Jump to content

vajadzīga palīdzība jauna portatīvā iegādē


JTX88
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir pienācis tas brīdis, kad beidzot esmu iekrājis naudiņu jauna portatīvā iegādei. Par jauniem tehnikas brīnumiem diemžēl neesmu informēts un lielās aizņemtības dēļ laika tam nemaz neatliek, tāpēc cerēšu uz Jūsu padomiem un ieteikumiem. Portatīvo vēlos iegādāties, lai aizstāt nu jau novecojušo Acer Aspire 5520. Kā izmantošanas mērķi galvenokārt minēt filmu skatīšanos, sērfošanu internetā, tā kā bieži dodos izbraucienos, tad svarīgi ir arī baterija, šad tad vēlētos ar;i uzspēlēt arī kādu spēli. Cena 350-420 Ls

 

PS. Ceru uz sapratni un saprātīgiem ieteikumiem.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Slimie geimeristi, neviens laptops īsti nav domāts spēļu dzenāšanai. Bet tā kā autors šad tad spēlē, tas nozīmē labi ja reiz nedēļā, tad viņam pietiks.

 

P.S. Kā arī šobrīd šāds dells ir manā īpašumā un kaut jau tomēr var uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

cik esmu interesējies par portatīvajiem, tad vienas no labākajām atsauksmēm bija par Asus, bet Dell priekš manis kā "tumšais zirdziņš".. cenu griesti ir naudaudz paaugstinājušies, ko sakat par http://www.1a.lv/dat..._n53sv/6112119/ ?

 

zinu, ka tehnoloģijas ļoti strauji attīstās, taču negribētos iegādāties kompi, kas jau pēc kāda gada izskatīsies pēc miskastes uz citu fona.

Labots - JTX88
Link to comment
Share on other sites

ai nu beidziet to asus modeli

jau cik reizes esmu teicis ka tur tie inženieri ir bijuši īpaši apdāvināti un tādam datoram tīk debīlu dzesēšanu.

 

ja neņem kādu celeron bet i3 tad jau vienalga

tāpt visi vienādi novecos

un pēc gada jau ir jauna paaudzes un tā katru gadu

Link to comment
Share on other sites

DJWoX esi lietojis to Asus? Vai vienkārši, tāpēc, ka gribi ietirgot DELL, te muldies. Tur ar dzesi viss ir kārtība.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc katru nedēļu jātaisa jauna tēma par portatīvā datora iegādi? nevar kādai iepriekšējai galā turpināt?

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsti, te viena daļa neprot vispār lasīt, kaut arī norāda uz linkiem, bet raud ka neviens neatbild neko sakarīgu.

Link to comment
Share on other sites

Tailer jā ir sanācis palietos bet nepārnāk ilgi bet tomēr man nepatika kā šis silst un kā silst. klaviatūra ar tā kā kaut kāds sūklis ļoti ļurīgā. un ekrānu varētu labāku par to naudu :)

Link to comment
Share on other sites

tā varētu būt

kaut apkārt ir metāls tomēr tās eņģes tādās īpašas likās :D

Link to comment
Share on other sites

Regulāri ieskatoties tēmās par portatīvo datoru izvēli, esmu pamanījis, ka visi aizmirst tādu " sīkumu" kā USB 3 esamību/neesamību. Domāju, ka gada vai divu laikā visa perifērija būs pārorientējusies uz jauno standartu. Cik no šobrīd Latvijā piedāvātajiem datoriem ir aprīkoti ar USB 3? It sevišķi lētā gala.

Link to comment
Share on other sites

ko tu saproti ar visu perifēriju ?

USB webcami , venilātoriņu uz USB3 ?

arējās atmiņas tik būs uz USB3

 

un lētučos USB3 būs tad kad intel ieliks USB3 kontru savā čipsetā, patreiz tā nav :(

Link to comment
Share on other sites

USB 3 vajadzētu pievērst uzmanību un jau tagad liela daļa ražotāju to piedāvā, arī lētučos. Šis laikam varētu būt pieskaitāms pie lētučiem un ir ar USB 3 http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_x54hy/7586961/. Asus eņģu stāsts vispār ir kaut kas no sērijas - visiem Pavilion plates ir ar defektiem (aļja 5 gadus vecs stāsts). DJWox gan jau salīdzini N53SV ar DELL par summu x2, tāpēc liekas, ka gribētos labāku ekrānu un klaviatūra ļurkājas, neko no Tava minētā nenovēroju. :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...