Jump to content

32PFL6606H ar creative inspire T6060


Pilsetnieks
 Share

Recommended Posts

Labdien ir televizots 32PFL6606H un sabufers ar tumbām. vai iespējams saslēgt kopā?? Skatos, ka katram savas krāsas "štekerīši", nelīmējas kopā. Moš varat pateikt ko kurā ielikt??

post-92540-0-15037000-1326014410_thumb.jpg

post-92540-0-33121100-1326014416_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

TV tie banani ir bildes sutisanai, jeb component video. Skaņai der optika tv, bet tadas nav tavai muzikas sistemai. Japerk modernaka sistema vai parveidotajas optika uz rca.

Link to comment
Share on other sites

es teiktu ka R un L tajaa EXT2 vareetu attiekties uz skanju. paareejie 3 uz video. Skaties TV manuaali, tur jaabuut rakstiitam.

Link to comment
Share on other sites

Kevin, tā, AFAIR , ir ieeja, ne izeja. Afftars tak grib savu megabasu pie TV piedabūt, lai OKartes un jevrovīzijas raidījumus pastiprinātu un no TV soundu laukā dabūtu.

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir rakstīts manuāļos (abās ražotāju vietnēs), kā saslēgt dažādus signālu avotus.

T6060 ir 3 pāri ieeju, pie kurām slēgt kompja skaņas kartes izejas.

Tie R un L - nav skaidrs, vai tās ir izejas. No bildēm spriežot, es teiktu, ka ieejas,

Stereo skaņas izejai jābūt SCART ligzdā.

Kādā veidā padot no SCART uz 5.1 ieejām, nepateikšu, jo nevēlos nekādu morālu atbildību, bet iespējams tas noteikti ir.

Link to comment
Share on other sites

aa, vinjam vajag no tv signaala dabuut izeju, es sapratu otraadi . :) bet nu jaabuut arii taadai, jaameklee manuaalii

Link to comment
Share on other sites

Pilsetnieks

Nu ok. Tad klausīšos kā līdz šim vai piemeklēšu atbilstošu skaņas aparatūru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...