Jump to content

Windows 7 zilais logs


coolmarcis
 Share

Recommended Posts

Kad es startēju windows 7 man visu laiku metās virsū zilais logs, un restartējas dators un tas visu laiku atkārtojas.

Man metās virsū šis kods: 0x0000008E (0XC0000005, 0x80551211, 0XBA3AEBA8, 0x00000000) vai kāds varētu palīdzēt?

Man datoram ir:

processors I3 2310m 2.1ghz

video karte Nvidia Gefore GT520M

cietais disks: 465GB

 

Meklējot google es atradu kad vajadzētu iet uz system startup repair un izmantoju system restore point un tas visu salaboja.

Labots - coolmarcis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad Tu pastāstīji ko šodien darīji.Šausmīgi interesanti....Problēmas ta nekādas vairāk

Meklējot google es atradu kad vajadzētu iet uz system startup repair un izmantoju system restore point un tas visu salaboja.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Adrians56

Kad es startēju windows 7 man visu laiku metās virsū zilais logs, un restartējas dators un tas visu laiku atkārtojas.

Man metās virsū šis kods: 0x0000008E (0XC0000005, 0x80551211, 0XBA3AEBA8, 0x00000000) vai kāds varētu palīdzēt?

Man datoram ir:

processors I3 2310m 2.1ghz

video karte Nvidia Gefore GT520M

cietais disks: 465GB

 

Meklējot google es atradu kad vajadzētu iet uz system startup repair un izmantoju system restore point un tas visu salaboja.

 

 

 

Windows nogrāvies, pārinstalē.

Link to comment
Share on other sites

Meklējot google es atradu kad vajadzētu iet uz system startup repair un izmantoju system restore point un tas visu salaboja.

Tas labi ,ka dalies pieredzē :).

Labs padoms .Gan jau kādam noderēs :).

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 27, 2012 - Acīmredzot ģenerē sūdus, lai krātu postus
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 27, 2012 - Acīmredzot ģenerē sūdus, lai krātu postus

Man arī noderēja

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...