Jump to content

RAM uz Win7 32 bit


eisijs
 Share

Recommended Posts

Labaisjanka

Es ieteiktu likt iekšā vēl vienu moduli tieši tādu kāds jau ir. Nekas, ka neizmantos visus 4 GB, toties darbosies divkanālu režīmā.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Ievietot var cik uziet, bet sistēma atpazīs tikai aptuveni 3,5. Visprātīgākais būtu pirkt 2GB, identisku tam, kas jau ir, lai strādātu Dual Chanel režīmā.

Link to comment
Share on other sites

wlrbcwm4axgxlilh10d.jpg

d30gn5xvrzq3rj3e52mw.jpg

 

RAM frekvenci arī vajag tādu pašu?

 

A barokli un visu pārējo problēmas nebūs?

Labots - eisijs
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Vislabāk tieši tādu moduli, kāds ir datorā. Ja nevar dabūt, tad ar identiskiem parametriem.

 

Nē nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu - precīzu daudzumu, cik RAM būs pieejams, nevar pateikt. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, tostarp videokartes un tās RAM daudzuma.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Apskaties sava esošā RAM modeli un ņem tādu pašu. Pat tad, ja beigu beigās neizmantosi visus 4 GB! Visticamāk tur būs KVR1333D3N9/2G, kas arī ir ieteicamākais variants, ko likt klāt.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

 

Un vēl var uzmest acis šeit:

http://www.geoffchappell.com/notes/windows/license/memory.htm

 

Pēdējā linkā ir šī lieta aprakstīta smalkāk un, iespējams, uz tām instrukcijām tas patch toolis ir taisīts. Ko vēl varēja izpīpēt - principā tikai atmiņa varētu nebūt iemesls pāriet uz 64bit opsistēmu, tomēr tā "pačošana" nav legāla, tipa, neatbilst MS licences noteikumiem (ja es pareizi saprotu).

 

Bet jā, lielais bizness ir interesants. :D

Link to comment
Share on other sites

Jūs kāds to paču esat izmēģinājuši? Gari traktāti angļu valodā nav man pa spēkam.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Mēgināju, vizuāli parāda 4Gb pieejamu uz 32 bit sistēmas.

Vienīgi kaut kādos forumos biju uzgājis info, ka beigās vienalga netiek izmantots tie 4 Gb pilnvērtīgi. Nezinu, īpaši nedzenāju to mašīnu.

Bet vismaz idejas līmenī strādā...

Link to comment
Share on other sites

Tā kā man microsoft.com nav banots, uzrakstīju dažiem prominentiem Microsoft ekspertiem (ne jau helpdeskam), mani ļoti interesē viņu viedoklis.

Ieteiktu atcerēties, ka kerneļa pačošana nav bez sekām un PAE abalsts šo to prasa no dzelža pretīm.

Te vienkārši tiek enforcēts PAE, proti radīta ilūzija ka OS izmanto to RAM.

Link to comment
Share on other sites

Nu beidz taču demagoģiju. Jau kurā topikā tās pašas muļķības! 32 bit OS nevar pareizi izmantot vairāk kā 3,2 - 3,5 GB ram. Āmen. Starp ieliktā ram uzrādīšanu un OS spēju ar to pilnvērtīgi strādāt, ir "neliela" atsķirība un visi šie pači veic tikai pirmo - parāda ielikto ram daudzumu. Ja nu kāds ļoti vēlas būt "ciema krutākais" un parādīt, ka viņa kastē ir 32 bit OS un 16GB ram - vizuāli tas izdosies 100%, bet tikai :sarkasms:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cik var saprast:

 

KVR1333D3S8N9/2G ir "garanteti" vienpusejais modulis (chipi tikai no vienas puses)

KVR1333D3N9/2G var but gan vienpusejais gan divpusejais

 

Realajaa dzivee dzivee atskiribu nebus, janjem letako.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...