Jump to content

Pareizā RAM izvēle, saderība ar mātesplati


TommY
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

jau atvainojos par, manuprāt, muļķīgu, bet man patiešām noderīgu jautājumu man.

 

Tātad, mātesplate atbalsta šādus ramus.

# Dual channel DDR2 667/533 Memory DIMMs .

Pilns mātesplates apraksts http://www.jetway.co...&proname=945PDG

 

Jautājums: Es patiešām 100% DROŠI varu pievienot šādu ramu. Itkā redzu, ka viss sakrīt, bet labāk būt 100000 procentus drošam, un cerams, ka jums nebūs grūti atbildēt, bez ironijas.

 

"KINGSTON 1GB 667MHZ DDR2 DIMM" http://m79.lv/kingst...2n51g_2824.html

 

 

Vai ir jūtama atšķirība starp 667 un 533mhz?

 

Pie reizes- vai barokļa strāvas pārpalikums nav labs? Piem. ja es paņemu 500w, tad ja dators izmanto kādus 350, tas nav slikti?

 

Liels, liels paldies!

Link to comment
Share on other sites

Jautājums: Es patiešām 100% DROŠI varu pievienot šādu ramu?

 

Nav droši. Kam īsti RAMu pievienosi? Ir jau MB esoši RAMa moduļi?

Eksperimentēsi pats?

Iesaku apzināt kolēģus, kas no datoru komplektācijas sajēdz drusku vairāk.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Protams vari. Ja liksi moduli piemēram 800MHZ tas vienkārši strādās ar zemāku frekvenci.

 

Nekur īsti nav teikts, bet ir labāk lai uz MOBO stāv viena ražotāja moduļi. Ir bijuši gadijumi, kad visādi noname negrib sastrādāties korekti (met kļūdas).

Link to comment
Share on other sites

Viestur tie gadījumi ir saistīti ar single rank dual rank un quad rank memory chipu nesaderību.. Protams varam novelt arī visu uz mistiku.

Link to comment
Share on other sites

Man ir viens 512mb ar 533, bet to ņemšu ārā un pievienošu četrus 1gb kingston 633mhz dimm ramums, tas der? Itka rakstīts, ka nav jābūt nekādām problēmām, bet ,kā ir prakstiski? Kompītim ir 400w baroklis, dēļ tiem ramiem, paņēmu jaunu 500w, arī , protams, vecuma fatora dēļ.

Tas ir viens kompītis.

 

Otrajā stāv 2x1gb Kingston 633mhz dd2, kurā arī plānoju ievietot papildus 2x1 ramus.

Firmas visur vienādas, lai nav problēmas ar saderību, un ramu mhz sakrīt ar mb norādīto iespējamo, bet var būt kādas blakus problēmas?

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

Nu tā MB, kas linkā, atbalsta 4GB (4x1GB) RAM, bet noskaidro, kā ir ar otro MB - kaut gan, ja nav muzeja eksponāts, gan jau atbalsta.

Otra lieta - jēga no 4GB būs tikai, uzinstalējot 64 bit W7 vai 64 bit Linux - citādi vairāk par 3,25 nestrādās.

Link to comment
Share on other sites

Labi, tad bliežu uzreiz windows 7 augšā! Liels paldies par noderīgiem padomiem. Es domāju, ka 4x1 noteikti jāiet.

Kā ir ar barošanas bloku? Vienkārši jāņem 500w un viss? Neko vairāk nevajag? Kā ir ar izmēriem, zinu ir daži modeļi, kuri lielumā atšķiras. Kā to noteikt?

 

 

Tātad apkopojus: Es varu ielikt

KINGSTON 1GB 667MHZ DDR2 DIMM

Mātesplatē, kurā rakstīts:Dual channel DDR2 667/533 Memory DIMMs .

 

Viss ir pareizi?

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
Mielestapa

Var pirkt, ja nav sarakstā, tikai izvēlētā 3000 MHz atmiņa darbosies, visticamāk, 2933 MHZ frekvencē, citām problēmām nevajadzētu būt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ruta Ļutkus
20 minutes ago, Mielestapa said:

Var pirkt, ja nav sarakstā, tikai izvēlētā 3000 MHz atmiņa darbosies, visticamāk, 2933 MHZ frekvencē, citām problēmām nevajadzētu būt.

Paldies!bet neko jau nemana tak tie 67mhz ?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
Pirms 1 minūtes , Ruta Ļutkus teica:

Paldies!bet neko jau nemana tak tie 67mhz ?

Neko jau nemaina, ja būs vēlēšanās, varēs atmiņu virstaktēt un knibināties ar Ryzen DRAM kalkulatoru, kas ierindas lietotājam caurmērā nav nepieciešams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Domāju, ka strādās arī ar visiem 3000 MHz. Pats nesen nopirku Gigabyte B450M DS3H un G.Skill Aegis (F4-3000C16-8GISB) ar tādiem pašiem timing, kā tam Sniper X (tur man liekas vienīgā atšķirība ir tas heatsink). Tas rams arī nebija tā mātes plates support sarakstā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...