Jump to content

Baltcom internets +TV


rabarbers
 Share

Recommended Posts

Vai ir jēga pāriet no BALTICOM uz BALTCOM internetu +TV,šodien aģents man te zelta kalnus sasolīja 2 mēnešus bez maksa wifi rūteris pa velti interneta ātrums 100 mb/s 103 TV kanāli.Jautājums vai ir jēga mainīt provaideri???

Link to comment
Share on other sites

Protams ka nē, jo reālie tv un interneta piegādātāji nemainīsieties - BALTICOM izmanto baltcom tv un BALTCOM izmanto BALTICOM internetu. (Viņi pieder vienam īpašniekam....)

 

Un ja pat mēnešmaksa būs mazāka - līgumus būs uz ilgu laiku - ļoti iespējams ka pēc laika situācija tirgū mainās un ir labāki piedāvājumi, bet nekā - līgums ierobežo.... Un wifi rūters ko viņi piedāvā visticamākais ir vislētākais mēsls...

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

protams ir jēga, ja netaisies tuvākajā laikā atkal kaut ko mainīt

man gan solīja 3 mēnešus bez maksas, tev varbūt švakāks aģents :D

rūteris arī tomēr drusku virs 10 latiem maksā.

līguma laušana pirms līguma beigām arī nav tik šausmīga kā izzi - ja nemaldos 20 lati (negribas meklēt līgumu). izzi bija 50 lati.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu es paņēmu pa 14.90 nets + digiTV+analogais 2-3TV ... Ir kādi 9 mūzikas kanāli + raidījumi + multenes ++ ...

Tai analogā pakā bij tikai vecas krievu filmas, kuras mani galīgi neuzrunāja ;) un krievu mūzikas kanāli + MTV europe, kurā no mūzikas praktiski nav ne smakas :)

Tāka esmu apmierināts

Link to comment
Share on other sites

rēķini jau pats - starpība starp 14.90 un cik tu tagad maksā, + ietaupīti 2 x 14.90, + rūteris. dekoderis par brīvu, ja slēdz līgumu uz 24 mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

Man šancē ar dekoderu. Iespējams digitālai tv, kas iet pa lan kabeli,  pietiktu ar karti,  varbūt arī neko nevajadzetu. Uzmet @ baltcomam,  viņi ir diezgan komunikabli.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, pietika tikai ar teļukā ievietotu viņu karti. Iekš Baltkom lapas ir online čats. Vari uzjautāt.

Link to comment
Share on other sites

Man ir gan no viņiem iegādāts uztvērējs, gan uz līguma laiku piešķirts CAM modulis, pats vari izvēlēties kā ērtāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko tad man darit

ja nelasa pastkastē samestās lapeles, tad var nelauzīt galvaskausu un var gulēt mierīgi

Link to comment
Share on other sites

Ja slēgsi interaktīvo, tad dos kasti, ja digitālo, tad, iespējams ir arī CAM modulis. Es gan pats izvēlējos interaktīvo un nenožēloju. 


@@VIL, diez vai pēc 4 gadiem tas vairs aktuāli :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es skatos tik 2 kanālus pa tv - Natgeo un Discovery. Sīkie MTV un multenes. Ir jēga no interaktīvās?

jo tv būs pie sienas, kur nav nekādu plauktu. tad jādomā kur to dekodera kasti nolikt un otra pults vēl ...

Link to comment
Share on other sites

Viss ir atkarīgs, cik ļoti patīk skatīties ierakstus, un arhīvus.

Piemēram, kad pieradu dzīvot ar interaktīvo tv, tad tv bez tās vairs nevaru iedomāties.

Neciešu ja visu ko vajag nevaru noskatīties kad gribu.

 

Un par Baltcom.. Esmu dzīvojis gan uz Lattelecoma, gan citiem provaideriem, bet Baltcom tagad liekas pats labākais.

Interaktīvā liekas daudz parocīgāka kā LTK, pat ātrdarbība labāka..

Netam arī nav kur piesieties..

Link to comment
Share on other sites

Lielākais interaktīvās mīnuss ir, ka ne visām programmām un raidījumiem ir pieejams arhīvs/ieraksts, un arī ieraksts ir tikai uz noteiktu laiku glabājams, bet ja TV tikai fonam, ar CAM moduli protams visparocīgāk.

Link to comment
Share on other sites

ne visām programmām un raidījumiem ir pieejams arhīvs/ieraksts...

LTC ITV bija gadījums, kad nevarēja ierakstīt raidījumu dēļ autortiesībām no LTV programmas (arī arhīvā nebija). Tāpat nekad nevar zināt, vai kabeļoperatoram noslēdzot jaunu līgumu ar satura piegādātāju, būs arhīvs/ieraksts atkal pieejams.. tā jau ITV ir laba lieta, ja tik vēl būtu iespējams arī jebkuru raidījumu ierakstīt personīgajā datu nesējā...

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Baltcom internetam nav ne vainas, ilgus gadus darbojies kabeļinternets, bet problēma ir ar Thomson kabeļmodemiem, tos jāmeklē pašam, jo Baltcom tos vairs neliekot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Baltcom televīzijai dod dekoderu kastes vai pietiek ar slotu iekš TV?
Ja ne interaktīvo, tad var jebkuru  Conax CAM un uz priekšu. Pat ja TV vēl vecmodīgs, kas

'dekodēja tik MPEG2 . Ka tik iebūvēts digitālais uztvērējs un ligzda priekš CAM moduļa. Nu ja galīgi vecs TV-paņemam jebkuru dekoderi, kam ligzda priekš Conax kartes, tipa virzemes TV dekoderis. Bet , ja jau, e=d, TV karājas pie sienas, tad izklausās ka vajag tik CAM moduli un būs ''sčastje''.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lielākais interaktīvās mīnuss ir, ka ne visām programmām un raidījumiem ir pieejams arhīvs/ieraksts

Tas nav interaktīvš mīnuss, bet gan satura īpašnieku alkatība.

Link to comment
Share on other sites

Ja kas, tad kopumā Baltcom'am pieejamo kanālu/raidījumu saraksts arhīvam/ierakstam ir krietni lielāks kā Lattelecom. Kaut tam pašam TV3. Ak jā, salīdzinot ar LTC.. Baltcom nerāda reklāmas, ja grib skatīties ierakstu vai attīt uz sākumu un cena arī draudzīgāka :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skatos ka cilvēki labāk izvēlas lattelekom, par baltkom ja nav optikais pieslēgums bet caur kabeli tad nav jēgas no interneta jo dienā kabeļinternets velk tikai latviju un ārzemes par maksu kabeļmodēms jāpērk vai īrē. kabeļtelevizija man patīk jo ir gan mtv gan sony turbo (stagati,supernatural, un citas pāraides).  baltkom tiku vaļa jo internets nekāds bet ja citu variantu, tad balkom nesen nopirka vietējos provaiderus varbūt sanāk ātrāks piedāvājums nevis caur kabeli, vismaz manā rajonā ie uninets kuru viņi nopirka. būtība balkom ir monopolists ja apmierina iesaku, bet vērts padomāt lai nesakāk sēdēt uz 2 gadu līgumiem kurus lauzt nav izdevīgi

 

Par latelekom optiskai internets ir to vērts vismaz es leiku kačātājiem 10 savienojumus un velku ātrāk ar maz savienojumiem. jo ātrāks internets jo tīrāks, pieslēdza un pastāstija un iedeva instrukciju kā godīgi lietot internetu, klausos radio un youtubi. Ja lattelekom ieslāgtu mtv kanālu pamatpaketē tad lābāks būtu, baltkom vismaz mūzika.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 250mbit optika + Interaktiva no Baltcom!

Savulaik kad mekleju, gribeju LTK, bet LTK mana maja nepiedavaja optiku.

Atradu baltcom, kuram cena bija 18 Eur ar ligumu, 22 bez liguma - LTK tai pat laika piedavaja 20 mbit, Interaktivo par 36 Eur bez liguma.

 

Negribigi panemu Baltcomu, bez liguma par 22 Eur, un esmu stara par to.

Nets un TV iet ideali, bez kadam bremzem, ka te ieprieks piemin!

 

Un ka jau mineju, Baltcom Interaktiva ir labaka par LTK! (tik tiesam LTK kretine ar savam reklamam - tiesam alkatiba ka @VIL teica)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kāda baltkomam ir bildes kvalitāte, salīdzinot ar virszemes TV/interaktīvo TV?

Link to comment
Share on other sites

@@VIL,krietni labāka, arī HD kanālu ir vairāk, t.sk. arī kas pieejami pamata pakā. 

 

un jā.. Baltcomam ir optika, nevajag nekādus kabeļmodēmus vai ko tml. No kāpņutelpas nāk vads pie rūtera un no rūtera attiecīgi uz tv kasti un datoriem, ar iespēju izmantot arī wi-fi. Piedāvā viņi šobrīd tplink wdr3600 dualband rūteri.. nu jau vairāk kā gadu lietoju, nekādu problēmu, kāršanos vai tml. savu uzdevumu pilda.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Piedāvā viņi šobrīd tplink wdr3600

 

Tas viņu ruters jāņem obligāti, tur iekšā viņu konfigs? Vai var lietot arī tikai savu ruteri? 

Link to comment
Share on other sites

@@ggg97, nav obligāti, tik jābūt rūterim kas derēs priekš interaktīvās tv, ja izvēlēsies. Negribu sameloties, bet jāatbalsta multicast, jo uz tv kasti saturs iet caur rūteri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...