Jump to content

Firmas Datoru audita softs ar WWW seju


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Meklējās Iestādes datoru audita softs ar www seju. Zinu ka ir bijušas tepat līdzīgas diskusijas, bet ar boot meklētāju- nemeklējās. Vajag faktiski iekārtu dzelžu licenžu softu un papildus info ievietošanu ērti apskatāmā un brīvi grupējamā veidā ar iespēju eksportēt vajadzīgos datus uz xls vai citu apstrādājamu formātu. Un bezmaksas. Ir kādam kas padomā?

Link to comment
Share on other sites

bezmaksas neko tādu neatradīsi ... pija kaut kādi pašmāju risinājumi, bet tie bija par maksu :/

Link to comment
Share on other sites

Kapēc tad nevar atrast - var gan! Use Linux! :) Savulaik vienā uzņēmumā šādam mērķim izmantoju OCS Inventory - te links. Klienti ir uzstādāmi gan uz Windows, gan uz Linux, gan uz MacOS mašīnām. Priekš bezmaksas programmas pat ļoti iepaidīgi... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Zinu to. Man neder ar agentiem. Un īsti nepatīk tas. Man faktiski vajag The Dude(vai Zabix) vizualizacijas iespeju, piesaistītu pie kartes vai ēkas shēmas un iespēju tajā ievadīt papildus infu pa definētām kategorijām un iespēju šo infu kad vajag grupēt un izdrukāt. The Dude ar vizuālo daļi ir ļoti Ok, bet ar papildus datiem un to grupēšanu galīgi neparocīgi.

Link to comment
Share on other sites

Uzmet aci Aida64. Senos laikos tas šito darīja, IMHO. Tagad gan sen neesmu skatījies, kopš tas pārtapa par maksas produktu.

Link to comment
Share on other sites

Aida64 (bij. Everest) tikai deva info par dzelžiem - tad jau to pašu var dabūt ar Nagios pluginiem, kas informē par dzelžiem u.t.t. Bet Nagios, tāpat kā The Dude u.c., ka nevar pievienot info par Software key u.t.t. Vismaz es saprotu, ka to tieši biedram it.invalīds vajag.

Link to comment
Share on other sites

apskati http://checkcfg.narod.ru/index.htm

 

par www neesmu drošs (neesmu testējis), it kā viena no komponentēm sklad_w ko līdzīgu dara, bet pārējo dara labi! Pats gan izmantoju manuāli bez instalācijas sklad un CheckCfg.

 

Kartes gan neveido!

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

Spiceworks

Bezmaksas un nav nekādi klienti jāinstalē uz pārējiem datoriem.

Iespēju ļoti daudz, tik nedaudz jāpiecieš reklāmas

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

HP Systems Insight Manager. Diezgan advancēta lieta.

Pats savus skriptus vari pat taisīt, ko kurā momentā dara.

Var tev uz e-pastu aizsūtīt ziņu, ka kaut kas nav labi. Ar attiecīgo konfekti vari dabūt sms paziņojumus.

Vajadzīgs MS SQL vai Oracle, kur datubāzi turēt.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Pārfrāzēšu jautājumu. Jo tīkla audits nav gluži tas ko man vajag. Jo visos šajos softos primāri ir tīkls un dati ir otršķirīgi. Vajag softu kurš orientēts un grāmatvedības uzskaites softu, Faktiski vienkāršu Apache+MySQL+PHP vai citu DB ar iespēju ievadīt vajadzīgās iekārtas/inventāra objektu(Nr. vai nosaukuma veidā) ar papildus informācijas laukiem, pēc kuriem varētu kārtot/atlasīt kā vajag un pie vajadzības eksportēt teiksim uz XML vai XLS. Un ja šādai programmai būs arī kāds vizuālais iekārtu attēlošanas veids piesaistīt kartei/ēkas plānam tad būtu vienkārši lieliski.

Link to comment
Share on other sites

kropli, tu vispār skaties tos linkus, ko tev dod? I DoIT tieši to arī dara, tam nav nekāda sakara ar tīkla auditu..

 

 

Zwobot, GLPI vairāk ir ticketing sistēma, lai to lietotu kā uzskaites softu, jāliek klāt OCS Inventory...

Labots - NewAge
Link to comment
Share on other sites

versatile

Tas Spiceworks ir tas kas man bija vajadzīgs, super!

Nekādu agent softu deployošana, viss notiek un diezgan žiperīgi, customizējamas atskaites, utt. Tās reklāmas pofik.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau domāju, ka patiks :)

Jau kādu pusgadu vienā uzņēmumā ar ~50 darba stacijām izmantojam.

Viss vēl nav apgūts.

Lietotāju portāls un ticket sistēma arī baigi labā fīča.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

kropli, tu vispār skaties tos linkus, ko tev dod? I DoIT tieši to arī dara, tam nav nekāda sakara ar tīkla auditu..

 

 

Es apskatīju un redzu ka tas ir maksas produkts. Man tas neder.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...