Jump to content

Tava skaņuplašu kolekcija


janis1973
 Share

Recommended Posts

Guest kristers42

Lai nu ko varētu zagt, bet plates jau nu 100% nevienam zaglim nevajag. Savējās ielikšu vēlāk.

Labots - Dormeo Matracis
Link to comment
Share on other sites

Pēdējās senči kopā ar sekciju likvidēja pirms ~15 gadiem :)

Man vēl kaut kur mētājās kolekcija ar CD diskiem, slinkums visu pārdzīt mp3 :)

Link to comment
Share on other sites

Man vēl kaut kur mētājās kolekcija ar CD diskiem, slinkums visu pārdzīt mp3 :)
Ceru, veselais saprāts tev tomēr atradīsies un, ja pārdzīsi, tad uz wav, vai vismaz flac. Jābūt ar stipri dīvainām prāta spējām, lai izvēlētos mp3.
Link to comment
Share on other sites

Cik liela ir tava skaņuplašu kolekcija? Nofotografē un ieliec bildi. :)

a ku tad tava kolekcija????kau kaa neredzu.....varbuut paraadiisi?

Link to comment
Share on other sites

Def Leppard - Hysteria. Vinnēju nesen ebay izsolē.

Pāris oldschool electro plates.

Kaut kāda Brainstorm Maybe remixu plata. Jā kādam vajag PM. Man vairs neko nevajag.

Link to comment
Share on other sites

nu man nekāda kolekcija nav...par cik ar platēm nepilnu gadu esmu aizrāvies.....cenšos reiz mēnesī kādu nelietotu jaunu plati no ebaja pasūtīt - parasti izvēlos dubultās un 3 kāršās + tās kurām vēl oriģinālais CD komplektā. Tādas pamazām esmu pagādājis - pārsvarā meitenes :D ....vēl ir doma paķert kādu mylene farmer, DM un jauno PJ Harvey ja neiztērēšu naudu radio detaļās ebajā :D

Protams ir man kāds 30 vai vairāk vecās melodijas...palietotas, apbružātas bet ir labākas labākas - labākās - Jumprava, queen, modern talking, ABBA mikrofoni daži.....

 

DSC09334.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nekurnevilks

Ceru, veselais saprāts tev tomēr atradīsies un, ja pārdzīsi, tad uz wav, vai vismaz flac. Jābūt ar stipri dīvainām prāta spējām, lai izvēlētos mp3.

 

Kārtējais wannabe gudriņš, kurš tēlo, ka virs 320 kbs jūt atšķirību. iedzer indi, hipster.

Link to comment
Share on other sites

nu uz īpoda jau toč nejutīs atšķiribu, bet ja cilvēkam laba audiosistēma priekš kam klausīties sačakarētu oriģinālu - ar mazāku dinamisko diapazonu un papildus harmonikām ?

Link to comment
Share on other sites

bet jēga no mp3 ? tagad tak visiem terabaitīgi diski....nav jau kā 10 gadus atpakaļ....baigā atšķirība jau nav starp flack un 320k mp3....es neredzu jēgu no mp3....mūsdienās.

Link to comment
Share on other sites

Nekurnevilks

Nu re, osscar, Tu vismaz esi veselīgs, atšķirībā no jprojāmparspītigadiemtīņa raivīša, kurš apšauba katra mp3 lietotāja prāta spējas.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

bet jēga no mp3 ? tagad tak visiem terabaitīgi diski....nav jau kā 10 gadus atpakaļ....baigā atšķirība jau nav starp flack un 320k mp3....es neredzu jēgu no mp3....mūsdienās.

Es gan redzu jēgu no MP3, jo mans "Go Gear" pleijeris FLAC neatbalsta... :spruce_up: Mājās, tur jā, tā jau cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

nu un te i mana kolekcija....gribu notirgot pa sviestmaizi bet nevienam neintresee taada stila muzika.....varbuut kaads grib mainiities.... :yahoo:

post-89363-0-20032600-1328041079_thumb.jpg

Labots - makatins
Link to comment
Share on other sites

Te viena daļa no maniem LP - viena čupiņa vietējā ražojuma, kuras sapirku 80/90 gadu mijā, pārējās lietotās vilktas no ebaja. Vienīgā jaunā pagaidām Linkin Park - dāvana meitai.

post-57831-0-68025800-1328041367_thumb.jpg post-57831-0-32158500-1328041399_thumb.jpg

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Arī pamazām top sava plašu kolekcija... bet ar ausu bendējamajām un zemo frekvenču skaņām..

Labots - arm23
Link to comment
Share on other sites

makatins,

uriah heep un kiss droshi var stiept uz veikalu LIRA,par kadiem latiem 4,nodot komisija,kad man sakrajas kada lieka kaudze,es ta daru...

Link to comment
Share on other sites

makatins,

uriah heep un kiss droshi var stiept uz veikalu LIRA,par kadiem latiem 4,nodot komisija,kad man sakrajas kada lieka kaudze,es ta daru...

kas ta veel nebuus....es jau neies uztureet kau kaadus paraziitus kas neko nedara....nu man jaabrauc uz Riigu...taalaak jaameklee tas veikals....taalaak...jaadod kau kaadaa komisijaa....taalaak jaagaida kaut kaads nezinaams laiks kad kaads nopirks,attieciigi jau ne pa tiem 4 latiem bet pa 6-7ls...un kas gaalaa notiek??esmu noziedojis naudu celam,noziedojis savu laiku ...un tas viss ar zudumiem... labaak ielieku sludinaajumu un visas lietas...tas ies aatraak

Link to comment
Share on other sites

Vairāk nekā metrs platumā būs. Skaitītas nekad nav. Pamatā krievu laiku plates. Stāv šķūnītī un vietu aizņem.

Link to comment
Share on other sites

makatins,

uriah heep un kiss droshi var stiept uz veikalu LIRA,par kadiem latiem 4,nodot komisija,kad man sakrajas kada lieka kaudze,es ta daru...

 

Tev bieži tēdas "liekas kaudzes" iekrājas?

Jā uz kas tas par veikalu "LIRA", kur atrodas. Man arī ir čupa ar liekām platēm, tiesa tur gan pārsvarā nedzirdēti uzvārdi un vācu šlāgeri :D

Link to comment
Share on other sites

bet jēga no mp3 ? tagad tak visiem terabaitīgi diski....

MP3 pazīst visi, kam nav slinkums. Var sanākt aplauziens, ja pēc gadiem trim jaunais snaiges ledusskapis spēlēs visus meldiņus, izņemot flac'ā kodētos.

Link to comment
Share on other sites

Vairāk nekā metrs platumā būs. Skaitītas nekad nav. Pamatā krievu laiku plates. Stāv šķūnītī un vietu aizņem.

nu ta nem un atdod kaadam lai vietu neaiznem :punish: buus tev labi i citam labi :yes4:

Labots - makatins
Link to comment
Share on other sites

kas ta veel nebuus....es jau neies uztureet kau kaadus paraziitus kas neko nedara....nu man jaabrauc uz Riigu...taalaak jaameklee tas veikals....taalaak...jaadod kau kaadaa komisijaa....taalaak jaagaida kaut kaads nezinaams laiks kad kaads nopirks,attieciigi jau ne pa tiem 4 latiem bet pa 6-7ls...un kas gaalaa notiek??esmu noziedojis naudu celam,noziedojis savu laiku ...un tas viss ar zudumiem... labaak ielieku sludinaajumu un visas lietas...tas ies aatraak

Izklausas skumji...

 

Tev bieži tēdas "liekas kaudzes" iekrājas?

Jā uz kas tas par veikalu "LIRA", kur atrodas. Man arī ir čupa ar liekām platēm, tiesa tur gan pārsvarā nedzirdēti uzvārdi un vācu šlāgeri :D

Nu shlageri un pasdarbnieki lp formata nevienu neinterese...vajag Led Zeppelin un Deep purple vai ari vismaz Madonna(nejaukt at latvijas pilsetu)...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Paldies,draugs,man viss ir...varetu vienigi intereset Roxy music-contry life un Robert Palmer-pressure drop,Deep purple pats varu piedavat...kadus gab.50,pats sonedel stiepsu uz Liru :)

Link to comment
Share on other sites

Partyman nenes veel...atsuuti vispirms sarakstu ko nesiisi

Link to comment
Share on other sites

partyman - Tu tā kā tāds budzis - varbūt vispirms atsūti sarakstu PM, iespējams mazāk stiepjamā paliks...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet,bet esmu jau nosutijis(nedzivoju Riga)...nakosha tirishana paredzeta tuvak vasarai...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Man iekrājušās plates ar dažādu mūziku, kuras varētu stiept uz Liru vai samainīt uz džeza platēm (first press).

Link to comment
Share on other sites

Nu un? Palielīties vēlējies? :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

makatins

nu ja...pareizi IVO saka, buutu no saakuma piedaavaajis foruma biedriem plates a peec tam nesis uz LIRU bet nee.....ko ta lielies FIRST PRESS......Tu vismaz zini kas tas ir??? nu tad jautaajums ja tu tik gudrs....kaa izskataas R.PAULA pirmaa plate ...kaa tu saki ....FIRST PRESS

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...