Jump to content

USB to HDMI


FreeT
 Share

Recommended Posts

Sveiki tatad radas jautajums par sadu iespeju esmu redzejis kad ir iespeja nopirk usb pareju uz HDMI tada maza kastite

Un es gribu jautat ja es vinu noperku un gribu skatities HD filmas uz sava tv ja es noperku tadu pareju piesprauzu pie tv un es varesu skatities filmu HD kvalitate vai ari ne. Vai man obligati ir japerk HD player. Manan tv ieksa ir iebuvets kautkads Players

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja gribēsi kaut kādu mistisku pāreju, kompis būs jāstaipa šur un tur. Ņem labāk ko Stepselis ieteica, tik ar LAN atbalstu. Varēsi saslēgt savu kompi tīklā ar šo aparātu. Papildus būs kur torrentus pumpēt. Super ierīce.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Sony-USB-Male-HDMI-F-Adapter-Converter-VMC-MD2-HDMI-/320804912122?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ab1767bfa#ht_5568wt_1270

 

rekur es biju domajis kautko tadu nu man uz TV vajag filmas skatisos itka liekot caur usb ir tada pasudiga kvalitate citreiz iekeras un dazam fimam skana slikta

man but labak ja es uztaisisu sadu variantu piesprauz flash un tas pariet uz HDMI

 

Mans jautajums ir vai bus laba ka caur usb parasto a un vai USB var ietekmet kautko

labaks usb vai sliktaks un ja var tad kautkadu info ka tiesi

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Prastā valodā būtu tā, ka tur tev starp USB un HDMI vajag kaut ko pa vidu kas palīdz pāriet, tobiš konvertē!

 

 

man but labak ja es uztaisisu sadu variantu piesprauz flash un tas pariet uz HDMI

 

Link to comment
Share on other sites

Nav tādas vienkāršas strādājošas* USB -> HDMI pārejas. Kā jau te tik teikts, USB kopā ar HDMI var strādāt tikai kā gatava ārēja elektroniska ierīce - "media player". HDMI - tā televizoram ir video/audio ieeja, tāpat kā SCART, RCA,S-Video, D-SUB. Televizorā iebūvētais media player spēj atskaņot, vienīgi failus, kuri atrodas uz USB flash (tīkla šāres). HDMI tā ir video/audio ieeja, un par to, kāds signāls nāk uz šo ieeju televizors vairs neatbild, par to atbild ierīce, kura ir pieslēgta pie HDMI. Televizors šajā gadījumā darbojas kā vienkāršs monitors.

 

* runa ir par strādājošu USB -> HDMI „pāreju”. Ja ir pieprasījumus, tad ķīnieši var uztaisīt pilnīgi jebkādas pārejas (arī pašas absurdākās), kuras, protams, nestrādās, bet izskatīties gluži kā īstas. Bet pieprasījumu jau var noteikt vienkārši - ja kāds cilvēks Internetā ir meklējis USB -> HDMI tātad pēc tā ir pieprasījumus un tātad to var ražot. Tas jau nekas, ka nekas nedarbosies, nopelnīt jau var arī pārdot nestrādājošas ierīces. Kamēr kāds konstatēs, ka ierīce nedarbojas, tikmēr jau pāris tūkstoši tādu verķu jau būs pārdots.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Nu tad sads variants galigi neder nu tad man ir japer HD player

bet skatoties parastu filmu caur USB skana ir tada slikata un vina iekeras un citreiz sak radit taka kubi. uz datora skatoties ta filmai nav to var ietekmet flash

itka man pietiktu ar to kad parastas filmas rada tapat ka uz PC

 

 

A un ja man ir flash ar 3.0 driver tad tas ietekme kautka filmu skatisanos vai ne

un ka ir ar flashiem pec ka noteikt kurs labaks piemeram flash ar 2.0 driver ir kautkads kinietis un piemeram kingston. ir kada atskiriba vai tikai izturiba un firma

 

Nu katad ir ar to USB ta ari atbildi nesmu sanemsi kas vinos atskiras

Link to comment
Share on other sites

Nu tad sads variants galigi neder nu tad man ir japer HD player
Nu dari tā :) Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Labāk jau Media player ar LAN.

Link to comment
Share on other sites

Kads tas media player ar LAN ir sikaku info

 

Nu labi flash ir par lenu kadu man flashu nopirkt lai butu normali Iesaki kadus

 

Nu pa to HD player man ir Full HD TV Kads ir normals variants pa sapratigam cenam jo HD filmas nezinu vai tik bieiz skatisos ka parastas tak uz vina ari var skatities parastas filmas ne

 

Negribas jau teret baigo naudu pa player ja vnu neizmanto pilniba tapec domaju kad varetu to flashu

 

nu reali gribu tik cauri ar letako variantu bet nu ar labu rezultatu

Link to comment
Share on other sites

<p>

Nav tādas vienkāršas strādājošas* USB -> HDMI pārejas. Kā jau te tik teikts, USB kopā ar HDMI var strādāt tikai kā gatava ārēja elektroniska ierīce - "media player".
Nu es gan tik skaļi neteiktu...Man kompim viens monitors ir piesprausts caur pāreju usb->DVI un kā zināms dvi->hdmi nav nekādu problēmu. konkrētais pārejas modelis neder, jo nenodrošina audio, bet pieļauju, ka ir modeļi, kuri taisa arī usb ->hdmi ar visu audio. katrā ziņā tas nav nekas principiāli neiespējams.
Link to comment
Share on other sites

nevertell

720p video esot spējīgi tādi monitori pavilkt, bet ja vēlies 1080p laist cauri usb, pietrūkst ātrums. Un tur notiek baigā kompresija.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi par to man ir skaidrs bet ja es perku fleshu ka lai es atskiru kurs atraks kurs lenaks tas ir tas driveris 3.0 ja tas ir atraks un 2.0 ir lenaks ar to vini tikai atskiras cik es saprotu

 

ieskakat kadu ludzu man jo flashu ari gribu iegadaties varbut labak arejo cieto disku pirkt iespejams tas ir atraks

Link to comment
Share on other sites

Nu apskaties,salīdzini cik kurai liels lasīšanas un rakstīšanas ātrums.Neko jau nevar ieteikt nezinot cik vari tērēt un cik GB gribas.Bet ja doma tikai uz tv izmantot tad ar 8gb ar var iztikt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

DL, piekrītu.

 

Klapēju ciet, jo tēmas autors pilnībā ignorē latviešu valodas gramatikas likumus. Lai nu kā ar garumzīmēm, bet pieturzimēm ir jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...