Jump to content

Matesplates p5b se lan draiveri


TommY
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Problema ir ar p5b se asus matesplati.

Ir uzinstalets windows 7, bet vins automatiski neatrada lan draiveri. Tatad devos uz asus majaslapu, lai lejupladetu pats draiveri, BET

lieta tada, ka vini neatbalsta windows 7 un vista 64 lan draiveri nestrada.

Ir kads veids, ka tikt gala un uzinstalet draiveri? Vai ari jaskiras no win 7 ?

 

Paldies.

 

(Atvainojos par garumzimem un citam kludam, rakstu steiga no darba)

Link to comment
Share on other sites

Man vinu pie device manager neatrod, bet pie troubleshoot raada, ka nestrada jo- No driver.

No tuksha gaisa ne id no ko nevar atrast. Pie matesplates info rakstits- PCIe gb lan controller. Tas neko daudz man neizsaka, kads var uzbidit uz pareiza cela?

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

device manager jārāda - kaut vai kā neatpazīta ierīce ar izsaukuma zīmi !

biosā nav diseiblota ?

Link to comment
Share on other sites

Un klaviatura nestrada, kad piesledz, tad iedagas lampinas un izdegas. ne biosa nekur nevaru ieiet. tulit paproveshu kadu ps2 draiveri un tad zinoshu par biosu.

Link to comment
Share on other sites

hmm, man nav nojausmas vispar ,kas, kapec.

Asus vsp afujetj nevar uztaisit win7 draiverus, tagad vairakums sliecas uz win7 nevis xp, bet tikunta nevar.

:D nu ja, bet bez klaviaturas nevar biosa ieiet. ( man liekas ) joprojam nevaru dabut vinu atpakal. Pieliku removable usb hdd un cd room, lai noklonetu pc, bet izrubas klaviatura un vairs nav. kas ta par lietu... ka 1 problema paradas tad uzreiz uzaug vel.

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Nekad mūžā klaviatūrai nevajag speciālus draiverus, izņemot gadījumu, ja tā ir multimēdiju klaviatūra. Taču arī tā darbosies, bet bez draivera nebūs pieejamas speciālās funkcijas.

Ko tu tur taisies klonēt? Ja tev sistēma nedarbojas, tad ko tu iesāksi ar šādu klonu? saved visu kārtībā, tad klonē uz nebēdu.

 

Kā vispār instelēji, ja netiec BIOSā?

Link to comment
Share on other sites

Man ir velviens fresh hdd sakomplektets, jau vienu pc nokloneju no vina viss iet. A tagad nokloneju un neiet lans, tad proveju velreiz klonet, ja gadijuma kkas ir nogajis greizi, bet kad pievienoju hdd un cd room (USB) "LogiLink" un restarteju pc uzliku biosa boot settingus un tad atkal restart un neg'aja klaviatura.

Ja butu klaviatura , varetu ieskatities biosa vai viss ar lanu ir pareizi.

 

Nevar but ta, ka hdd un cd draiveri aizstaja kkadus klaviaturas draiverus?

Man pie startup rada, ka ir ps2 mouse, laigan man ir usb.

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

1. Tev PS2 vai USB klaviere ? Ja USB - kas traucē BIOSā uzlikt USB legacy un viss darbosies ?

2. Tā, tā, ko tu tur klonē ? Uz cita PC sainstalētu OS gribi palaist uz savējā ? Var, ja vien visi dzelži pilnīgi identiski, citādi - par ko brīnies ? Instalē OS normālā veidā un tad arī domāsim, ja neies.

3. Ražotāja lapā ir draiveri divām tīkla kartēm - Atheros L1 Driver, un Attansic L1 Gigabit Ethernet Driver - (jā, Vistai, bet 100% darbosies uz W7, tikai instalē pareizi) - tā kā noskaidro, kura versija tev vajadzīga.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

PS2.

Kloneju uz identiskiem datoriem. Vienadas matesplates, bet shaja gadijuma windows neatrada lan driveri.

Meginaju instalet jau abus draiverus, neviens no abiem nedarbojas.

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Vai gadījumā nav vieglāk instelēt OS normālā veidā, nevis klonēt. Ja nedarbojas PS2 klaviere, vienīgais, kas nāk prātā, tā ir bojāta, jeb tu viņu pieslēdz kad sistēma jau palaista.

Tas otrs identiskais dators kaut darbojas nornāli?

Link to comment
Share on other sites

Vista draiveri mana gadijuma nedereja, ne viens, ne otrs.

Man izdevas, vajadzeja noresetot biosu. Iznemu to bateriju ara, boot stepseliti parspraudu 10 sec pagaidiju, liku ieksha un viss iet.

Veletos pateikties visiem, kuri centas palidzet. Uzsvaru lieku uz Raivi, katra reize, kad prasu palidzibu, vins neatteiks palidzet!

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Kuri draiveri tad aizgāja? Pats taču raksti, ka no Asus mājaslapas novilktie nederēja...

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

device managerī vispār uzrāda network adapter??ja nē tad vai nu biosā atslēgts vai beigts.

instalējot draiveri nelieto asus setup bet apdeito cau update draiver.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

zb šitie klauni - vispirms raksta "Ir uzinstalets windows 7",

pēc tam - "Kloneju uz identiskiem datoriem"

pats kaut ko saspaida biosā

un tad brīnās ka kaut kas nez kāpēc neiet .

Link to comment
Share on other sites

Diemzel, Arni, vienigais klauns sheit esi Tu.

 

Kuri draiveri tad aizgāja? Pats taču raksti, ka no Asus mājaslapas novilktie nederēja...

 

Vaina bija biosa, vienam datoram (identiskam) tadi bios uzstadijumi bija labi, bet otram, nezinu kapec nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Draiveris var neiet tikai 2 gadījumos:

1. Dzelzis cits.

2. Dzelzis nosprādzis/gļuko/atslēgts BIOSā.

 

P.S. ASUSam ir 2 šīs mātesplates modeļi, iespējams otrais?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...