Jump to content

HD Tune versiju izvēle


Lienīte
 Share

Recommended Posts

:) Hi boys !

 

Man te dators palaižot programmas izmeta īslaicīgus zilos logus, paspēju tikai izlasīt error dumping files vai ļoti līdzīgi, sākumam gribu pārbaudīt HDD, kuru freeware programmu man labāk izvēlēties HD Tune Pro 5.00 vai HD Tune 2.55?

 

http://www.hdtune.com/download.html

 

 

Pavisam aizmirsu, lai nesākt jaunu topiku, ar kuru programmu var pārbaudīt desktopa RAMus Kingston, 4GB, 1600MHZ, DDR3, NON-ECC, CL9, DIMM, XMP, KHX1600C9D3K2/4GX (2x2GB)?

 

http://www.ec.kingston.com/ecom/configurator_new/PartsInfo.asp?root=&LinkBack=&ktcpartno=KHX1600C9D3K2/4GX

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

varbuut var saakt ar prastu windows check disk?

varbuut var aiziet ieksh control panel / administrative tools / event viewer un paskatiities, vai tur nav ieraksti par bad blokiem ?

par ramiem --- kingstonos kljuudu iespeejamiiba ir ljoti nieciiga , ja nu vieniigi tie [ shie konkreetie hyperx ] ir neprasmiigi overklokoti uz neatbilstoshaam frekvenceem/ voltageem

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

varbuut var saakt ar prastu windows check disk?

varbuut var aiziet ieksh control panel / administrative tools / event viewer un paskatiities, vai tur nav ieraksti par bad blokiem ?

par ramiem --- kingstonos kljuudu iespeejamiiba ir ljoti nieciiga , ja nu vieniigi tie [ shie konkreetie hyperx ] ir neprasmiigi overklokoti uz neatbilstoshaam frekvenceem/ voltageem

Iekš control panel / administrative tools / event viewernav nekādu ierakstu par bad blokiem.

RAMi nav virstaktēti par frekfencēm un voltāžu nezinu, zinu RAM īsti nav paredzēti AMD datoriem, tie ir priekš INTEL, kaut arī, liekas tai nevajadzētu būt par problēmu.

 

" This dual-channel HyperX memory kit is Intel XMP-Certified, and runs at a latency timing of 9-9-9-27 at 1.65V operating voltage for dual-channel systems. "

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820104166

Link to comment
Share on other sites

1) HDTune 5 nav frīvāre - tā ir kā 15 dienu izmēģinājuma versija. Versija 2.55 ir tikai "free for personal use". Tātad darbā tikai triālis, ko pēc tam novākt.

2) palaid "Error scan" BEZ "quick" ķekša. Paskaties, vai nav sarkano. Pēc tam parādi skrīnšotu no "Health" sadaļas.

Link to comment
Share on other sites

1) HDTune 5 nav frīvāre - tā ir kā 15 dienu izmēģinājuma versija. Versija 2.55 ir tikai "free for personal use". Tātad darbā tikai triālis, ko pēc tam novākt.

2) palaid "Error scan" BEZ "quick" ķekša. Paskaties, vai nav sarkano. Pēc tam parādi skrīnšotu no "Health" sadaļas.

:( Diemžēl es jau esmu palaidusi skenēšanu ar HD Tune Pro 5.00 ...

Link to comment
Share on other sites

Domā, ka 15 dienās netiksi skaidrībā? :) Vienmēr taču var novākt vienu versiju un uzlikt citu, tā ka stresam nav pamata.

 

un par zilajiem logiem: labais klikšķis uz "my computer" -> properties -> 'advanced system settings' -> advanced -> startup and recovery -> izvākt ķeksi no "automatically restart". Tas ļaus pie nākamā restarta vismaz izlasīt, kas tur rakstīts.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Domā, ka 15 dienās netiksi skaidrībā? :) Vienmēr taču var novākt vienu versiju un uzlikt citu, tā ka stresam nav pamata.

Es nebūt nestresoju, vienkārši ir daudz dzirdēts ka instalēt un atinstalēt programmas ir 'neveselīgi' datoram, kaut kādas drazas jau no programmām paliek kompī.

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdējis arī jautājumus, vai dators nekļūst lēnāks, ja tam uz desktopa ir pavairāk ikonas saliktas. Pie mūsdienu datoru jaudām un DDR3 atmiņām tādi sīkumi ātrdarbību ietekmē aptuveni tāpat kā kāda zobu plombju magnētiskā lauka iedarbība uz datoru. Ja ļoti gribas, lai dators ir max ātrs visos sīkumos - var reizi mēnesī izlaist cauri MyDefrag vai līdzīgu utilītu. Bet Win7/XP jau pats defragmentē aktuālākos failus un lēnāks tāpat vien nepaliek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdējis arī jautājumus, vai dators nekļūst lēnāks, ja tam uz desktopa ir pavairāk ikonas saliktas. Pie mūsdienu datoru jaudām un DDR3 atmiņām tādi sīkumi ātrdarbību ietekmē aptuveni tāpat kā kāda zobu plombju magnētiskā lauka iedarbība uz datoru. Ja ļoti gribas, lai dators ir max ātrs visos sīkumos - var reizi mēnesī izlaist cauri MyDefrag vai līdzīgu utilītu. Bet Win7/XP jau pats defragmentē aktuālākos failus un lēnāks tāpat vien nepaliek.

 

Tā priekš manis ir vērtīga informācija (saglabāšu!), tikai viens jautājums, MyDefrag http://www.mydefrag.com/ ir vienreizējais utilīts, pēc lietošanas tas ir jāizdzēš?

Link to comment
Share on other sites

...esmu dzirdējis arī jautājumus, vai dators nekļūst lēnāks, ja tam uz desktopa ir pavairāk ikonas saliktas....

 

Ja ikonas ir "shortcuti" tad nevajadzētu but kreņķim, bet ja uz desktopa saliktas daudzas mapes ar daudziem failiem un dziļu struktūru tad gan, pie noteiktiem procesiem var iestāties bremze. (piemeram, antiviruss, kurš izmisīgi vēlas skanēt mapi vai failus, kas atrodas "redzeslokā")

 

... tā kā ieteikums uz desktopa mapes un failus neglabāt!

 

Kaut vai My Documents mapē. (ideālākajā variantā ja My Doc pārlikta uz citas partīcijas)

Link to comment
Share on other sites

 

Ja ikonas ir "shortcuti" tad nevajadzētu but kreņķim, bet ja uz desktopa saliktas daudzas mapes ar daudziem failiem un dziļu struktūru tad gan, pie noteiktiem procesiem var iestāties bremze. (piemeram, antiviruss, kurš izmisīgi vēlas skanēt mapi vai failus, kas atrodas "redzeslokā")

Man uz desktopa ir rtīs PDF faili un viens Word fails, vai tiešām dators ir tik jūtīgs ka varēja tādu, man liekas sīkumu dēļ izmest zilo logu ar " ...error dumping... "?

Link to comment
Share on other sites

Mans teksts nebija sakarā ar Tavu problēmu, bet gan atbilde usver. Tas ko aprakstiju standarta situācija nevarētu izraisīt "zilo logu"

Link to comment
Share on other sites

Lienīte: MyDefrag ir vairākkārt izmantojama utilīta. Tā sabīda failus tā, lai pieeja tiem būtu pēc iespējas ātrāka. To palaist vajag katru reizi, kad piemetas rūpes par cietā diska ātrumu un gribās kaut ko uzlabot :moil: Vēlams, ne biežāk kā reizi nedēļā, pēc tam aizmirstot līdz nākamajai rūpei par diska ātrdarbību :)

Link to comment
Share on other sites

nu tad kāds ir bsod'a kods ?

stop:0x00...

A kas to zin? "Noskrēja" visādi uzraksti un zilais logs pazuda, viss ko paspēju izlasīt, beigās bija error dumping. Vispār kaut kādas daudzas nulles tur bija...

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

un par zilajiem logiem: labais klikšķis uz "my computer" -> properties -> 'advanced system settings' -> advanced -> startup and recovery -> izvākt ķeksi no "automatically restart". Tas ļaus pie nākamā restarta vismaz izlasīt, kas tur rakstīts.

 

tu šito izpildiji?

ja tā - gaidi nākošo bsod.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

ja ļoti interesē, tad uzliec Debugging Tools for Windows, atrodi *.dmp (?) failus un skaties visu, kas interesē. Tas dod iespēju negaidīt nākamo restartu un visu uzzināt.

Link to comment
Share on other sites

Uz īsu laiku parādās šāds logs. ātri izskenējas un pazūd, beigās tikai paspēju izlasīt error dumping files .

Apmēram tāds zilais logs, uzrakstu nepaspēju izlasīt ......

20100123153638.jpg

Vakar pēc zilā loga pazušanas bija uzraksts [ WINDOWS RECOVERY ] (tādu bildi neatradu), es nezinu ko darīt :( .. .

Link to comment
Share on other sites

Smags gadījums :D

Meitene Zeltene, atslēdzam automātisko restartu un varēsim nolasīt/norakstīt savu kļūdas kodu (tā svešās kļūdas bilde mums neko nedod). Kodu ierakstam googlē un problēmas risinājums būs rokā (ja tur nekas nesanāk, tad jau nākam šurp).

Link to comment
Share on other sites

tipiska kljuuda. diskaa ir bad bloki.

pagaidaam iespeejams tie rezerveejas HDD razhotaaja rezerves daljaa un windows par tiem nebljaustaas , bet principaa tas ir tikai laika jautaajums, kad

 

ps- kur ir HD tune logu izraksts/ bildes ??? nav ielikts --- taatad nepalaidi ??

protams, ram defekts arii nav izsleegts, bet nu ja probleema shitaa atkaartojas, iesaku vienkārši izraut kaadu no ram moduljiem aaraa , un pastraadaat ar vienu, tad ar otru. tas taa, ja mem tests neko neuzraada ... bet nu ram iespeeja tur ir ar kaartu mazaaka .

 

veel ir viens variants .

HDD SATA kabelis. dazhreiz kompju skruuveetaaji ieliek taadus shtruntus , kas naak liidzi leetaam plateem , 28awg, turklaat veel korpusu iiipatniibu deelj tos ieloka taa, ka deelj tiem rodas kljuudas datu paarsuutiishanaa. tad arii shitaadi mistiskie logi izlec.

Ir bijushi shaadi gadiijumi vairaakas reizes ....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

tipiska kljuuda. diskaa ir bad bloki.

pagaidaam iespeejams tie rezerveejas HDD razhotaaja rezerves daljaa un windows par tiem nebljaustaas , bet principaa tas ir tikai laika jautaajums, kad

 

ps- kur ir HD tune logu izraksts/ bildes ??? nav ielikts --- taatad nepalaidi ??

protams, ram defekts arii nav izsleegts, bet nu ja probleema shitaa atkaartojas, iesaku vienkārši izraut kaadu no ram moduljiem aaraa , un pastraadaat ar vienu, tad ar otru. tas taa, ja mem tests neko neuzraada ... bet nu ram iespeeja tur ir ar kaartu mazaaka .

 

veel ir viens variants .

HDD SATA kabelis. dazhreiz kompju skruuveetaaji ieliek taadus shtruntus , kas naak liidzi leetaam plateem , 28awg, turklaat veel korpusu iiipatniibu deelj tos ieloka taa, ka deelj tiem rodas kljuudas datu paarsuutiishanaa. tad arii shitaadi mistiskie logi izlec.

Ir bijushi shaadi gadiijumi vairaakas reizes ....

Diskus izskenēju, ar HD Tune viss ir kārtībā viss zaļš kā vasarā. Raut ārā vienu RAM moduli diezgan pastulbi (es tā domāju), zilais logs izlec pārāk reti lai es gaidītu kamēr parādās kļūda-zilais logs.

Ir tāda lieta kad samērā bieži dators neredz DVD rakstītāju, dažreiz tas pats par sevi parādās, dažreiz pēc restarta, utt.. Kur var nopirkt HDD Sata kabeli, cik makasā? Kurš no šitiem http://s.exs.lv/0 ir kurš? [mauc!b^, links nestrādā!!!]

Tie mazākie man ir divu kantoru vadi, viens dzeltens, otrs melns. > http://www.alibaba.c...gree_angle.html

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

636 ORIGO vai kur citur. Maksā ap latu. DVD rakstītājam var būt kabeļa vaina, var būt vainīgs pats rakstītājs!

Link to comment
Share on other sites

636 ORIGO vai kur citur. Maksā ap latu. DVD rakstītājam var būt kabeļa vaina, var būt vainīgs pats rakstītājs!

Ar rakstītāju viss kārtībā, nopirku jaunu, bet tās pašas problēmas kas ar veco. Mēģināšu nomainīt kabeļus.. .

 

Vispār kava ir taisnība, automātisko restartu man atslēdza.

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man te mājā pāris sata kabeļi krājumā... :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Raut ārā vienu RAM moduli diezgan pastulbi (es tā domāju), zilais logs izlec pārāk reti lai es gaidītu kamēr parādās kļūda-zilais logs.

Ir tāda lieta kad samērā bieži dators neredz DVD rakstītāju, dažreiz tas pats par sevi parādās, dažreiz pēc restarta, utt.. Kur var nopirkt HDD Sata kabeli, cik makasā? Kurš no šitiem http://s.exs.lv/0 ir kurš? [mauc!b^, links nestrādā!!!]

Tie mazākie man ir divu kantoru vadi, viens dzeltens, otrs melns. > http://www.alibaba.c...gree_angle.html

 

pastulbi tas kaa reizi nav, ja vajag ar probleemu galaa tikt.

ja pazuud arii dvd, es teiktu -- vai nu tie kabelji ir riktiigi meesli ielikti, vai arii probleema ir maatesplatee , konkreeti tajaa tiltaa, kas atbild par sata. Nu, es domaaju normaalu sata kabeli

gruuti pateikt, kaads tajaa 636 tur buus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...