Jump to content

Running apavi


Kitai
 Share

Recommended Posts

Vajadzīgi apavi ar kuriem tikpat labi sēdēt biroju, vajadzības gadījumā ložņāt pa jumtiem, trepēm utt. :) Topiks jokains, jā.

Link to comment
Share on other sites

Njā...

 

Bet nu ja pa tēmu, nočeko, kāda ir tavas pēdas tendence saduroties ar zemi - underpronation (saskaroties ar zemi izliecas uz āru, ja skatās no aizmugures), neutral (paliek taisni attiecībā pret pārējo kāju) vai overpronation (liecas uz iekšu). Skriešanas apavus taisa, ņemot vērā šīs pēdas īpatnības, un pēdai, kurai ir tendece liekties uz āru, nebūtu labi vilkt apavus, kuri paredzēti pēdai, kura liecas uz iekšu utt. Ātri kājas nogurs un nebūs pārāk ērti.

 

Ja nemaldos, tad adidas lapā pie kurpēm varēja atlasīt modeļus, kas ir domāti katram pēdas tipam.

 

P.S. es pats skriešanas apavus nēsāju ikdienā, jo ja padsmit stundas kājās ir kaut kādas dekoratīvās 'glīti un politkorekti izskatās' kurpes-vulgaris vai sazin kas vēl, tas ir vāks. Dienas beigās kājas var griezt nost...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Tā nopietni - pirkt apavus internetā skaitās normāli? Man jau "parastajos" veikalos ir grūtības ar piemērotu apavu atrašanu, nespēju iedomāties, kā varētu nopirkt "ideālos apavus" internetā...

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Internetā nav jāmocās ar skatlogu pārpilnību- man ir bijis tā, ka vienmēr tas ko nopērku internetā 100% der. Ideāli, ja veikalā LV var pamērīt konkrēto modeli.

Link to comment
Share on other sites

Es arī neko mugurā/kājās velkamu nepirktu internetā. Ok, vienreiz nopirku vienas tupeles uz dullo - un paveicās - derēja, bet apzinos, ka varēja arī nepaveikties.

 

Bieži pēc apavu pielaikošanas izbrāķēju potenciālo pirkumu, jo, lai arī it kā izmērs īstais, tomēr kaut kas nav - vai nu pārāk šaura, vai pārāk zema, smaga tā kurpe utt. Līdz ar to, pirkt bez reālas uzlaikošanas nav pārāk prātīgi...

Jebkurš apģērba un kurpes gabals neder jebkuram cilvēkam - kājas ir visādas - resnākas, šaurākas, augstākas utt, līdz ar to, lai arī pēdas garums it kā vienāds, apavs, kas labi der cilvēkam ar platu pēdu, nederēs cilvēkam ar šauru pēdu. Ok, kājās uzmaukt varēs, bet šņores būs jāsavelk kā regbija bumbai, lai nekristu no kājas nost, un tādā garā...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Pērkot viena konkrēta zīmola mantu tie izmēri nestaigā. Ja zini savu izmēru, tad var pirkt droši. Parasti sporta apavus pērku internetā pēc šādas shēmas: LV veikalā piemēru, tad tad to pašu modeli un izmēru arī iegādāju. Piemēram, starpība cenā uz "dārgajiem" Nike sanāk jūtama. Arī krāsu gamma plašāka kā vietējos veikalos. Vairāku gadu garumā iegrābies neesmu ne reizi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Piekrītu UN1. Labā gala apaviem tādiem kā Nike, Ecco, Clarks, Timberland modeļi "nestaigā".

 

P.S. Ja rocība neļauj. Var nopirkt arī "Audimas" kedas centrāltirgū pa piecīti. Pēc 2 nedēļu valkāšanas apavos jau ir izveidojies kaut kas līdzīgs mājas biezpienam un dakters nosaka diagnozi - jums ir "kāju sēnīte" . Protams kad saskaita idevumus 2 gadu griezumā par apaviem, var nonākt pie secinājuma... labāk būtu bijis nepirkt tirgū.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es ar pērku vairs tikai netā zināmas firmas, pārsvarā nike un converse, nah tos mūsu veikalus ar 200% varku, nah uzpūtīgos purnus aiz letes. Turklāt normālās neta bodēs arī tiek nodalīt augstums kurpei, ne tikai izmērs un izmēri vienai firmai paļubē visu laiku tie paši. Vēl jāpiemeklē tik pāris firmas ar nesporta apaviem, tad nezinās vairs bēdu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar Adidām ir jābūt uzmanīgam. Man ir diezgan augsts pēdas pacēlums (vai jā nu to vietu sauc, kur parasti apaviem ir šņores) un gandrīz nevienā Adidā iekšā netieku.

 

Bet vispār apavus internetā iegādājos un zinu, ka man derēs Nike, Vans, Clarks un daži citi. Mīļākais veikals ir http://schuh.co.uk/ bet tur ir ik pa 2...3 dienām jāpačeko ko piedāvā, jo nav visu laiku pastāvīga piedāvājuma.

Link to comment
Share on other sites

Esmu pircis daudzas maikas, vienreiz arī bikses un vienreiz botes (Adidas) - pfu, pfu, pfu pagaidām viss bijis labi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Paceļu vēlreiz savu mironi...

 

Tā kā mazliet ir pamainījies darba porfils, tad meklēju sev atkal darba apavus. :D Nepieciešams, lai normāli būvlaukumos, smiltis, mitrums utt. varētu staigāt?

Link to comment
Share on other sites

cena?

hvz, kāda no tiem kantoriem pirku "Verona" ~ 12 Ls, tīri ērti un pat pieveda klāt divus izmērus, nebiju drošs (varbūt impact.lv), tikai bija ar tērauda aizsargiem, līdz ar to pasmagi. Pēc kaut kādiem gadiem saplaisāja zoles, pat nenodilstot. 

Tagad pārgāju pilnība uz sportdirects shūzēm caur internetu, var arī pielaikot Olimpijā.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

:D :D :D bla nu autora izveeleetie apavi ir vienkārši ideaali - traktoristiem :D ar taadu zoli dublji nebuus shkjeerslis!

Link to comment
Share on other sites

Šādi tādi strādnieku apavi ir arī SportsDirect - ja esi Rīgā, vari ieskriet apskatīt.

Link to comment
Share on other sites

hi-tec ir labi, bet man viņu waterproof botās virs +10 grādiem āra t ir karsti kājām.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...