Jump to content

Canon Pixma MP600 Skaneris


Robs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Lieta sekojoša, ir šis printeris. Bet nevaru noskanēt failus uz datoru, izsviež šādu error.

yhagxsal1hgrj5oxppv.jpg

 

Skeneris strādā, jo bildes kopēt var. Draiveri ņēmu no šejienes

http://www.canon-europe.com/Support/Consumer_Products/products/Fax__Multifunctionals/InkJet/PIXMA_MP_series/MP600.aspx?DLtcmuri=tcm:13-729953&page=2&type=download

 

Ar kabeli arī visam vajadzētu būt ok, jo izprintēt failus no datora es varu.

 

Kādam ir kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Man ir tieši tāds pat printeris/skeneris un bija identiska problēma pirms laika. Cik atceros, palīdzēja driavera update.

Link to comment
Share on other sites

Skeneris strādā, jo bildes kopēt var.
Kāds tam sakars ar skaneri ? Strādā printeris. 99,99% kāds lētais kabelis un ne jau no īsajiem. Ļoti biežs šādu problēmu cēlonis. (Cerams, iztulkot erroru esi spējīgs ?)
Link to comment
Share on other sites

Kāds tam sakars ar skaneri ?

 

Tāds, ka, lai izkopētu, ir vajadzīgs skeneris, kas to bildi noskanēs. Tāds naidīgs interneta kareivis esi. Jā, esmu spējīgs izlasīt, un ko man tagad, priecāties ka lasīt protu?

Kabelis 2m

 

 

Starp citu, jautājums IVO, instalējot draiveri, beigās piedāvā izvēlēties pie kura porta piesprausts printeris, tur tiek uzrādīti visādi com porti, bet kur USB? Vai arī tas solis ir maznozīmīgs?

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi tomēr, vai kabelis uztur usb 2.0 speceni, tas, ka printeris darbojas, neko nenozīmē, lētie ķīniešu diegi grēko šajā ziņā, kā arī spraud to kasti pa taisno pie datora bez habiem vai jebkādiem pagarinātājiem, mēģini citu usb portu galu galā

Link to comment
Share on other sites

Kas man, dators uz printera jāliek un jāpieslēdz ar 30 cm kabelīti? Situācija ir tāda, ka citas iespējas nav, īsākais, ko var pielikt, 1.5m, pats, pats īsākais, 1m, bet tad jau parodiski izskatīsies.

Link to comment
Share on other sites

Nu man bija otrādi, printeris strādāja, skeneris nē. Updeitoju driveri caur device manager nevis no mājas lapas.

Link to comment
Share on other sites

Man jau arī tas pats, printeris strādā, tikai skeneris nē, kā jau pirmajā postā minēju.

 

Kura versija tev? 12.1.0.0 ?

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz notestēt uz brīdi ar īsu vadu tak jābūt kādai iespējai! Tad skatīsies tālāk risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

...lai izkopētu, ir vajadzīgs skeneris, kas to bildi noskanēs.
Jā gan, bet kopējot jau viss notiek pa tiešo, tajā pašā kombainā, bet skanējot failā info padod uz datoru, ko tavs esošais kabelis nespēj. Atkārtoju, ir šādi joki redzēti, palīdzēja kvalitatīva kabeļa lietošana (protams, ja pārējais kārtībā). Bet nu eksperimentē, tad jau redzēsim kuram taisnība. Un sāc ar to, ka pamēģini ar īsāko pieejamo kabeli.
Link to comment
Share on other sites

Paga, ja visu laiku ar to kabeli darbojās, tad kabeļa vaina būt nevarētu. Gan jau ka draiveros tomēr vaina.

Link to comment
Share on other sites

Šis ir man vienīgais pieejamais kabelis.

@noname - izskatās ka esi lietpratējs kabeļos :sarkasms:

Iesaki, konkrēti, kuru. No šīs adreses. tera.lv , lai varu pasūtīt, un tiešām izmēģināt.

Pirms tam vēl jāpaprovē pie cita kompja, bet tas rīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu jau cita problēma.

Uzmeta error, neatceros vairs kādu tieši, bet saistībā ar to, ka kaut kas iesprūdis, kāda lapa, piemēram, lai gan reāli nekas tur nav iesprūdis.

Šīs kļūdas rezultātā, printeri vispār nevar izmantot.

Šī man jau ir trešā reize, pirmajās izlīdzējos ar rokas vēzienu pa printera sāniem.

Šoreiz saņēmos, un attaisīju, nocēlu skenera vāku, visu iztīrīju, īpaši kur sensorus.

Saliku atpakaļ, sapriecājos ka viss aizgāja, bet vēlāk atklājās, ka neprintē melno krāsu, pārējās printē.

Toties testa lapā, melnā ir.

Visi, vadi, kas tika aiztikti, ir skenerim un paneļa vadībai, kas darbojas.

Kādam ir bijusi līdzīga problēma?

 

Viens ir skaidrs, būs vien laikam atkal vaļā jātaisa un jāskatās, varbūt esmu ko garām palaidis.

Link to comment
Share on other sites

viņam ir 2 melnās tintes un attiecīgi 2 melnās galvas, cli-8bk drukā tikai, ja izvēlēta high quality un hr vai photo paper, pgi-5bk (kuras tev testa lapā visticamāk nav) drukā standarta un zemāku kvalitāti uz plain paper

Link to comment
Share on other sites

Nelīdz, ne uz zemākās, ne uz augstākās kvalitātes. Drukā paltu lapu.

 

Interesantākais, ir arī tas, ka printeris brēc, ka tūlīt beigsies 5bk kārtridžs, lai gan viņā reāli ir vairāk tintes, kā 8bk kārtridžā.

Esmu mēģinājis arī galvas tīrīšanu visai galvai, kā arī atsevišķi melnajām, protams, ne jau pats fiziski, bet gan printera dotajās opcijās. Arī dziļo tīrīšanu.

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

nedrukā tev lielā melnā pigmentu tinte, apskaties manuālī, kādam jāizskatās galvas testam un salīdzini ar savējo, ā nē pat manuāli nevajag, printera draiverī ir bilde kad spied drukāt nozzle check

tikai mazā melnā tiek lietota ja iedarbināta high kvalitāte un hr vai photo papīrs

 

Interesantākais, ir arī tas, ka printeris brēc, ka tūlīt beigsies 5bk kārtridžs, lai gan viņā reāli ir vairāk tintes, kā 8bk kārtridžā.

pēc kā tu spried, ka vairāk tintes ? tas, kas ir kārtridža tālākajā nodalījumā, kur švamme, nevar tikt ņemts vērā

vai otrs variants - savietojamais/pildītais kārtridžs, ar tādiem nevajag brīnīties ne par ko

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...