribētos ticēt, zinot, kā viņiem gāja ieviešanas sākumposmā, un cik ilgam laikam bija jāpaiet, kamēr kaut cik sakarīga pakalpojumu kvalitāti tika nodrošināta.

Link to comment
Share on other sites

Varu padalīties ar reālu situāciju - ir ģimene, kura dzīvo ~3km no Saldus centra, principā pilsētas nomale un viņi lieto BITI, kad gribēju sākt viņus izglītot un iestāstīt, ka Saldū BITEi nav 3G un tas EDGE ātrums ir nožēlojams salīdzinot ar 3G, viņi man atbildēja, ka ir testējuši LMT(par TELE2 neko nezinu) un izrādījās, ka LMT internets bijis daudz lēnāks un tas viss tikai tāpēc, ka tam esot milzīga noslodze, man jautājums VILam - kas pie velna ir ar to LMT, ka tā klienti aprij visu tīkla kapacitāti?

 

Reāli LMT ir lielākais, stiprākais 3G pārklājums, bet pakalpojuma kvalitāte, stabilitāte un galvenais ātrums ir pats zemākais.

Link to comment
Share on other sites

Viss elementāri - katram tornim ir galējā kapacitāte, caurlaidība nav bezizmēra. Visi safanojušies ar LMT, sapirkuši tos usb puļķus massveidā. Slēdzas klāt - bet tornis aizrijas. Tas tak ir jebkuram mobilā interneta sniedzējam.

Link to comment
Share on other sites

altair475

Triatel plano uzlabot sogad atrumu ka man operatore teica lidz 14,7 mb (revisionb) .

Seit video http://tv.delfi.lv/video/oKkbsKKW/ .

 

Triatel plano uzlabot sogad atrumu ka man operatore teica lidz 14,7 mb (revisionb) .

Seit video http://tv.delfi.lv/video/oKkbsKKW/ .

Mobilais internets tiek nodrošināts izmantojot UMTS un CDMA2000 datu pārraides standartus. CDMA2000 standarts tika izstrādāts 1998 gadā un vēlāk aktīvi papildināts pievienojot tam tehnoloģijas saīsinājumu EV-DO un tālāk pieminot konkrētu standarta redakcijas nosaukumu, piemēram, Rev. A (Rev – revision – redakcija no angļu valodas).

Link to comment
Share on other sites

meh tik 20mbit

varēja uzreiz jau ņemt next GEN tehnaloģijas savādāk atkal pēc 3 gadiem vajdzēs visu ņemt nost un likt pa jaunam

diez viņi paliks pie CDMA un EVDO gan jau ?

 

bet kur tad šim standratam ir pat tie 24mbit http://en.wikipedia.org/wiki/Evolution-Data_Optimized

 

par vairāk nemaz nerunājot ?

Link to comment
Share on other sites

domaju,ka triatelim nekas dizs nebus-atceros,ka bite savu tikla modernezesanu breca,ka 4g tikla palaisana notiks ar vienas pogas nospiesanu,bet labi zinam,ka ta tas nebut nav...

ja palielinas atrumu-lietotajam bus kadi 2-4mbs ,ja bus stabili,tad ar apsvertu domu pameginat,jo LMT vakaros ir nelietojams....

Link to comment
Share on other sites

EV-DO ir 3G attīstības sānceļš, kuru neviens pasaulē vairs īpaši neattīsta, visi spiež uz UMTS.

 

kapis - varētu palūgt linku uz Bites preses relīzi, kurā viņi saka, ka palaiduši Latvijā 4G?

Vienīgais, kas PR pēc ir palaidis 4G Latvijā ir LMT Jūrmalā. Nekas tur dižs viņiem nav...

Link to comment
Share on other sites

bite nav teikuši ka ir plaiduši 4G

bet gan ka to varētu izdarīt "ar vienu pogas spiedienu " :D

bet vai to vajag viņiem tāpat tas internets ir gana ātrs :)

 

un cik man zināms 4G LMT ir pāris BS arī te pat rīgā

 

 

a kā Verizion Amerikā nodrošina savu 4G tīklu jo viņiem ir CDMA

kāds var kādu linku iemest.

Link to comment
Share on other sites

MarcisB es mineju,kad Bite pazinoja par tikla modernizesanu-teica,ka 4g varesot palaist ar vienas pogas nospiesanu,bet 4g nav palaists vini pat ar 3g parklajumu smagi atpaliek,kur vel viniem 4g

Link to comment
Share on other sites

bitei ir ļoti laba stratēģija

ieviest lielāko ātrumu tur kur ir cilvēki

nav jau jēgas k-kāda aucē likt 3G torņus ja tur ir maz klieentu skaits

Link to comment
Share on other sites

Te jau aizplūst off-topicā BITE un arī TELE2 ar vienu pogas spiedienu var savu 3.5G tīklu pārvērst 4G, protams, tik ātri un viegli tas nav, bet pēc viņu teiktā pašreizējā aparatūra un programmatūra atbalsta 4G.

 

Labāk, atbildiet kāds no Jums kā tas Triatel dabūs tos 24/9Mbit/s down/up, ja visur rakstīts, ka tas EV-DO Rev. B. atbalsta tik max. 14.7/5.4Mbit/s? Un, ja pat būs tie 24Mbit/s lejupielādei kā tas var būt 10reiz ātrāks, ja vecais bija 3.1Mbits, tad jau jaunajam jābūt vismaz 31Mbit/s :)

 

P.S. DJWox - rokas nost no Auces man tur viens čoms dzīvo un viņam LMT Internets 7 reāli iebremzē :)

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

njā verizion mājas lapā ar neko sakarīgu atrast nevar tik vien ka tas ir līdz 12Mbps http://network4g.verizonwireless.com/#/whatis4g

un apzīmējums LTE CDMA 700MHz

 

http://www22.verizon.com/about/community/va/technology/vz4g_va.html

http://news.verizonwireless.com/LTE/Overview.html

http://news.verizonwireless.com/LTE/Overview.html#PressReleases

 

par auci bija vien šāviens debesīs :p

Link to comment
Share on other sites

Labāk, atbildiet kāds no Jums kā tas Triatel dabūs tos 24/9Mbit/s down/up, ja visur rakstīts, ka tas EV-DO Rev. B. atbalsta tik max. 14.7/5.4Mbit/s? Un, ja pat būs tie 24Mbit/s lejupielādei kā tas var būt 10reiz ātrāks, ja vecais bija 3.1Mbits, tad jau jaunajam jābūt vismaz 31Mbit/s :)

 

Pēc idejas jāmaina būs modēmi klientiem. Atkal papildus izdevumi, jauni līgumu utt. Tā vismaz es to saprotu. Jo esošie atbalsta tikai Rev.A. Un darbojas 470 Mhz frekvencē. Kāda tehnika torņos sakārta - kas to lai zin.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Te jau aizplūst off-topicā BITE un arī TELE2 ar vienu pogas spiedienu var savu 3.5G tīklu pārvērst 4G, protams, tik ātri un viegli tas nav, bet pēc viņu teiktā pašreizējā aparatūra un programmatūra atbalsta 4G.

Tas izklausās pēc Brežņeva atomportfelīša ar sarkano pogu.

Link to comment
Share on other sites

Patīkami pārsteidza LMT, absolūtajos laukos,meža vidū, praktiski nekurienē, Latgales austrumos, 10km no Krievijas robežas 20km no tuvākajām mazpilsētām, ar parasto puļķi USB modemu, tīri stabils HSDPA ar download pāri 1 Mbit/s, tele un bite nebija vispār. Neko nereklamēju, vienkārši fakts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sadi man atbildeja triatel uz saja foruma sadala uzdoto jautajumu:

 

Labdien!

 

Bāzesstacīju noamiņa notiks līdz vasaras sākumam, ātrums līdz 14 Mbit/s, jaunās paaudzes modemi būs pieejami divu mēnešau laikā. Par tarifu plāniem šobrīd precīzi atbildēt nevarēsim, bet jauni piedāvājumi noteikti būs.

 

 

Novēlot jauku dienu,

Triatel klientu apkalpošanas nodaļa!

Link to comment
Share on other sites

altair475

Es ka Triatel klients varu teikt , kad pedeja laika ir loti zems interneta atrums 0.33mb/s pat ar antenu , nomocijos jau vairak ka 2 gadus .

Un Pareju uz LMT kur man ker bez antenas 6mb/s un ping ir loti zems .

 

Ar cienju

Triatel klients

Link to comment
Share on other sites

kurā vietā tas ir ja drīkst zināt

 

bet jā saka vienu tajā sižetā bet reāli ir pavisam savādāk uz pusi lēnāk :p:D

 

bet arī atradu ka izmantojot to pašu rev b var dabūt ar vairāk vienkārši jāizmanto vairāki "nesēji" jeb carrier

http://ru.wikipedia.org/wiki/EV-DO

Link to comment
Share on other sites

Un es domāju, ka man te vienam problēmas ar ātrumu Triatel netam, a nē - altair475 arī tas pats.

Agrāk tiešām bija jūtami ātrāks kā patreiz.

 

Reāli, šie tur palēnītēm, ganjau, griezuši nost neta ātrumu visu šo laiku, un tagad tipa "palaidīs" augšā jauno tīklu un tā, bet beigās tik uzliks atpakaļ veco ātrumu, kāds bija pirms visas maiņas.

 

Bet nu, es tik tā pasmejos.

 

Ja nopietni, kāpēc jau ilgu laiku ir zemāks ātrums? Kāds tam iemesls?

 

By the way, vai šai pārklājuma kartej var ticēt?

 

Ja tā, tad sāku apsvērt domu pāriet uz LMT vai Tele 2.

Link to comment
Share on other sites

Ipasi neticetu-biju pa Latgali komandejuma un daudzas vietas,kur paradits,ka ir 3g tikls ta nemaz nav-neiet runa par laukiem ,bet tiesi nelielam pilsetinam!

Agrak bija atraks,jo bija mazak klientu un paslaik,kad BS ir noslogotas atrumi kritas,man vakaros pec pulkst.18 3g tikla atrums 0.20mbs

Link to comment
Share on other sites

Kapis: ar kādu modēmu testēji? Vienkārši laukos ir 3G 900 Mhz frekvencē un vecāka gadagājuma modēmi to neatblasta.

Link to comment
Share on other sites

Modemu netesteju-portativaja datora ievietoju sim karti-labs risinajums,ja dzive sanak saskarties ar komandejumiem!piemeram karte ir paradits,ka Preilu apkartne ir stabils 3g parklajums tik dzive kaut ka to nemaniju tik paris reizes paradijas knapa zona un pats intresantakais bija tas,ka tiesi Preilos ari nebija 3g parklajuma-meklesana gan izmantoju ari tos 900 Mhz tapec ari ipasi neticu tam parklajuma kartem-labak panemt un notestet ,vai konkreta vieta ir vajadzigais parklajums,bet nu jau pamatigi attejam no temas!

Sen jau butu Triatel klients,bet tur kaut ka jaunakas tehnologijas negrib ieviest,ja runajam par to,kas notiks si gada laika-ta jau pasaule ir novecojis,tad jau kritni labaki cdma standarti ar lielakiem atrumiem,bet ja butu 5mbs videji,tad butu loti labi un domaju ari tarifu plani nav normali,lai es maksatu 12ls un nevaretu paskatities video un draugos zoliti uzlaist,tad man tads nets nav vajadzigs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...